[ad_1]

لورن شرکت ، که اولین پای خود را فقط چهار سال پیش پخت ، به لطف تصاویر پای های زرق و برق دار و تارتارهایی که در خانه اش در سیاتل تکان می دهد ، در رسانه های اجتماعی تبدیل به یک حس اجتماعی شده است. . وی اکنون نویسنده کتاب آشپزی “Pieometry: Modern Tart Art and Pie Design for Eye and Palate” (ویلیام مورو) است.

pieometry-cover-art-william-morrow-620.jpg

ویلیام مورو


هنر اشتها آور Co در CBS Sunday Morning در 15 نوامبر رونمایی خواهد شد.

کو دستور العمل خود را برای زغال اخته تزئین شده با طرح های هندسی ، که وی آن را “Happy As A Gram” خواند ، به بینندگان Sunday Morning ارائه داد.

وی نوشت: “من هرگز از نظر ریاضی تمایل چندانی نداشته ام ، زیرا مغز من همیشه در تنظیم واژه ها مهارت بیشتری نسبت به اعداد داشته است.” “تعداد شبهایی که به دلیل مجموعه های ناامیدکننده ای که در تمام زندگی ام نتوانسته ام حل کنم ، گریه کرده ام غیر قابل محاسبه است. به نظر می رسد که با داستان من ناسازگار است ، اما همانطور که می دانیم ، زندگی به ندرت در یک خط مستقیم حرکت می کند ، و هیجان این زاویه پیش بینی نشده شدید است.

“با الهام از tangram ، یک پازل کالبد شکافی چینی متشکل از اشکال هندسی مرتب شده در ترکیبات مختلف برای شکل دادن به اشکال دیگر ، این طرح همان طرحی است که برای تعریف زیبایی شناسی لوکوکیتچن ارائه شد. در حالی که این مفهوم با قرار دادن چند ضلعی های مختلف و زاویه ، با فرمول اشتباه نگیرید. بعلاوه ، مجموع قسمتهای آن فقط یک تارت است و متغیرها نیز ترجمه می شوند. “

happy-as-gram-detail-620.jpg
مقطع عرضی انبه ، کیوی و میوه اژدها.

عکاسی اد اندرسون


به عنوان یک گرم شاد

ترکیب بندی:

1 پوسته کلوچه Speculoos پخته شده (به دستورالعمل زیر مراجعه کنید)

قره قاط:
زغال اخته 15 اونس (425 گرم) ، تازه یا یخ زده
3 قاشق غذاخوری آب لیمو تازه
¾ فنجان (149 گرم) شکر دانه ریز
½ قاشق چای خوری نمک کوشر
3 تخم مرغ بزرگ به اضافه 2 زرده تخم مرغ
6 قاشق غذاخوری (85 گرم) کره ، در دمای اتاق ، به مکعب های ½ اینچی برش دهید

دستورالعمل ها:

1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

2. بلوبری و 2 قاشق غذاخوری آب را در قابلمه 2 لیتری ترکیب کنید. روی حرارت متوسط ​​هم بزنید تا جایی که قره قاط ترک بخورد و شروع به تجزیه کند ، حدود 5 دقیقه. از روی حرارت برداشته و قره قاط را از طریق الک خوب مش با کفگیر سیلیکونی فشار دهید و تا آنجا که ممکن است پوره بگیرید. تفاله باقیمانده را دور بریزید و پوره را به ظرف برگردانید.

3. آبلیمو ، شکر ، نمک ، تخم مرغ و زرده را به پوره قره قاط اضافه کنید و هم بزنید تا مخلوط شود. با حرارت متوسط ​​بپزید ، مرتباً هم بزنید ، تا زمانی که مخلوط به اندازه کافی غلیظ شود تا کفگیر را بپوشاند ، 5 تا 8 دقیقه ، مرتبا هم بزنید و گوشه های ظرف را خراش دهید. کره را به تدریج اضافه کنید و هم بزنید تا همه مکعب ها ذوب شوند.

4. از روی حرارت برداشته و کشک را از صافی ریز صاف کنید.

5. محفظه لاک پشت پخته شده را در سینی ترش نگه دارید و آن را روی یک صفحه پخت قرار دهید. کشک را در تارت بریزید و سطح آن را صاف کنید. تارت را برای 5 دقیقه بپزید ، فقط برای اینکه سفت شود.

6. قبل از تزئین کاملاً خنک شوید.

روند طراحی تانگرام

اجباری:

1 انبه سخت
1 میوه اژدهای گوشت سفید (پیتایا)
2 یا 3 کیوی سفت
سرآشپز

دستورالعمل ها:

1. میوه را پوست بگیرید و ورقه ورقه کنید. برش های میوه را بر اساس یک نوع بشقاب بزرگ مرتب کنید.

2. هر نوع مثلث – متساویلی ، بزرگ ، مبهم ، تیز ، متساوی الساقین ، سمت راست – را از یک قطعه انبه برش دهید ، تا حد ممکن به لبه برش دهید تا عملکرد هر قطعه میوه به حداکثر برسد. اگر نیاز به جستجوی تصاویر در Google در برخی از مثلث دارید ، در اینجا مکث کنید. در غیر این صورت ، ریاضیات را به باد بیندازید و هر نوع شکل را با سه ضلع برش دهید. آن را روی لبه بلند قرار دهید.

3. شکل دیگری را از یک برش کیوی برش داده و در کنار انبه قرار دهید و بر خلاف خطوط تزریق کاشی ها ، فضای کمی بین میوه ها باقی بماند. به طور کلی ، چند ضلعی هایی مانند مثلث ، متوازی الاضلاع و ذوزنقه برای این طرح به خوبی کار می کنند. من از اشکال با بیش از چهار ضلع بیشتر پرهیز می کنم ، بیشتر برای صرفه جویی در وقت ، اما اگر قطعاً شش ضلعی های برش خورده یا حتی شش ضلعی (بازگشت به گوگل …) مورد شماست ، دنبال آن بروید! این ترش ، زندگی شماست.

4- شکل دیگری ، شاید یک الماس را از یک تکه میوه اژدها برش داده و در کنار کیوی قرار دهید. ادامه بریدن اشکال ، به تناوب بین میوه ها و متحیر کردن قطعات تارت. از نقطه شروع خود بسازید و به آرامی تمام سطح را پر کنید ، به تدریج تا لبه دیگر کار کنید.

5. تا زمان آماده شدن در یخچال نگهداری کنید. این ترش بهتر است در عرض 2 روز مصرف شود.

گزینه های اضافی:

پاپایا ، آناناس ، سیب بهشت.

توجه داشته باشید:

برای گزینه های طراحی ، می توانید از یک نوع میوه برای زیبایی یک رنگ استفاده کنید ، و همچنین می توانید تانگرام های خود را طوری مرتب کنید که فقط یک هلال روی سطح را پوشش دهند نه برگ کامل را.

پوسته شیرینی Speculoos

ترکیب بندی:

32 (250 گرم) کلوچه مخصوص بسته بندی شده
6 قاشق غذاخوری (3/4 چوب / 85 گرم) کره بدون نمک ، ذوب شده

دستورالعمل ها:

1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

2. کوکی ها را در غذاساز و رعد اسا قرار دهید تا کوکی ها به طور یکنواخت شنی شوند. با کره ذوب شده و پالس آن را بپاشید تا مخلوط مانند شن و ماسه جمع شود.

3. مخلوط را به یک سینی پایین قابل جدا شدن 9 اینچی تبدیل کنید. با استفاده از انگشتان خود مخلوط را محکم در ظرف بپیچید و از کناره ها بالا بروید ، سپس کف دست خود را برای صاف کردن کف آن استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که لبه ها و پایین آن جمع و دارای ضخامت یکسان هستند. تارت را روی یک سینی فر قرار دهید تا هر قطره روغن که در حین پخت ظاهر می شود گرفته شود و از ثبات حین انتقال تارت به داخل و خارج از فر اطمینان حاصل شود.

4. به مدت 8 تا 10 دقیقه بپزید تا پوسته دیگر با روغن براق شود. با خنک شدن همچنان جمع می شود.

5. پوسته تارت را در ظرف نگه دارید ، کاملاً خنک کنید و در یخچال یا فریزر نگهداری کنید تا آماده پر شود.


از “Pieometry: Modern Tart Art and Pie Design for the Eye and Palate” توسط شرکت لورن. کپی رایت © 2020 توسط لورن کو چاپ مجدد با اجازه ویلیام مورو ، چاپ شده توسط HarperCollins.


برای اطلاعات بیشتر:[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر