دور دوم مجلس سنا در ایالت جورجیا چه می گوید؟


به ندرت اتفاق می افتد که در انتخابات دور دوم انتخابات علاقه زیادی به رای دهندگان ایجاد شود ، اما به نظر می رسد جورجیا یک استثنا باشد ، با دو دور دوم سنا در ژانویه که تعیین می کند چه کسی سنا را کنترل می کند.

جمهوری خواهان و دموکرات ها به دنبال ایالت برای رای دهندگان جدید هستند ، اگرچه نظرسنجی CBS News در انتخابات عمومی حاکی از آن بود که هیچ یک از احزاب قبل از دور دوم انتخابات ژانویه فضای زیادی برای رشد در خارج از پایگاه های خود نداشتند. زمان کوتاه است و کمی بیشتر از دو هفته قبل از شروع رای گیری زودهنگام مانده است. در یک مسابقه سناتور حزب جمهوری خواه کلی لوفلر در برابر رافائل وارنوک احترام دموکرات قرار گرفت و در مسابقه دیگر دیوید پردو جمهوری خواه از جایگاه خود در برابر جان اوسوف دفاع کرد.

Trey Hood ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه جورجیا ، معتقد است كه احزاب برای جذب رای دهندگان جدید به ائتلاف های خود حیاتی هستند تا در ژانویه زنده بمانند. گزینه هایی برای هر دو طرف وجود دارد ، اما احتمالاً ابتدا آنها سعی خواهند کرد تا افرادی که در ماه نوامبر به آنها رأی داده اند تا 5 ژانویه مجدداً رای دهند.

رای گیری از طریق پست

علی رغم حملات رئیس جمهور ترامپ به رای گیری پستی ، گرجی ها فرصت رای دادن از طریق پست را در میان رشد عفونت های COVID دیدند. در ماه نوامبر ، آنها مانند سایر کشورها با درخواست موفقیت آمیز و برگرداندن 1.3 میلیون برگ رای غایب ، رکورد رای گیری پستی را شکستند ، نرخ بازگشت 74٪ ، در حالی که نزدیک به 2.7 میلیون نفر به صورت حضوری رأی دادند. رای گیری پستی قطعاً در ماه ژانویه نیز بخشی اساسی از تلاش های دموکرات ها خواهد بود.

جو بایدن با نزدیک به 850،000 رأی غیبت را سلطه داد ، در حالی که برای آقای ترامپ حدود 451،000 رأی داشت. این حاشیه تقریباً 2 به 1 به کمبود آن در رای گیری اولیه شخصی کمک کرد – آقای بایدن تقریباً 1 میلیون و 251 هزار و یک میلیون و 419 هزار آقای ترامپ داشت – و در آرا ball روز انتخابات ، زمانی که رئیس جمهور تقریبا 588 هزار رای دریافت کرد ، در در مقایسه با 367،000 رای آقای بایدن.

پیش بینی اینکه چه تعداد رأی می دهند – و به چه روشی – در ژانویه دشوار است ، اما لایحه انتخابات ایالات متحده می گوید 825،000 نفر تاکنون صبح روز چهارشنبه از طریق پست درخواست رأی گیری کرده اند. گرجی ها تا 1 ژانویه فرصت دارند درخواست های خود را ارائه دهند ، اگرچه سرویس پستی ایالات متحده توصیه می کند هر چه زودتر درخواست ها را ارسال کنید. رأی دهندگان می توانند برای دور دوم تا 7 دسامبر ثبت نام کنند و رای گیری زودهنگام از 14 دسامبر برگزار می شود.

اکثر گرجی ها احتمالاً قبلاً تصمیم گرفته اند که چه کسی رای آنها را به دست می آورد. هیچ رأی دهنده ای که با CBS News صحبت کرده باشد قصد تغییر آرا their خود را در مسابقه ژانویه ندارد. یک هفته قبل از انتخابات نوامبر ، یک نظرسنجی CBS News نشان داد که فقط 4٪ از رای دهندگان احتمالی در مسابقه پردو-اوسوف تصمیم نگرفته اند. Perdue با 49.7 to به 47.9٪ برای Osoff منجر شد ، و تنها 0.3 missing برای پیروزی کلی از دست رفته است. لیبرتاریان شین هزل با 2.3 درصد آرا حذف شد.

رای پردو در میان جمهوری خواهان تقسیم نشد ، زیرا رای سناتور کلی لوفلر در رقابت وی بدست آمد و وی در واقع اندکی بیشتر از رئیس جمهور ترامپ با 49.7 درصد آرا ، در مقابل 49.3 درصد از رئیس جمهور ، رای بیشتری کسب کرد. اسوف با 47.9٪ حمایت کار خود را به پایان رساند و او را با اختلاف دو امتیاز جبران کرد تا در ژانویه جبران کند.

در مسابقه دیگر سنا ، انتخابات ویژه جایگزین سناتور سابق جانی آیزاکسون ، لوفلر و کالینز در مجموع 45٪ آرا را به دست آورد ، قبل از 32.9٪ وارنوک. سایر نامزدهای دموکرات در مجموع 15٪ را دریافت کردند.

دوروتی هارپ 70 ساله در میان اکثر رای دهندگانی بود که می دانستند قبل از انتخابات از چه کسی حمایت می کند. هارپ ، یک جمهوری خواه قدیمی ، گفت که به پوردو و لوفلر رأی داده است. و او دوباره در مرحله دوم از آنها حمایت خواهد کرد.

هارپ که در آتلانتا زندگی می کند ، گفت: “سناتور پوردو مدت زیادی است که در آنجا حضور دارد و باتجربه است.” “فکر نمی کنم ما به کاندیدای دیگر ، جان اوسوف ، احتیاج داشته باشیم ، زیرا او صلاحیت ندارد. او باتجربه نیست.”

لاتریانا جانسون ، حزب دموکرات دیرینه ، 63 ساله ، ساوانا ، برای اولین بار در ماه اکتبر ، در دوره رای گیری اولیه ، با CBS News صحبت کرد. وی سپس به وارنوک و اوسوف رأی داد و گفت که قصد دارد دوباره طی چند هفته این کار را انجام دهد. رای گیری برای اوسوف برای او آسان بود – به دلیل تأیید بعدی.

جانسون گفت: “باراک اوباما 100٪ او را پشتیبانی می کند و شما نمی توانید با باراک اوباما اشتباه کنید ، بنابراین من از کسی که او حمایت کرد حمایت می کنم.”

پردو پشتیبانی رای دهندگان سفید را از دست داد

همانطور که در مسابقه ریاست جمهوری اتفاق افتاد ، رأی دهندگان سفیدپوست در جورجیا ، که 61٪ از رای دهندگان جورجیا را تشکیل می دهند و بیشتر از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کنند ، عمدتا به پروو رای دادند – 69٪ ، اما او عملکرد ضعیفی با این گروه داشت ، در مقایسه با با آخرین نامزدی خود در مجلس سنا در سال 2014 ، زمانی که 74٪ از آرا their آنها را به دست آورد.

لوفلر در مسابقه خود بیشترین میزان حمایت از رای دهندگان سفیدپوست (42٪) را به دست آورد ، و این پیش از نماینده دیگر حزب جمهوری خواه در انتخابات ، داگ کالینز ، نماینده کنگره بود که 28٪ حمایت داشت.

پردو با دانشگاه رأی دهندگان سفیدپوست را به دست آورد ، اگرچه حاشیه آن با این گروه بسیار کمتر از آخرین پیشنهاد آن است. در سال 2014 ، پردو 70 درصد از فارغ التحصیلان کالج سفید را به دست آورد ، در حالی که امسال به طور قابل توجهی کمتر برنده شد: 56 درصد.

جرمی فردریکسن ، 39 ساله ، دارای مدرک اقتصادی است و گفت که او به پردو و لوفلر رأی داده است زیرا آنها به بهترین وجه ارزش های محافظه کارانه او را نشان می دهند.

فردریکسن گفت: “برای من خیلی سخت نبود.” “ارزشهای محافظه کارانه بیشتر بر مردان و زنان شاغل با مسئولیت شخصی متمرکز است ، خداوند … و اینها نشانه های قدرت است.”

هود ، که همچنین مدیر مرکز مطالعات تحقیقاتی دانشگاه جورجیا است ، گفت که در اصول هر دو حزب سیاسی تغییری ایجاد شده است.

“شما احتمالاً درصد بیشتری از سفیدپوستان تحصیل کرده در دانشگاه را دارید [voters] “هود گفت” که هنوز در جمهوری گرجستان در مقایسه با مثلاً ویسکانسین یا چیز دیگری جمهوریخواه هستند. بسیار جالب است که پایگاه حزب از نظر چگونگی طبقه کارگر چیزی شبیه به پایگاه حزب جمهوریخواه اکنون تغییر کرده است. “

دموکرات ها با استقلال به رهبری می پردازند

جمهوری خواهان و دموکرات ها در جورجیا اکثراً به حزب خود رأی دادند ، اما اوسوف و وارنوک نیز در ماه نوامبر عملکرد خوبی با استقلالی ها داشتند. آنها به ترتیب 51 و 37 درصد از رای دهندگان مستقل را به دست آوردند. شش درصد از افراد مستقل کاندیدای آزادیخواهی شین هزل را به جای اوسوف یا پردو انتخاب کردند.

در مسابقه پردو-اوسوف ، در میان 38٪ از کسانی که به میانه رو رای دادند ، اوسوف 63٪ آرا را به دست آورد ، در حالی که پردو فقط 34٪ آرا را به دست آورد.

“همه چیز از نظر تعداد کل آرا between بین جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور مساوی توزیع شده است ، بنابراین کسی مجبور است که با آنها تماس بگیرد و برخی از رای دهندگان جدید را جلب کند تا ائتلاف خود را برای هر دو زنده نگه دارد. [parties] این می تواند رای دهندگان اسپانیایی تبار باشد ، “هود گفت.

هر دو طرف به آمریکای لاتین نگاه می کنند

این دو حزب همچنین احتمالاً رای دهندگان لاتین را که در حمایت از نامزدهای دموکرات اختلاف نظر بیشتری داشته اند ، هدف قرار دهند. تقریباً یک سوم به کشیش رافائل وارنوک تعلق گرفت ، در حالی که 26٪ به نامزد دیگر حزب دموکرات ، مت لیبرمن رای دادند. به طور کلی ، در ماه نوامبر 7٪ از رای دهندگان این ایالت لاتین ها را تشکیل می دادند.

اوسوف از رای دهندگان لاتین (52 درصد) کمتر از بایدن رئیس جمهور منتخب که 62 درصد آرا Lat لاتین را در جورجیا به دست آورد حمایت کرد ، در حالی که پروو با آمریکای لاتین عملکرد بهتری نسبت به رئیس جمهور ترامپ داشت و 43 درصد آرا را به دست آورد. آقای ترامپ 37٪ آرا for را به لاتین در این ایالت بدست آورد. و در حالی که هازل فقط حدود 2٪ از کل آرا را به دست آورد ، او 4٪ آرا را در لاتین به دست آورد.

“جمعیت اسپانیا در گرجستان در حال رشد است و به رشد خود ادامه می دهد ، در حالی که جمعیت سفید پوستان تا حدودی کاهش می یابد و جمعیت سیاه پوستان [are] هود گفت: “بسیار پایدار ، کمی رشد می کند.”

به نظر می رسد رای دهندگان سیاه پوست دموکرات هستند

هود می گوید میزان مشارکت سیاه “برای ائتلاف دموکراتیک” حیاتی است. وی یادآوری کرد: “در آخرین دور دوم سنا ، که در سال 2008 با ساکسبی چمبلیس داشتیم ، من محاسبات را انجام دادم و میزان مشارکت سیاه پوستان توسط ژنرال ، توسط ژنرال در سال 2008 ، سه امتیاز کاهش یافت. بنابراین این بسیار بالا بود. هود گفت: “چمبلیس نزدیک به 15 امتیاز در دور دوم پیروز شد” و بیشتر آن به دلیل کاهش میزان مشارکت است. “اگر این اتفاق دوباره تکرار شود ، برای نامزدهای دموکرات در مرحله دوم بسیار زیان آور خواهد بود. “

رای دهندگان سیاه پوست 29٪ از رای دهندگان جورجیا را تشکیل می دهند و 88٪ به آقای بایدن رأی داده اند. زنان سیاه پوست بیشتر به جان اوسوف رأی دادند – مشابه مسابقه ریاست جمهوری ، كه بایدن 92٪ آرا cast زنان سیاه پوست را در جورجیا به دست آورد. اکثر رأی دهندگان سیاه پوست نیز به وارنوک رفتند. جانسون گفت که وارنوک او را به دلیل تجربه زندگی خود دوست دارد.

جانسون گفت: “او می تواند متصل شود. دوره”. “او در یکی از پروژه های بزرگ اینجا در ساوانا ، جورجیا بزرگ شد … او خواهر و برادر زیادی داشت و همه چیز ، و نتیجه نهایی این است که [he] می تواند با مبارزه ما ارتباط برقرار کند. ”

صداقت انتخاباتی

جمهوری خواهان با چالش دیگری روبرو هستند زیرا اعضای ارشد حزب خود ، از جمله رئیس جمهور ترامپ و دو جمهوری خواه نامزد مجلس سنا ، سیستم انتخاباتی و هر جمهوری خواهی را که متعهد به آن است ، از جمله فرماندار جورجیا و وزیر امور خارجه و باید دید آیا GOP اکنون می تواند رای دهندگان خود را ترغیب کند تا در ژانویه دوباره شرکت کنند تا در فرایندی که آنها برای تضعیف آن تلاش کرده اند شرکت کنند.

فردریکسن ، که خارج از وارنر رابینز زندگی می کند ، گفت: “یکپارچگی سیستم کاملاً 100٪ نگرانی من است.” “اگر صادقانه و صادقانه از دست بدهیم ، همینطور هم خواهد بود. خوب ، آمریکا به این روش رأی می دهد ، که من اعتقاد ندارم که این کار را خواهد کرد.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*