در اینجا نحوه کار بایدن با Big Tech آورده شده است


طی چهار سال گذشته ، برخی از برجسته ترین شرکت های فناوری آمریکا کاملاً در پشت رئیس جمهور دونالد ترامپ واقع شده اند. اکنون زنگ های صنعتی مانند آمازون ، اپل و فیس بوک در حال بررسی چه انتظاراتی هستند رئیس جمهور منتخب جو بایدن.

به زودی پس از روی کار آمدن ، آقای بایدن با تعدادی از چالش های مهم فناوری روبرو خواهد شد ، از جمله تشدید مقررات مربوط به پخش کنندگان رسانه های اجتماعی ، بهبود قوانین حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان ، به روزرسانی سیاست های بی طرفی شبکه و با تسریع دسترسی به اینترنت برای افرادی که فاقد آن هستند ، با “شکاف دیجیتالی” مقابله کنید.

پس از تعیین اینکه سیستم عامل های فن آوری مانند فیس بوک و توییتر هستند برای دستکاری نتیجه انتخابات 2016 مورد استفاده قرار گرفت.، کنگره مجموعه ای از تحقیقات با هدف محدود کردن و تحول صنعت فناوری. دموکرات ها سعی در ریشه کن کردن و کند کردن گسترش اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی داشتند ، در حالی که جمهوری خواهان ادعای سانسور آرا cons محافظه کاران را داشتند و تهدید کردند که بزرگترین شرکت ها را خرد خواهند کرد.

در طول دوره انتقال ، رهبران صنعت فناوری نسبت به دولت آینده بایدن ابراز نگرانی و خوش بینی کردند. بسیاری می ترسند که آقای بایدن بتواند گسترش نظارت فدرال و از وزارت دادگستری برای پیگرد قانونی استفاده کنید ضد انحصار بیشتر دادخواهی

اما در حالی که بایدن اغلب از این صنعت انتقاد می کند ، دیگران در حضور کارمندان سابق اپل ، فیس بوک و گوگل در هیئت مشاوره فنی آن آرام می گیرند. تعدادی از مدیران آمازون نیز در تیم های بررسی بایدن گنجانده شده اند.

حتما بخوانید:
پیدا کردن PlayStation 5 ، Xbox سخت است؟ شما می توانید با یک ربات بجنگید

تیم سیاسی آقای بایدن همچنین توسط تیمی از صنایع فنی ، از جمله مدیران شرکت داده های سیاسی Alloy ، که توسط بنیانگذار LinkedIn رید هافمن و رئیس Google ، Rebellion Defense رئیس اریک اشمیت تاسیس شده است ، مشاوره می دهند. فعالان لیبرال از این می ترسند كه روابط تنگاتنگ فنی آقای بایدن می تواند به معنای این باشد كه دولت وی كمك به نظارت فنی می كند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چالش های اصلی دولت جدید ریاست جمهوری ، فیلم فوق را تماشا کنید.


منبع: elitenews.ir