درسهای چارلی مکای در مهربانی


در یک انبار به سبک قدیمی در حومه انگلیس ، مردی با یک سگ وجود دارد که در حالی که همه ما به این دنیای جدید می رویم ، از طریق طرح های مهربانی و همدلی ، وضعیت انسان را در ساده ترین شکل خود ثبت می کند.

چارلی مک کسی گفت: “من نوعی ساختن نقاشی هایی هستم که مردم را ترغیب به تسلیم شدن نمی کند.” “این به سادگی از هیچ جا بیرون آمد.

“من بسیاری از آنها را برای” یک روز ما می توانیم دوباره بغل کنیم ، یک روز ما ماسک نمی پوشیم. “

طرح های Makesi به چارلی Makesi شباهت دارد: غریب ، کمی آشفته ، اما صادقانه و معتبر.

خبرنگار ست دوین پرسید ، “آیا این کار معمولاً به صورت متن شروع می شود یا به صورت نقاشی؟”

ماكسی پاسخ داد: “این به عنوان یك احساس شروع می شود.” “من دوستان نزدیک زیادی دارم که به من زنگ می زنند چون اینجا گیر کرده ام. اما وقتی حرفی را می شنوم که در مکالمه صحبت می کنم ، وقتی به یکدیگر مشاوره می دهیم ، فکر می کنم” این می تواند مانند یک نقاشی کار کند. ” “

Charlie-Makesi-620.jpg
هنرمند و نویسنده چارلی مکزی.

اخبار CBS


برخی از این نقاشی ها فقط روی هم جمع می شوند. برخی دیگر را که به صورت آنلاین منتشر می کند. یکی گفت: “من فکر می کنم همه فقط سعی می کنند به خانه خود بروند.” یا “زندگی سخت است ، اما شما دوست داشته می شوید”.

Doane گفت: “اینستاگرام یک راه حل واقعی برای شماست.”

“این واقعاً است. اینستاگرام نوعی راه ورود است. مردم پاسخ داده اند و ما این گفتگو را انجام داده ایم و هنوز هم آن را انجام می دهیم.”

charlie-mackesy-instagram-620.jpg

instagram.com/charliemackesy


این گفت وگو از زمانی آغاز شد که وی از چند سال پیش شروع به انتشار کرد. این بزرگتر شدن پیروان او به صدها هزار نفر و نویسنده شدن این هنرمند ، گفتگوی بزرگتری شد. “من برای ساختن کتاب نرفتم. فقط داشتم دور این کاراکترها کار می کردم. ناگهان ناشران دویدند و گفتند:” آیا می خواهی کتاب درست کنی؟ ” “

دوستی و گفتگوی ساده انگارانه درباره زندگی بین چهار شخصیت اصلی آن – یک پسر ، روباه ، اسب و خال عاشق کیک – به یک رمان گرافیکی تبدیل شد: “پسر ، خال ، روباه و اسب” (HarperOne).

HarperOne


آیا این کتاب بزرگسالان است؟ مکسی گفت: “این کتاب برای همه است.”

دویین گفت: “ایده فقط چاپ 10 هزار جلد از این كتاب ها بود؟”

“بله ، اگر چنین باشد ، فکر می کنم.”

“چقدر تعجب کردی وقتی گرفتار شدی؟”

“اوه ، من دائماً – متوقف نشده است!” او خندید.

بیش از دو میلیون نسخه فروخته ، 51 هفته در لیست پرفروش ترین کتابهای نیویورک تایمز بوده و به بیش از دوازده زبان ترجمه شده است.

دون پرسید: “آیا وقتی به بانک می روید تفاوتی با این موفقیت می بینید؟”

مکسی گفت: “من اغلب به بانک نمی روم.” “البته ، می دانید ، من نگران پرداخت اجاره خانه هستم. و این واقعاً خوب است.”

“آیا در یک نقطه نگرانی وجود داشت؟”

“اوه ، به عنوان یک هنرمند ، در طول سالها مواردی پیش آمده است که شما فکر می کنید ، این زندگی ساده ای نیست. اما من فقط به طور غریزی جایی در روده ام احساس کردم: استقامت داشته باش. فقط ادامه بده. تو این کار را می کنی.”

“تو را می کنی” پیامی است که در کتاب منعکس شده است و اپرا وینفری آن را با صدای بلند برای کتابخانه عمومی شیکاگو خواند. “اشک به یک دلیل می افتد ، و آنها قدرت شما هستند ، نه ضعف شما.” من عاشق این خط هستم! ” او گفت.

Doane اظهار داشت: “او صدایی برای شخصیت های مختلف داشت.”

مکسی گفت: “بله ، این باعث کشته شدن من شد.” “مرا منفجر کن. او هنوز هم این کار را انجام می دهد.”

اکنون او هست آن را برای نسخه کتاب صوتی (که در این ماه منتشر شد) بخوانید. در هنگام بازدید Doane ، او هنوز در استودیوی موقت مستقر در انبار مشغول ضبط بود. پتو تختخوابش به عنوان مانع صوتی است. “من کاملا از این ساخت و ساز مسخره شرمنده ام!” او خندید.

ماکیسی و سگ او بارنی در محلی در شهر کوچک ساحلی والبرسویک هستند ، جایی که کارهای او غذاهای محلی را تزیین می کند. “هر روز کمی بیشتر از دیوار کثیف می شوم!” او گفت.

داون گفت: “شما مثل بانكسي محلي هستيد.”

وی اخیراً یک مجموعه “متشکرم” را به کارگران خط مقدم این بیماری همه گیر ، از جمله تأمین کنندگان و قفسه های ذخیره سازی اختصاص داده است. و خطوطی از این کتاب توسط سرویس بهداشتی انگلیس برای ارتقا health سلامت روان استفاده شده است:

پسر پرسید: “شجاع ترین چیزی که تاکنون گفته ای چیست؟”
اسب گفت: کمک کن.

پست های اینستاگرامی او هزاران نظر به خود جلب کرده است و او تلاش می کند تا پاسخ دهد. “من شب گذشته از مردی دریافت کردم که گفت:” تصمیم گرفتم به جای جان گرفتن خودم کمک بخواهم.

چارلی-مکسی-مصاحبه-620.jpg
هنرمند بریتانیایی چارلی مک کیسی ، نویسنده کتاب های پرفروش پسر ، مول ، روباه و اسب.

اخبار CBS


“وای. آیا شما برای مقابله با عمق این مسائل احساس آمادگی می کنید؟” دون پرسید.

“نه! من یک فرد عادی هستم که با همان چیزها دست و پنجه نرم می کنم. من در این طرف رودخانه نیستم و می گویم ،” این چگونه می گذرد. “من هستم مال شما در کنار رودخانه ، “واو! این است بزرگ رودخانه چگونه می خواهیم این کار را انجام دهیم؟ “

گاهی دوستانش به شوخی می گویند که او باید کتاب خودش را بازخوانی کند. از طریق شخصیت های خود و توصیه های ساده اما عاقلانه آنها در مورد زندگی ، چارلی مكزی موفق می شود مهمترین چیزهایی را كه برای او مهم است تقطیر كند.

“به خصوص در این دنیای رسانه های اجتماعی ، وقتی ما به این تصاویر عالی نگاه می کنیم ، می دانید ، تصاویر چیزها ، زندگی مردم است ، و سپس ما می رویم ،” اوه ، نه ، تو می دانی من چه هستم. ” منماكسی گفت: “خوب است به یاد داشته باشیم كه همه ما در تلاش هستیم.” – شما منتقدان زیادی دارید. بنابراین ، منتقد خود نباشید. خود را تشویق کنید. با خودت مهربان باش. “

charlie-mackesy-sun-620.jpg

چارلی مکزیبرای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی میکائلا بوفانو. تدوینگر: برایان رابینز.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*