داکوتای جنوبی تحت پوشش همه گیری ویروس کرونا به دلیل مخالفت فرماندار با این حکم


داکوتای جنوبی گزارش بیشتری داد کووید -19 سرانه مرگ در هفته گذشته بیش از هر جای دیگر کشور است و بالاترین میزان بستری در سرانه COVID-19 را دارد. در Sioux Falls ، ماسک پوشیدن است اکنون لازم است، شهردار Paul TenHacken گفت – اما هیچ قانونی در پشت آن وجود ندارد.

شهردار گفت: “اگر فکر می کنید که عمل اجرایی به طور ناگهانی این سطح عظیم انطباق را ایجاد می کند ، که بدون آن وجود ندارد ، این درست نیست.”

نیکول ناوچل ، 22 ساله ، هنگامی که قصد داشت وارد یک بار شود ، CBS News با او ملاقات کرد ، ماسک نداشت.

وی گفت: “راستش ، من یک پرستار ثبت شده در بخش COVID هستم.” “من واقعاً به دیگران و سلامتی آنها اهمیت می دهم.”

فرماندار کریستی نوئم مخالف تعیین ماسک است. اما این کشور در مورد نحوه پاسخگویی به بیماری همه گیر تقسیم شده است.

رهبر بزرگترین سیستم بهداشتی در داکوتاس در مورد بحران با مدیر پزشکی خود موافقت نمی کند.

بهداشت Sanford گفت: “برای من سخت است که بگویم ما در بحران هستیم.” کلبی کرابنهفت به CBS News گفت.

وقتی از مدیر پزشکی س wasال شد که آیا او وضعیت داکوتاس را به عنوان یک بحران طبقه بندی می کند ، پاسخ روشن بود: “من این کار را می کردم”.

بروكينگز يك ساعت در شمال آبشار سيوك كمترين ميزان آلودگي را در اين ايالت گزارش كرده است. ماسک ها از اوایل سپتامبر در آنجا اجباری هستند.

یکی از ساکنان بروکینگز گفت: “افراد زیادی در داکوتای جنوبی وجود دارد ، هزاران نفر در داکوتای جنوبی که واقعیت آنچه را که با آن روبرو هستیم را درک می کنند.”

شهردار در بازگشت به Sioux Falls ، پاسخ خود را به س questionsالاتی در مورد اینکه چرا بسیاری از مردم مایل به ماسک زدن نیستند متصل شد. تن هاکن گفت: “این یک کشور گاوچران است.” “و شما در حال تلاش برای گفتن کسی هستید که کاری انجام دهد و او می خواهد عکس این کار را انجام دهد.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*