درخواست تجدید نظر در ترامپ در پنسیلوانیا از دست داد: “اعلام ناعادلانه انتخابات باعث نمی شود که چنین شود”


مبارزات انتخاباتی ترامپ روز جمعه در تلاش برای اثبات تقلب گسترده در انتخابات ، نبرد دیگری را از دست داد ، کاری که تاکنون نتوانسته اند انجام دهند. این بار دادگاه تجدیدنظر منطقه سوم درخواست پنسیلوانیا را برای لغو مجوز صدور رای ایالت کیستون رد کرد.

قاضی منصوب ترامپ ، استفانوس بیباس ، که نظر را نوشت ، گفت که استدلال های این کمپین بی اساس است. پنسیلوانیا هفته گذشته نتایج انتخابات را تأیید کرد و اداره خدمات عمومی دولت فدرال اجازه داد فرایند انتقال رسمی انجام شود.

بیباس در نظر خود نوشت: “انتخابات آزاد و عادلانه ، مایه حیات دموکراسی ماست. اتهامات بی عدالتی جدی است. اما اعلام ناعادلانه بودن انتخابات ، چنین نیست. اتهامات به ادعاهای مشخص و سپس شواهد نیاز دارد. ما در اینجا هیچ کدام نداریم.”

به ویژه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ مخالفت کرد که وزیر امور خارجه پنسیلوانیا و برخی از کشورها ناظران نظرسنجی را محدود می کنند و به رای دهندگان اجازه می دهند مشکلات فنی مربوط به نامه های پستی را رفع کنند. بیباس این ادعاها را رد کرد.

“در این مورد ، مسئله این نیست که آیا این ادعاها صحت دارند. بلکه کمپین به دلایل بسیار محدود درخواست تجدید نظر کرد: آیا دادگاه منطقه از قضاوت خود سوused استفاده کرده است و اجازه نداده است که کمپین برای دومین بار درخواست تجدید نظر خود را اصلاح کند. خیر ،” بیباس را نوشت. “… و همچنین کمپین سزاوار دستوری برای لغو تأیید صلاحیت آرا its خود در پنسیلوانیا نیست. ادعاهای این کمپین بی اساس است. تعداد آرا itی که به طور خاص اختلاف می کند به مراتب کمتر از حدود 81000 رای پیروزی است. و هرگز ادعای تقلب نمی کند. یا هر رأیی توسط رای دهندگان غیرقانونی صادر شده است. ”

وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ ، جنا الیس و رودی جولیانی در توییتر به این حکم پاسخ دادند: “دادگستری فعال پنسیلوانیا همچنان به پوشاندن ادعاهای کلاهبرداری گسترده ادامه می دهد. ما بسیار سپاسگزاریم که فرصتی برای ارائه شواهد و حقایق به مجلس قانونگذاری ایالت این کشور داریم. به جلو به SCOTUS بروید! “

اوایل این هفته ، آقای ترامپ گفت “این انتخابات باید برگردانده شود” و دوباره به دروغ ادعا می کند که پنسیلوانیا را برده است. رئیس جمهور این سخنان را هنگام دعوت از جلسه ای که توسط جمهوری خواهان در این ایالت تشکیل شده بود ، بیان کرد. در روز شکرگذاری ، آقای ترامپ گفت اگر آقای بایدن ماه آینده رای دانشكده انتخاباتی را به دست آورد كاخ سفید را ترك می كند ، اما به نظر می رسد كه وی این رای را روز جمعه در توییتر برگردانده است.

بایدن تنها در صورتی می تواند به عنوان رئیس جمهور وارد کاخ سفید شود که بتواند ثابت کند “80،000،000 رای” مسخره وی به طور کلاهبرداری یا غیرقانونی به دست نیامده است. وقتی می بینید در دیترویت ، آتلانتا ، فیلادلفیا و میلواکی چه اتفاقی افتاده ، تقلب گسترده از رای دهندگان ، او یک مشکل بزرگ غیرقابل حل دارد! “گفت: رئیس جمهور در توئیت خود به دروغ گفت.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*