[ad_1]

مقامات گفتند که یک اتومبیل روز سه شنبه با سرعت در منطقه عابر پیاده در شهر تریر در جنوب غربی آلمان قرار گرفت و حداقل دو نفر کشته و 15 نفر دیگر زخمی شدند تا اینکه توسط پلیس متوقف شود. به نقل از dpa ، سخنگوی پلیس تریر ، کارل-پیتر جوخم ، راننده که به عنوان آلمانی 51 ساله از منطقه شناخته شده است ، در محل دستگیر و خودرو توقیف شد.

تصاویر از صحنه نشان می دهد که افراد بیرون از فروشگاه ظاهراً به کسی روی زمین کمک می کنند که در میان آوارهای پراکنده افتاده است.

شهردار ولفرام لیبه پس از بازدید از سایت به n-tv گفت: “این خیلی افتضاح بود.”

تصادف در آلمان
تصاویر نجاتگران در شهر تریر ، آلمان ، در تاریخ 1 دسامبر سال 2020 نشان داده شده است. پلیس آلمان می گوید هنگام ورود خودرو به منطقه عابر پیاده حداقل دو نفر کشته و چندین نفر دیگر زخمی شده اند.

سباستین اشمیتز ، lokalo.de/AP


لایب گفت كه عامل جنایت “ظاهراً با سرعت زیاد از منطقه عابر پیاده عبور كرده و چندین نفر را كشته و چندین نفر را زخمی كرده است كه برخی از آنها به شدت”.

وی گفت که پلیس از راننده مورد بازجویی قرار گرفت.

“من نمی خواهم حدس بزنم ، اما همه ما تعجب می کنیم … چه چیزی باعث می شود یک شخص چنین کاری انجام دهد؟” گفت لایبه. “البته من پاسخی برای این سوال ندارم.”

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، لیبه در یک سخنرانی در جمع خبرنگاران ، با چشمانی اشکبار ، از دیدن کفش کودکان در خیابان نزدیک به بدن یک دختر گفت:

وی گفت: “این یک صحنه وحشتناک است.” “بسیاری از مردم آسیب دیده اند.”

لایب گفت که این منطقه حداقل تا صبح روز چهارشنبه بسته بود تا پلیس بتواند شواهد را جمع آوری کند ، اما دیگر هیچ خطری وجود ندارد.

در ویدئویی که توسط یک رسانه محلی منتشر شده و گفته می شود این دستگیری را نشان می دهد ، پلیس می تواند مردی را در پیاده رو کنار ماشین با پلاک های تریر حلق آویز کرده است. صحت این فیلم بلافاصله تأیید نمی شود و اندکی بعد بارگیری می شود پلیس به مردم توئیت کرد تا عکس و فیلم را از صحنه به اشتراک نگذارند.

رویترز گزارش داد ، آلمان با بستن بارها و رستوران ها اقدامات سخت تری را برای مبارزه با ویروس کرونا انجام داده است ، اما فروشگاه ها و مدارس باز هستند.

https://uk.reuters.com/article/uk-germany-crime/at-least-two-killed-as-s-herough-soughs-in- to- pedrian-zone-ed-german-town-idUKKBN28B51K؟il=0

استفان سایبرت ، سخنگوی آنگلا مرکل ، صدراعظم ، گفت: “آنچه در تریر رخ داد تکان دهنده است. افکار ما با بستگان قربانیان ، با مجروحان زیاد و همه کسانی که در حال حاضر وظیفه مراقبت از قربانیان را دارند ، است.” در توییتر.

تریر در حدود 120 مایلی غرب فرانکفورت ، نزدیک مرز لوکزامبورگ است. این شهر با 110 هزار نفر جمعیت به خاطر دروازه رومی خود Porta Nigra معروف است که نزدیک به محل سقوط است و محل تولد کارل مارکس است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir