داستین جانسون پیروزی تاریخی استادان مدتها در انتظار را نشان می دهد و 20 رکورد کمتر از همان امتیاز به دست می آورد


داستین جانسون در مسابقات مسترز در سال 2020 در آگوستا ، جورجیا ، با کسب 20 امتیاز کمتر ، رکورد جدیدی را از آن خود کرد. این بازیکن 36 ساله دوازدهمین بازیکنی است که برنده شده است و هرگز در پایان هر دور عقب نمی ماند. این مسابقات روز یکشنبه بود به تعویق افتاد بهار امسال پاندمی ویروس کرونا.

جانسون در رده هجدهم 4 – زیر 68 قرار گرفت و در رده 20 زیر 268 به کار خود پایان داد و رکورد ثبت شده توسط تایگر وودز را در سال 1997 شکست و در سال 2015 با دو شوت با جوردن اسپیت جفت شد.

جانسون ، شماره 1 گلف باز جهان ، روز یکشنبه پس از قهرمانی در مسابقات Open US 2016 ، دومین حرفه مهم خود را اعلام کرد. او همچنین در ماه سپتامبر قهرمان جام FedEx شده بود.

کامرون اسمیت (69) و سانگجا ایم (69) در طبقه پانزدهم دوم شدند. جاستین توماس در طبقه 12 طبقه چهارم بود.

برادر داستین ، آستین ، به عنوان کادی او را در مسابقات همراهی کرد – و CBS Sports جلب کرد. یک لحظه احساساتی جایی که آستین پس از آخرین ضربه داستین احساساتی شد. داستین با تقسیم پیروزی با برادرش توضیح داد: “این را تا آخر عمر به یاد می آورم.”

جانسون یک کت Masters سبز از دریافت کرد دفاع از قهرمان مستر جنگل.

داستین جانسون - مسترها - دور نهایی
داستین جانسون پس از پیروزی در مسابقات مستر در باشگاه ملی گلف آگوستا در 15 نوامبر 2020 در آگوستا ، جورجیا ، توسط قهرمان مسترز ، تایگر وودز ، نشان سبز را به دست آورد.

تصاویر پاتریک اسمیت / گتی


جانسون یک شروع عصبی را پشت سر گذاشت که خاطرات رشته های گذشته ای را که موفق به انجام آن نشده بود برانگیخت. او این کار را به یک عملکرد تیمی تبدیل کرد و مطمئن شد که این استادان یک نوع و بدون هوادار نیز درام ندارند.

حتی نزدیک نیست

پنج شوت وی بزرگترین برد استادان از زمان برد 12 وودز در رکوردشکنی در سال 1997 بود. کنار گذاشتن

Masters به ​​دلیل همه گیری COVID-19 برای اولین بار مجبور به معامله بدون مراجعه کنندگان شد. جانسون هنوز در هجدهم از طرف اعضای باشگاه و همسرانشان ، شریک زندگی اش ، پائولینا گرتسکی و چندین قهرمان ، مورد استقبال گرم قرار گرفت.

داستین جانسون - استادان
داستین جانسون پس از پیروزی در مسابقات مستر گلف در روز یکشنبه ، 15 نوامبر 2020 ، در آگوستا ، جورجیا ، توسط همسرش پائولین گرتسکی در آغوش می گیرد.

دیوید جی فیلیپ / AP


قهرمان دو دوره بوبا واتسون برای استقبال از او در آنجا بود.

جانسون گفت: “من همیشه آرزو داشتم كه یكی داشته باشم.” “من الان یکی دارم.”

برتری چهار شوت جانسون پس از پنج سوراخ به یک کاهش یافت و او به سرعت کنترل خود را بدست آورد.

در حین مصاحبه زنده تلویزیونی جانسون در CBS Sports پس از پیروزی در مسترز ، احساساتی شد و از لحظه استفاده کرد و گفت که یکشنبه “رویایی است که به واقعیت پیوست”. وی افزود: “از كودكی آرزو داشتید كه مستر را بدست آورید ، همانطور كه ​​تایگر كت سبز خود را پوشید. من اینجا هستم و چه احساسی عالی است. من نمی توانم بیشتر هیجان زده شوم.”

هیچ کس نتیجه بهتری نسبت به وودز نداشت ، اما تنها پس از آنکه پنج بار قهرمان مسترز بالاترین امتیاز زندگی حرفه ای خود را کسب کرد – سه توپ در Rae’s Creek برای 10 در سوراخ 12th par-3. او با پنج پرنده در شش سوراخ آخر کار را به پایان رساند تا 76 را نجات دهد.

بریسون دی چمبو ، بازیکن محبوب و بزرگ گلف ، حتی در شکست برنهارد لانگر 63 ساله که شلیک 71 ضربه را به ثمر رساند و با یک شوت قبل از قهرمان Open US باز نشد ، موفق به شکست نشد.

حتی با یک نتیجه رکورد و بیشترین اختلاف پیروزی از سال 1997 ، این به معنای آسان بودن جانسون نبود – زیرا به هر حال ، که با همه استعدادش ، بیش از سهم خود از بدبختی کار کرده است ، و نه با همه کارهایی که به تنهایی انجام می دهد.

وی شانزدهمین بازیکنی بود که در فینال مسترز حداقل چهار شوت به ثمر رساند و تنها چهار گل در پیروزی ناکام ماند ، که اخیراً روری مک ایلروی در سال 2011 بود.

این اختلاف منجر به شلیک پس از پنج سوراخ شد.

داستین جانسون - استادان
داستین جانسون با Masters Trophy ژست می گیرد.

تصاویر پاتریک اسمیت / گتی


جانسون از نقطه کوتاهی پناهگاه در ثانیه 5 ، فلاپ خود را به پناهگاه گرفت و مجبور شد روز یکشنبه در آسانترین سوراخ مسیر برای یک ارزش اسمی بجنگد. پس از استقرار با پرنده در شماره 3 ، او از فضای سبز لیز خورد و سه سوسک را برای یک کت و شلوار حمام گرفت ، سپس از سه راهه پنجم یک قیف برای راهرو پیدا کرد ، مجبور شد بایستد و حوله دیگری بسازد.

من با دو پرنده در سه سوراخ شروع کردم و یک تساوی را با یک پرش عالی روی پناهگاه پشت سبز پنجم ذخیره کردم. ناگهان یک گلوله عقب افتاد. جلوی آنها اسمیت بود ، ناگهان دو شلیک به عقب.

درست زمانی که به نظر می رسید جانسون در آستانه فروپاشی است ، همه چیز با یک ضربه عوض شد.

سه نفر جانسون یک سنجاق را به قفسه فوقانی سمت راست ششمین پار-3 شلیک کرد که در هر پرنده 6 پا قرار داشت. من درست پشت 3 فوت سبز شلیک کردم و ارزش اسمی را از دست دادم. برتری جانسون به 3 رسید.

سپس ، هنگامی که جانسون توسط شاخه های کاج مسدود شد و مجبور شد در سنگر 7 جلوتر به پناهگاه جلو برود ، من از روی بزرگراه به داخل سنگر شناور شدم و از روی سبزه شلیک کردم و مزخرفات کردم.

هنگام چرخش ، اسمیت هنوز در فاصله دو شلیک قرار داشت و باد از تمام هفته بیشتر بود ، اما استرالیایی فقط می توانست یک پرنده را کنترل کند و تا آن زمان دیگر خیلی دیر شده بود.
منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
شاعر ملی ایران کیست؟ - سرخات نیوز * سرخات نیوز