[ad_1]

از صبح جمعه ، هیچ برنده مشخصی در دو مسابقه سنا در جورجیا وجود ندارد ، به این معنی که هر دو مسابقه می توانند تا مرحله دور دوم 5 ژانویه ادامه داشته باشند. این می تواند سنا را هنگامی که اوایل سال آینده تشکیل جلسه می دهد ، در تاریکی بگذارد ، و هیچ یک از طرفین اکثریت مشخص را ندارند.

در جورجیا امسال دو انتخابات سنا برگزار شد ، به لطف انتخابات ویژه برای تعیین اینکه چه کسی جایگزین سناتور سابق جانی آیزاکسون ، که سال گذشته بازنشسته شد ، شد. سناتور کلی لوفلر توسط فرماندار برایان كمپ به جای آیزاكسون منصوب شد ، اما با 20 چالش ویژه دیگر انتخابات روبرو شد. طبق قوانین ایالتی ، اگر هیچ نامزدی بیش از 50٪ آرا را کسب نکند ، رقابت باید به مرحله دوم برسد. لوفلر که حدود 26٪ آرا را به دست آورد ، به همراه رافائل وارنوک ، دموکرات ، که روز 32 شنبه حدود 32٪ آرا را به دست آورد ، به دور دوم صعود خواهد کرد.

مسابقه دوم در سنای ایالت با انتخاب مجدد سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو در سال جاری مشخص تر بود. او توسط جان اوسوف دموکرات ، که ناموفق در سال 2017 به پارلمان راه یافت ، به چالش کشیده شد. اگرچه به نظر می رسید که پوردو در اوایل هفته با کسب اکثریت آرا votes کافی توانست پیروز شود ، اما صبح جمعه سهم وی آرا به کمتر از 50٪ کاهش یافت.

مبارزات انتخاباتی پوردو در بیانیه ای که روز پنجشنبه صادر شد ، ابراز اطمینان کرد که در نهایت در انتخابات مجدد پیروز خواهد شد ، و گفت اسوف سابقه ضرر در کشور را دارد. اسوف در دور دوم در سال 2017 در گرانترین مسابقه تاریخ مجلس ، توسط کارن هندل ، نماینده سابق کنگره ، شکست خورد.

در بیانیه آمده است: “پردو این انتخابات را در وهله اول با آرا significantly قابل توجهی بیشتر از رقیب خود نسبت به دموکرات ها به پایان می رساند.” “اگر به وقت اضافه نیاز باشد ، وقتی همه آرا شمارش شود ، ما آماده هستیم و پیروز خواهیم شد.”

کمیته ملی سنا جمهوری خواه ، رهبر مبارزات حزب جمهوری خواه سنا ، نیز در بیانیه ای گفت که پوردو “در این مسابقه در زمان مقرر پیروز شد و در وقت های اضافه نیز همین کار را خواهد کرد”.

“گرجی ها برنامه لیبرال ، سوسیالیستی جان اوسوف را نه یک بار ، نه دو بار ، بلکه سه بار رد کرده اند. و چهارمین بار جذابیت نخواهد بود ، بلکه در عوض یک تجربه کاملاً بدبختانه برای جان اوسوف ، حزب دموکرات ملی و آرزوی مشترک آنها از سوسیالیست آمریکا است. کوین مک لاولین ، مدیر اجرایی NRSC ، با استناد به ضررهای اسف در انتخابات قبلی کنگره و سهم کمتری از آرا this در سال جاری.

با این حال ، مبارزات انتخاباتی Osof از شانس خود برای شرکت در انتخابات نیز برخوردار بود.

“آرا هنوز در حال شمارش است ، اما ما اطمینان داریم که عملکرد تاریخی جان اوسوف در جورجیا سناتور دیوید پوردی را مجبور به ادامه دفاع از سوابق غیر قابل فسخ خود در زمینه بیکاری ، بیماری و فساد مالی کرده است. او جان را برای محافظت از سلامتی آنها به سنا می فرستد. “و الن فاستر ، مدیر ستاد انتخاباتی اوسوف در بیانیه ای گفت:

انتظار می رود رواناب فوق العاده گران باشد. طبق مرکز سیاست های پاسخگو ، مبارزات انتخاباتی اوسوف و پردو تقریباً 45 میلیون دلار قبل از انتخابات نوامبر به طور مشترک هزینه کردند. کمپین وارنوک و لوفلر نزدیک به 40 میلیون دلار با هم هزینه کردند. با توجه به سرنوشت مجلس سنا ، این احتمال وجود دارد که سازمان های ملی جمهوری خواه و دموکراتیک بتوانند پول زیادی را برای مسابقه دادن قبل از دور دوم انتخاب کنند تا نامزدهای خود را به پیروزی برساند.

مانده سنا بعدی در حال حاضر 48 به 48 است. دو مسابقه دیگر وجود دارد که هنوز اعلام نشده است. در آلاسکا ، دان سالیوان جمهوری خواه با 56 درصد آرا برتری قابل توجهی نسبت به آل گروس دموکرات دارد و این رقابت جمهوری خواهان را خم می کند. مسابقه سنا در کارولینای شمالی بین تام تیلیس جمهوری خواه فعلی و کال کانینگام دموکرات جمعه هنوز در تساوی بود اما تیلیس 1.8 امتیاز پیش افتاد. در صورت پیروزی هر دو نژاد توسط جمهوری خواهان ، دموکرات ها برای رسیدن به تقسیم 50-50 باید در هر دو نژاد گرجستان پیروز شوند. معاون رئیس جمهور همه روابط را قطع می کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir