[ad_1]

تنش های سیاسی هنوز در ایالت آریزونا در میدان جنگ ، جایی که ادامه دارد ، در حال افزایش است جو بایدن برتری کمی دارد – و برخی از طرفداران آن رئیس جمهور ترامپ با عصبانیت نتایج را زیر سوال ببرید. اما گروهی از جمهوری خواهان جوان اوضاع را متفاوت می بینند.

بسیاری از قوی ترین طرفداران آقای ترامپ در آریزونا معتقدند که او باید به مبارزه با نتایج انتخابات ادامه دهد ، اما این جمهوری خواهان می گویند وقت آن است که رئیس جمهور کناره گیری کند. همه آنها معتقدند که نتایج مورد انتظار انتخابات رقم خواهد خورد و جو بایدن رئیس جمهور منتخب است.

آرجون رونبلا ، جرمیا ویلت ، جو پیتس و کامرون دکر جمهوریخواهان کالج آریزونا هستند. سه نفر از آنها به آقای ترامپ رأی دادند. دکر به هیچ یک از نامزدها رأی نداد.

رونبلات به CBS News گفت: “من فکر می کنم برای او مهم است که در این مرحله تصدیق کند و اجازه دهد که رئیس جمهور منتخب بایدن انتقال را آغاز کند.” “مهم است که درک کنیم ما نمی توانیم در همه انتخابات پیروز شویم.”

ویلت گفت: “من چند دوست را می شناسم كه در حال حاضر انكار می كنند كه ترامپ در انتخابات باخته است و احتمالاً مثل این خواهد بود كه دیگر هرگز با یك دموكرات صحبت نخواهم كرد ، اما امیدوارم این نادر باشد.”

رونبلات توضیح داد ، “من واقعاً احساس خوبی دارم” در مورد انتخابات. “ما باید سنا را از دست می دادیم. ما باید خانه موج آبی را از دست می دادیم ، و این هرگز اتفاق نیفتاد.”

پس از برگزاری مسابقه ، در صفحه اول جمهوری آریزونا آمده است که زمان بهبودی آمریکا فرا رسیده است.

پیتز گفت: “این چیزی است که ما در این دوره از اختلافات به آن نیاز داریم.” “اما من بسیار با او موافق خواهم بود و آماده مبارزه با او در بسیاری از این موضوعات هستم که فکر می کنم مهم است ، مانند حق زندگی. اما ما او را از دست نخواهیم داد زیرا او چند چیز خوب گفته است.”

ویلتس افزود: “من فکر می کنم او باید حداقل به من ثابت کند که این کار را می کند ، بنابراین منتظر می مانم و می بینم – اما امیدوارم که چنین باشد.”

آریزونا هنوز شمارش آرا را به پایان نرسانده است. طبق گفته KPHO-TV وابسته به CBS ، این ایالت باید از روز شنبه تقریباً 100000 رأی را تصویب کند ، اگرچه همه آنها در نهایت پذیرفته نمی شوند. مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ همچنین شکایتی در مورد اعتبار آرا که به دلیل اکثریت آرا به اشتباه رد شده اند ، طرح کرده است.

دادستان منطقه ماریکوپا ، آلیستر آدل هفته گذشته در نامه ای گفت که “به دلیل آرا excessive بیش از حد یا دلایل دیگر ، آراots در مراکز رد نشدند.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir