دانشگاه سیراکیوز در پی افزایش موارد ویروس کرونا در بین دانشجویان ، کلاسهای شخصی را برای بقیه ترم لغو می کند


چهارشنبه آخرین روز کلاسهای شخصی دانشجویان در دانشگاه سیراکیوز این ترم بود زیرا ویروس کرونا در بین دانشجویان از سر گرفته شد. این دانشگاه اعلام کرد که از روز پنجشنبه ، دانشگاه دوره های آنلاین را تا پایان ترم آغاز می کند.

روز یکشنبه ، سیراکیوز در داشبورد COVID-19 خود اعلام کرد که هشت مورد جدید COVID-19 در میان دانشجویان در مرکز نیویورک وجود دارد. این رقم یک روز بعد بیش از دو برابر شد. تا روز چهارشنبه ، این مدرسه 52 مورد جدید را اعلام کرد که بزرگترین جهش یک روزه از اوایل ماه اوت است.

براساس این مدرسه ، در حال حاضر تقریباً 500 دانش آموز در قرنطینه به سر می برند.

این دانشگاه گفت ، همزمان با انتقال دانشجویان به کلاس های آنلاین ، تمام فعالیت های دانشجویی دانشگاه متوقف می شود. دانش آموزان مجاز به شرکت در جلسات بهداشتی یا مشاوره ، دریافت وعده های غذایی خارج از خانه و آزمایش COVID-19 هستند.

“کنت سوورود” ، صدراعظم در بیانیه ای گفت: “جامعه ما در این ترم کار فوق العاده ای انجام داده است که در این ترم پیمایش کرده است. ما بسیار نزدیک به پایان ترم بودیم ، همراه با دستورالعمل ها و فعالیت های شخصی در دانشگاه” ، اما این تصمیم درستی است. ”

Severud ادامه داد که موارد فعال “در مقایسه با جمعیت ما و سایر دانشگاههای با اندازه مشابه کم باقی می مانند.” وی همچنین گفت که هیچ موردی از مواجهه در کلاس مشاهده نشده است.

سیورود گفت: “با این وجود ، در حال حاضر نتیجه گیری از دستورالعمل های اسکان به بهترین وجهی از سلامت و ایمنی جامعه ما محافظت می کند.

طبق گزارش تلویزیون دانشگاه CitrusTV News ، فقط دو هفته پیش ، Severud برای دانشجویان بیانیه فرستاد که “تعداد کمی از احزاب خارج از دانشگاه اجازه انتشار ویروس را داده اند”.

رئیس پیش از تعطیلات آخر هفته هالووین هشدار داد: “لطفا مهمانی ها را قبول نکنید.” “همانطور که دیدیم ، عواقب واقعی و گسترده ای است. ما کشوری هستیم که در مواردی که ما را مجبور به جلوگیری از همه راهنمایی ها و فعالیت ها در ساختمانهای مسکونی می کند ، از جهش دور هستیم.”

Onondaga County ، محل دانشگاه ، بیش از 3000 مورد COVID-19 گزارش کرده است و بر اساس وب سایت بهداشت شهرستان ، در حال حاضر تقریبا 400 مورد فعال وجود دارد. شهرستان گفت: افراد بین 20 تا 29 سال بیش از یک چهارم کل موارد تایید شده را تشکیل می دهند و موارد فعال در 11 روز گذشته بیش از دو برابر شده است.

در تاریخ 27 آگوست ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، کالج هایی را که دارای 100 مورد یا بیشتر هستند ، مجاز به تغییر یادگیری از راه دور برای حداقل دو هفته کرد.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*