[ad_1]

جمهوری خواهان در پارلمان با رد حداقل 5 دموکرات فعلی هدفمند در سال 2020 از انتظارات روز انتخابات فراتر رفتند. در حالی که دموکرات ها اکثریت کمتری در مجلس را حفظ خواهند کرد ، پروژه های CBS News احتمالاً دموکرات ها در چندین مسابقه دیگر از جمله دو مسابقه در فلوریدا باختند.

هر دو حزب انتظار داشتند اوضاع سیاسی در انتخابات روز سه شنبه اکثریت دموکرات ها را در مجلس عوام گسترش دهد و کسب 5 تا 18 کرسی را پیش بینی کردند. اما از میامی تا نیومکزیکو گرفته تا دس موین ، نامزدهای جمهوری خواه برای کنگره عملکرد بهتری نسبت به نظرسنجی ها و کارشناسانی داشتند که “موج آبی” دیگری را پیش بینی کردند که حتی آسیب پذیرترین دموکرات های مجلس را نیز سرپا نگه دارد.

ابیگل اسپانبرگر ، دموکرات دموکرات ، روز پنجشنبه در گفتگو با دموکرات ها ، که اولین بار توسط واشنگتن پست گزارش شد ، گفت: “ما اعضای خود را از دست دادیم و نباید از دست می دادیم. “سه شنبه از نظر کنگره ناکام بود.” CBS News با کسب بیش از یک درصد امتیاز با 96٪ آرا ، آن را رهبری می کند. رقیب وی ، نیک فریتاس جمهوری خواه ، هنوز عقب نشینی نکرده است.

دموکرات ها و جمهوری خواهان نظریه های مختلفی درباره اشتباهات انتخاباتی خود دارند. برخی تعجب می کردند که آیا رای دهندگان ترامپ اتحاد خود را از نظر نظرسنجی ها پنهان می کنند یا خیر ، و پس از آن معلوم شد که در روز انتخابات بسیار زیاد است. به نظر می رسد تبلیغات پی در پی حملات جمهوری خواهان به دموکرات ها به سوسیالیسم و ​​جنبش “بازپرداخت پلیس” بر دموکرات ها تأثیر گذاشته است.

COVID-19 احتمالاً هزینه دموکرات ها را می گرفت وقتی که به دلایل امنیتی ترجیح دادند از مبارزات شخصی خود در بیشتر مواقع تبلیغات انتخاباتی دست بکشند ، تا زمانی که جمهوری خواهان این کار را کردند. صندوق رهبری کنگره با حمایت GOP ، 10 میلیون دلار برای برنامه “تعقیب رای” و عملیات میدانی بیشتر در محل اختصاص داده است.

ارزیابی دموکرات ها از مناطقی که فکر می کردند در محدوده محدوده ای هستند ، ممکن است اشتباه باشد. و عدم وجود بسته سوم امداد رسانی همه گیر یا عدم محبوبیت رئیس مجلس نانسی پلوسی در برابر جمهوری خواهان ، مستقلین و مترقیان نیز می تواند به برخی نامزدها آسیب برساند.

کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکراتیک حداقل 47 کرسی آزاد یا نامزدهای جمهوری خواه را برای تغییر این چرخه و گسترش گروه خود معرفی کرده بود. اما تا روز جمعه ، آنها فقط سه هدف از این اهداف را به دست آوردند. در تگزاس ، که آنها اغلب برای وانت های بالقوه خود آن را “Ground Zero” می نامند ، دموکرات ها آماده از دست دادن هر ده هدف هستند.

گریسی بوستوس ، رئیس کنگره ، رئیس شورای DCCC ، در تماس پس از انتخابات با دموکرات های مجلس عوام استدلال کرد که میدان نبرد تهاجمی آنها جمهوری خواهان را مجبور به بازی در دفاع کرده است. اما او گفت که از نتایج “عصبانی” است و گفت که کمیسیون “غوطه وری عمیق” را در مورد آنچه اتفاق افتاده انجام خواهد داد. وی افزود که “در اینجا در کل دنیای سیاسی مشکلی پیش آمده است” ، و بیشتر رای غلط را مقصر دانست.

“نظرسنجی های ما ، نظرسنجی های سنا ، [Governor] نظرسنجی ها ، نظرسنجی های ریاست جمهوری ، نظرسنجی های جمهوری ، نظرسنجی های عمومی ، مدل سازی میزان مشارکت و پیش بینی کنندگان نشان دهنده یک فضای سیاسی است – این وضعیت هرگز تحقق نمی یابد ، “به گفته یک منبع آگاه از تماس. از نظرسنجی در هفته های آینده

مایکل مک آدامز سخنگوی کنگره جمهوریخواه ملی گفت: “دموکرات ها در مجلس پارلمان اعتراف می کنند که برنامه سوسیالیستی آنها کاملاً با رای دهندگان طبقه متوسط ​​ناسازگار است. آنها این واقعیت را مسخره کردند که می توانند هر کار اشتباهی انجام دهند.” از DCCC. اما او همچنین اشاره کرد که رئیس جمهور ترامپ در بالای بلیط به جمهوریخواهان مجلس کمک کرده است و تعداد بی سابقه ای از زنان جمهوریخواه و افراد اقلیت نیز از مزایای این کار برخوردار هستند.

جمهوری خواهان هنوز هم می توانند صندلی های بیشتری را به خود اختصاص دهند ، اگرچه برخی از مسابقات اتومبیلرانی هنوز بیش از حد فراخوان هستند یا انتظار دارند آرا abs غایب شمارش شود ، از جمله دو در نیویورک و چهار در کالیفرنیا. حزب جمهوریخواه خلق هنوز هم می تواند زندگی در اقلیت مجلس را تحت دولت بالقوه بایدن-هریس ببیند ، اما این اختلاف بین دو حزب حتی ممکن است به یک رقم برسد.

“کریسی هولاهان” نماینده کنگره پنسیلوانیا ، دانشجوی تازه وارد و نزدیک به چندین دموکرات که صندلی های خود را از دست داده اند ، گفت: “من دروغ نخواهم گفت و نمی گویم که مردم ناراحت و ویران نیستند.”

“اما من فکر می کنم همه ما باید با این واقعیت که پارلمان را حفظ کرده ایم آرام شویم و به نظر می رسد که با معاون رئیس جمهور یک پیروزی تاریخی خواهیم داشت. ما باید در این مورد راحت باشیم و بدانیم که هر یک از ما در آن نقش داشته ایم.”

اما دموکرات ها هنوز اکثریت خود را حفظ می کنند ، نکته ای که رئیس پارلمان Pelosi روز جمعه بیان کرد. وی در یک کنفرانس خبری گفت: “ما در هر نبردی در مجلس پیروز نشدیم ، اما در جنگ پیروز شدیم.” “این یک بازی با مقدار صفر نیست ، موفقیت کسی در اینجا موفقیت شما را از بین نمی برد.” Pelosi نیز. یک نامه بفرست روز جمعه به همکاران با درخواست حمایت از آنها در انتخاب مجدد او به عنوان رئیس پارلمان.

امی برا ، نماینده کنگره در کالیفرنیا ، که به هدایت برنامه DCCC برای اعضای آسیب پذیر کمک کرد ، گفت که باید دید “360 درجه” درباره اینکه پیام های جمهوریخواهان م areثر است ، اگر دموکرات ها بخواهند پس از اکثریت باقی بمانند ، موثر است. 2022

وی گفت “رد پلیس” می تواند به دموکرات های آسیب پذیر آسیب برساند و این گروه می تواند به جای اینکه به پلیس بگوید ، در مورد برنامه خود به عنوان یک اصلاح موثر صحبت کند.

وی به CBS News گفت: “منظور بیشتر ما این است.” “اما ممکن است جیبهای از گروه پارلمانی باشد که از این زبان استفاده می کنند [of defunding the police]. ما باید صحبت کنیم که اگر از این زبان استفاده کنید ، می تواند صدای خوبی ایجاد کند ، اما می تواند برخی از همکاران شما را برای انتخاب مجدد در موقعیت دشوارتری قرار دهد و به ما در اکثریت ماندن کمک نمی کند. “

جمهوریخواهان برای چرخش سالن مجبور بودند 17 صندلی سود خالص کسب کنند و طبق تماس های مسابقه ای CBS News اکنون در مسیر دستیابی به سود خالص حداقل سه صندلی هستند. پس از توزیع مجدد که اخیراً مناطق دموکراتیک بیشتری ایجاد شد ، دموکرات ها به راحتی شهرستانهای 2 و 6 کارولینای شمالی را تبدیل کردند. آنها همچنین در مسیر گرفتن منطقه 7 جورجیا در حومه های مختلف آتلانتا هستند ، منطقه ای که در سال 2018 با 433 رأی از دست دادند.

GOP در چندین زمینه هدف که پرزیدنت ترامپ در سال 2016 برنده شد و همچنین در مناطق سنتی دموکراتیک موفق شده است. اولین نوبت شب آنها در مناطق 26 و 27 فلوریدا در فلوریدا جنوبی بود. کارلوس خیمنز ، جمهوریخواه ، شهردار شهرستان میامی-داد ، و ماریا الویرا سالازار موفق شدند دبيره مرکارسل-پاول و دونا شالالا ، دموکرات های کلاس اول را برکنار کنند. آسوشیتدپرس این مسابقات را اعلام کرد و آخرین اطلاعات CBS News نشان می دهد که هر دو جمهوریخواه با تقریباً همه آرا ball در این رقابت ها پیشتاز هستند.

سالازار ، گوینده سابق تلویزیون اسپانیا ، در طول مبارزات انتخاباتی و حتی در اظهارات پیروزمندانه خود ، سرسختانه شالالا و دموکرات ها را به سوسیالیسم پیوند داد. جمهوری خواهان می گویند پیام ضد سوسیالیستی در آمریکای کوبایی در فلوریدا جنوبی طنین انداز است ، گروهی که همچنین به ترامپ کمک کرد تا از حاشیه سال 2016 خود در این ایالت عبور کند.

وی در شب انتخابات گفت: “من وقتی به روی به اصطلاح سوسیالیست های دموکرات روبرو می شوم به جمعیت نمی چسبم.”

پیوند دموکرات ها با سوسیالیسم و ​​توافق جدید سبز تاکتیکی بود که سازمان های جمهوری خواه مجلس در کل مبارزات انتخاباتی از آن استفاده می کردند. آنها با استفاده از جنبش Defund the Police ادعا كردند كه دموكراتها از آن حمایت می كنند و هشدار می دهند كه این فقط جنایات بیشتری را در پی خواهد داشت.

دیوید مکینتاش ، نماینده سابق کنگره ایندیانا و رئیس جمهور فعلی محافظه کار مالی PAC رشد باشگاه ، گفت که نوسانات در فلوریدا جنوبی “شگفت انگیز” است.

وی گفت: “در واقع ، ما فکر نمی کردیم که این امکان پذیر باشد ، این یک پایگاه سنگین دموکراتیک است.” “مردم به ترامپ رأی دادند ، اما آنها همچنین به دستور کار رأی دادند: رد سوسیالیسم ، رشد اقتصادی ، حاکمیت محدود.”

مدعیان جمهوری خواهی مانند استفانی بیس در اوکلاهما و اشلی هینسون از آیووا نیز در هفته های آخر مبارزات انتخاباتی طرفدار دو حزب بودند.

دون بیکن ، نماینده حزب GOP در نبراسکا ، که علی رغم پیروزی جو بایدن در منطقه ، کرسی پایتخت خود را در اوماها به دست آورد ، نیز از این روش استفاده می کند. وی در دیدار برگشت خود با کارا ایستمن ، دموکرات ، دموکراتی که هم از حزب استقرار و هم از دموکرات های مترقی حمایت می کرد ، پیروز شد. وی پیام برنده خود را در “من نتایج دو جانبه را تحویل دادم” و “مخالف من دموکرات برنی سندرز است” تقطیر کرد.

وی گفت: “و من فکر کردم که اگر بتوانم آن چوب را در ذهن رای دهندگان پیدا کنم ، پیروز می شوم.”

او این کار را کرد.

کیمبرلی براون در تهیه این گزارش مشارکت داشته است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر