[ad_1]

سهام پس از اعلام Pfizer در روز دوشنبه که آخرین داده های آن نشان می دهد ویروس کرونا سازنده دارو واکسن بسیار موثر است. هنگامی که جو بایدن ، دموکرات ، رئیس جمهور منتخب را روز شنبه اعلام کرد ، سرمایه گذاران همچنین با آرامش آه کشیدند.

در معاملات بعد از ظهر ، داو نزدیک به 1400 واحد جهش کرد ، یا 5٪ ، به بالاترین رکورد 29،696 رسید. S&P 500 3٪ افزایش یافت ، در حالی که فناوری Nasdaq کمتر از 1٪ افزود. در مقابل ، آمازون ، نتفلیکس ، Peloton Interactive ، Zoom Video Communications و سایر شرکت هایی که در طی همه گیر شدن بیماری همزمان با کار و خرید میلیون ها آمریکایی افزایش یافتند. از خانه دیدند سهامشان افتاده است.

در حال حاضر در نتیجه انتخابات ایالات متحده ، وقتی Pfizer اعلام کرد داده ها نشان می دهد که واکسن ها می توانند 90٪ در جلوگیری از COVID-19 موثر باشند ، نشان می دهد که این شرکت قصد دارد برای استفاده اضطراری برای تنظیم کننده های ایالات متحده. هرگونه بهبود اقتصادی به بررسی همه گیر بستگی دارد و سرمایه گذاران به سرعت به اخبار رسیده اند.

کریس زاکارلی ، مدیر ارشد سرمایه گذاری مشاور مستقل اتحاد ، در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران گفت: “اگر معلوم شود که واکسن Pfizer Covid معامله واقعی است ، این یک تغییر در بازی است.”


Pfizer می گوید واکسن COVID 90٪ موثر است …

03:48

Pfizer که برای تولید واکسن با شرکت بیو دارویی آلمان BioNTech همکاری کرده است ، قصد دارد به محض اتمام مراحل نهایی اقدامات مهم ایمنی ، که انتظار می رود در هفته سوم نوامبر باشد ، مجوز اضطراری را از FDA درخواست کند.

این پیام هنگامی منتشر می شود که موارد در سراسر کشور شعله ور می شود. تحلیلگران ریموند جیمز روز دوشنبه گفتند: “این هفته ایالات متحده 5 پرونده یک روزه رکورددار داشت که برای اولین بار از رقم شش رقمی پیشی گرفت و ایالات متحده را به 10 میلیون پرونده رساند”

آنها افزودند: “جزر و مد سوم همچنان در حال افزایش است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت وجود ندارد. در واقع ، تعطیلات پاییزی سرعت آن را افزایش می دهد و ما انتظار داریم تعطیلات آینده روند گسترش را بدتر کند.

پاسخ انتخابات

در حال حاضر بازارها با نتیجه انتخابات ایالات متحده که بایدن به مقام ریاست جمهوری دست یافت ، سر و صدا دارند.

نعیم اسلم ، تحلیلگر ارشد بازار در تجارت آوا ، گفت: “این به معنای عدم اطمینان کمتر ، آشفتگی کمتر در روابط خارجی و معکوس کردن برخی سیاست های بیهوده تعیین شده توسط دولت ترامپ است.”

بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند تنش های تجاری در دوره ریاست جمهوری بایدن تشدید شود. با این حال انتظار نمی رود تنش های تجاری کاهش یابد ، حتی اگر بایدن برخی تعرفه های اعمال شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ بر شرکای تجاری ایالات متحده ، به ویژه چین را طی چند سال گذشته لغو کند.


ترامپ پرونده های بیشتری از کلاهبرداری در رای دهندگان را تشکیل می دهد

03:29

اتحادیه اروپا روز دوشنبه با برنامه هایی برای اعمال تعرفه ها و سایر تحریم ها علیه کالاها و خدمات ایالات متحده به ارزش 4 میلیارد دلار به دلیل حمایت غیرقانونی آمریکا از بوئینگ ، سازنده هواپیما ، ادامه داد. این به دنبال تصمیم سازمان تجارت جهانی به نفع ایالات متحده برای حمایت اتحادیه اروپا از ایرباس صورت گرفت.

در حال حاضر ، به نظر می رسد سرمایه گذاران مایلند که امتناع ترامپ از عقب نشینی و تهدیدهای قانونی را رد کنند. تحلیلگران می گویند ، از آنجا كه انتظار می رود جمهوری خواهان كنترل اکثریت سنا را حفظ كنند ، آنها بر روی تداوم سیاست های مالیاتی ، نظارتی و سایر موارد شرط بندی می كنند.

میزوهو بانک گفت: “ترامپ ، که ضرر خود را قبول نمی کند ، سر و صدایی کوتاه مدت است که می خواهد بایدن را در ابتدای ریاست جمهوری خود گیج کند ، در حالی که جمهوری خواهانی که نمی توانند تسلیم قوانین شوند می توانند در برنامه بایدن اخلال ایجاد کنند.” اظهار نظر.

احتمال مشوق های بیشتری دارید؟

جفری هالی از اواندا گفت ، اگر جمهوریخواهان در راس سنا بمانند ، احتمال بسته بزرگ کمک اقتصادی کم است و احتمالاً فدرال رزرو با حمایت بیشتر باید تقویت شود.


یک کشور نیازمند: چک لیست محرک

38:29

هالی با اشاره به کمیته سیاست های بانک فدرال گفت: “مسلماً بهتر است جلسه FOMC در ماه دسامبر کاهش یابد.” “سیاست پولی آزادتر برابر با قیمت بالاتر دارایی ها در جهان با نرخ بهره صفر است.”

بایدن قول داده اقدامات قاطعی را برای تلاش برای مقابله با وخیم ویروس کرونا انجام دهد ، که رشد اقتصادی ، تجارت و سفر را افزایش داده است زیرا ایالات متحده و اروپا با رشد نگران کننده عفونت مواجه هستند. حتی اگر سخت ترین محاصره ها به ایالات متحده برنگردد ، وخیم شدن بیماری همه گیر می تواند مصرف را کاهش داده و سود را از بین ببرد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر