دورهمی متعلق به سازمان صدا و سیما است/ حقوق میلیاردی مهران ماندیرا به طور کامل پرداخت شد


ناصر کدیر کاشانی تهیه کننده فصل پنجم «دورهمی» به تشریح تعداد قسمت های باقیمانده این برنامه برای پخش و وضعیت آن پرداخت و از این رقابت برای جذابیت بیشتر برنامه و حفظ وضعیت قبلی استفاده شد. قسمت ها . به فضل الهی برنامه جذابیت بیشتری پیدا کرد و مورد توجه و شناخت بینندگان بیشتری قرار گرفت.

وی درباره مراحل پس از تولید این برنامه نیز گفت: تولید سری پنجم این برنامه 2 ماه پیش به پایان رسید و تمام قسمت های برنامه تغییر کرد. 80 قسمت قبل از ایام محرم پخش شد و تا جایی که اطلاع دارم سازمان تصمیم گرفت 45 قسمت باقیمانده را بعد از ماه صفر یعنی همزمان با جشنواره ربیع الاول پخش کند که تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت. ناروز.

این تهیه کننده کُرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد ایکارین اشترانزر آکیل مهران مدیری و کیمی را در استوستو در برامای نامزد کرد. قرارداد با سازمان این است که هزینه تولید برنامه را سازمان پرداخت می کند، تهیه کننده برنامه را تهیه می کند و در نهایت سازمان تحویل می شود. تصمیم برای پخش برنامه بر عهده سازمان صدا و سیما است.

وی تصریح کرد: همانطور که گفتم 120 برنامه آماده کرده ایم و دو ماه پیش به طور کامل وارد سازمان و شبکه شد. در حال حاضر حق مالکیت و تصمیم برای پخش برنامه در اختیار سازمان صدا و سیما است.

کدیرکاشانی همچنین درباره مبلغ چند میلیاردی که برای اجرا و کارگردانی هر فصل از این برنامه به مهران مادر پرداخت شده است، گفت: اغراق است.

حتما بخوانید:
نگاهی دوم به سمفونی مردگان عباس معروفی *سرخط نیوز

او گفت که برای تولید این سریال پنج قسمتی به طور کامل دستمزد دریافت نکرده است و هیچ خواسته ای از تهیه کننده یا صدابردار در این فصل ندارد.

مهران کارگردان و مجری برنامه «دورهمی» روز گذشته پس از انتشار کلیپی در فضای مجازی از عدم آمادگی خود برای پخش این برنامه از رادیو در اعتراض به اتفاقات اخیر خبر داد.

5555

Leave a Comment