[ad_1]

چهارشنبه آخرین روز کلاسهای شخصی دانشجویان در دانشگاه سیراکیوز این ترم بود زیرا ویروس کرونا در بین دانشجویان از سر گرفته شد. این دانشگاه اعلام کرد که از روز پنجشنبه ، دانشگاه دوره های آنلاین را تا پایان ترم آغاز می کند.

روز یکشنبه ، سیراکیوز در داشبورد COVID-19 خود اعلام کرد که هشت مورد جدید COVID-19 در میان دانشجویان در مرکز نیویورک وجود دارد. این رقم یک روز بعد بیش از دو برابر شد. تا روز چهارشنبه ، این مدرسه 52 مورد جدید را اعلام کرد که بزرگترین جهش یک روزه از اوایل ماه اوت است.

براساس این مدرسه ، در حال حاضر تقریباً 500 دانش آموز در قرنطینه به سر می برند.

این دانشگاه گفت ، همزمان با انتقال دانشجویان به کلاس های آنلاین ، تمام فعالیت های دانشجویی دانشگاه متوقف می شود. دانش آموزان مجاز به شرکت در جلسات بهداشتی یا مشاوره ، دریافت وعده های غذایی خارج از خانه و آزمایش COVID-19 هستند.

“کنت سوورود” ، صدراعظم در بیانیه ای گفت: “جامعه ما در این ترم کار فوق العاده ای انجام داده است که در این ترم پیمایش کرده است. ما بسیار نزدیک به پایان ترم بودیم ، همراه با دستورالعمل ها و فعالیت های شخصی در دانشگاه” ، اما این تصمیم درستی است. ”

Severud ادامه داد که موارد فعال “در مقایسه با جمعیت ما و سایر دانشگاههای با اندازه مشابه کم باقی می مانند.” وی همچنین گفت که هیچ موردی از مواجهه در کلاس مشاهده نشده است.

سیورود گفت: “با این وجود ، در حال حاضر نتیجه گیری از دستورالعمل های اسکان به بهترین وجهی از سلامت و ایمنی جامعه ما محافظت می کند.

طبق گزارش تلویزیون دانشگاه CitrusTV News ، فقط دو هفته پیش ، Severud برای دانشجویان بیانیه فرستاد که “تعداد کمی از احزاب خارج از دانشگاه اجازه انتشار ویروس را داده اند”.

رئیس پیش از تعطیلات آخر هفته هالووین هشدار داد: “لطفا مهمانی ها را قبول نکنید.” “همانطور که دیدیم ، عواقب واقعی و گسترده ای است. ما کشوری هستیم که در مواردی که ما را مجبور به جلوگیری از همه راهنمایی ها و فعالیت ها در ساختمانهای مسکونی می کند ، از جهش دور هستیم.”

Onondaga County ، محل دانشگاه ، بیش از 3000 مورد COVID-19 گزارش کرده است و بر اساس وب سایت بهداشت شهرستان ، در حال حاضر تقریبا 400 مورد فعال وجود دارد. شهرستان گفت: افراد بین 20 تا 29 سال بیش از یک چهارم کل موارد تایید شده را تشکیل می دهند و موارد فعال در 11 روز گذشته بیش از دو برابر شده است.

در تاریخ 27 آگوست ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، کالج هایی را که دارای 100 مورد یا بیشتر هستند ، مجاز به تغییر یادگیری از راه دور برای حداقل دو هفته کرد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر