[ad_1]

آمریکایی ها ممکن است از تراز نهایی حزب سنا تا ژانویه اطلاع نداشته باشند. از صبح جمعه ، هیچ برنده مشخصی در دو مسابقه سنا در جورجیا وجود ندارد ، به این معنی که هر دو مسابقه می توانند تا مرحله دور دوم 5 ژانویه ادامه داشته باشند. این می تواند سنا را هنگامی که اوایل سال آینده تشکیل جلسه می دهد ، در تاریکی بگذارد ، و هیچ یک از طرفین اکثریت مشخص را ندارند.

در جورجیا امسال دو انتخابات سنا برگزار شد ، به لطف انتخابات ویژه برای تعیین اینکه چه کسی جای سناتور سابق جانی آیزاکسون ، که سال گذشته بازنشسته شد ، است. سناتور کلی لوفلر توسط فرماندار برایان كمپ به جای آیزاكسون منصوب شده است ، اما 20 نامزد ویژه انتخابات دیگر با چالش روبرو است. طبق قوانین ایالتی ، اگر هیچ نامزدی بیش از 50٪ آرا را کسب نکند ، رقابت باید به مرحله دوم برسد. لوفلر که حدود 26٪ آرا را به دست آورد ، همراه با رافائل وارنوک ، دموکرات ، که روز 32 شنبه حدود 32٪ آرا را به دست آورد ، به دور دوم می رود.

مسابقه دوم در سنای ایالت با انتخاب مجدد سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو در سال جاری مشخص تر بود. او توسط جان اوسوف ، دموکرات ، که در سال 2017 نتوانست نامزد مجلس شود ، به چالش کشیده شد. اگرچه به نظر می رسید که پردو در اوایل هفته با کسب اکثریت آرا enough کافی توانست پیروز شود ، اما صبح جمعه سهم وی از آرا just به اندکی بیش از 50٪ کاهش یافت.

مبارزات انتخاباتی پوردو در بیانیه ای که روز پنجشنبه صادر شد ، ابراز اطمینان کرد که در نهایت در انتخابات مجدد پیروز خواهد شد ، و گفت اسوف سابقه ضرر در کشور را دارد. اسوف در دور دوم در سال 2017 در گرانترین مسابقه مجلس در تاریخ توسط کارن هندل ، نماینده سابق کنگره شکست خورد.

در بیانیه آمده است: “پرو در وهله اول این انتخابات را با آرا significantly قابل توجهی بیشتر از رقیب خود از دموکرات ها به پایان می رساند.” “اگر به وقت اضافه نیاز باشد ، وقتی همه آرا شمارش شود ، ما آماده هستیم و پیروز خواهیم شد.”

کمیته ملی سنا جمهوری خواه ، رهبر مبارزات حزب جمهوری خواه سنا ، نیز در بیانیه ای گفت که پوردو “در این مسابقه در زمان مقرر پیروز شد و در وقت های اضافه نیز همین کار را خواهد کرد”.

“گرجی ها برنامه لیبرال ، سوسیالیستی جان اوسف را نه یک بار ، نه دو بار ، بلکه سه بار رد کرده اند. و چهارمین بار جذابیت نخواهد بود ، بلکه در عوض یک تجربه کاملاً بدبختانه برای جان اوسوف ، حزب دموکرات ملی و آرزوی مشترک آنها از آمریکای سوسیالیستی است. کوین مک لاولین ، مدیر اجرایی NRSC ، با اشاره به ضررهای اسف در انتخابات قبلی کنگره و سهم کمتری از آرا this در سال جاری.

با این حال ، مبارزات انتخاباتی Osof از شانس خود برای دور دوم نیز برخوردار بود.

“آرا هنوز در حال شمارش است ، اما ما اطمینان داریم که عملکرد تاریخی جان اوسوف در جورجیا سناتور دیوید پوردی را مجبور به ادامه دفاع از سوابق غیرقابل دفاع خود در زمینه بیکاری ، بیماری و فساد مالی کرده است. هنگامی که دور دوم برگزار می شود و در ژانویه برگزار می شود ، گرجی ها الن فاستر ، مدیر ستاد انتخاباتی اوسوف در بیانیه ای گفت ، جان را به سنا فرستاد تا از مراقبت های بهداشتی آنها محافظت كند و منافع خانواده های شاغل و مشاغل كوچك را بالاتر از لابی گران شركت قرار دهد.

تراز کنونی سنا 48 به 48 است. برنده مسابقه سنای کارولینای شمالی مشخص نیست ، اگرچه سناتور فعلی جمهوری خواه تام تیلیس روز پنجشنبه برتری کمی دارد. برای اکثریت پنجاه و یک کرسی لازم است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر