[ad_1]

مصرف کنندگان با تخفیف و تخفیف در این سایبر روز دوشنبه ، آن را به بزرگترین روز فروش آنلاین در تاریخ ایالات متحده تبدیل کرده اند.

به گفته Adobe Analytics ، خریداران روز دوشنبه 10.8 میلیارد دلار صرف یک رکورد در هزینه های تجارت الکترونیکی کردند و از رکورد 9.4 میلیارد دلار در سال گذشته پیشی گرفتند.

یک چهارم کامل فروش روزانه – 2.7 میلیارد دلار – در به اصطلاح “ساعت های طلای خرده فروشی” بین 7 صبح تا 11 شب به وقت اقیانوس آرام انجام شده است. به گزارش ادوبی ، مصرف کنندگان در ساعات اوج خرید از ساعت 8 تا 21 هر دقیقه 12 میلیون دلار صرف خرید اسباب بازی ، وسایل الکترونیکی ، لباس ، لوازم خانگی و سایر وسایل می کنند.

کل هزینه های روز دوشنبه افزایش 15 درصدی در فروش سالانه را نشان می دهد.

“سایبر دوشنبه همچنان بر فصل خرید تعطیلات تسلط داشت و به رغم تخفیف های اولیه خرده فروشان ، به بزرگترین روز خرید آنلاین در تاریخ ایالات متحده تبدیل شد. برای بقیه فصل تعطیلات ، انتظار داریم شاهد ادامه فروش رکورد و افزایش محدودیت ها باشیم. حتی اگر خریداران از شلوغی جمعیت و تأخیرهای احتمالی در تحویل جلوگیری کنند ، سرعت آنها حتی بیشتر خواهد شد. “

رکوردها شکسته شد

فروش مکرر جمعه نیز بسیار زیاد بود ، مصرف کنندگان 9 میلیارد دلار آنلاین پس از روز شکرگذاری هزینه کردند ، تقریبا 22 درصد بیشتر از خرید سال گذشته و سومین روز تجارت الکترونیکی در تاریخ ایالات متحده پس از سایبر دوشنبه امسال و در سال 2019.

نگرانی تمام شد کووید -19همراه با محدودیت ظرفیت مشتری در خرده فروشان ، امسال جمعیت را در فروشگاه ها و مراکز خرید کاهش داد. اما خریداران همچنان معامله Hot Wheels را جلب کردند که طبق ادبیات آنالیز ، در میان جمعه های سیاه بیشترین فروش را داشت.

بازی های ویدیویی Super Mario 3D All-Stars و Animal Crossing برای سیستم نینتندو سوییچ و همچنین جوش گوش اپل AirPods و ساعت اپل. گروه ساعت های هوشمند با رشد چشمگیری در فروش مواجه شدند و بیش از 600 درصد بالاتر از میانگین روزانه در ماه اکتبر بودند.

Adobe با تحلیل داده های حاصل از تقریباً 1 تریلیون بازدید از سایت های خرده فروشی ، روند هزینه ها را شناسایی کرده و 80 مورد از 100 خرده فروش بزرگ در ایالات متحده را بررسی می کند

هیچ جا مثل خونه نمیشه

اسکوترهای برقی خود متعادل که به آنها هاوربرد ، کیت های لگو ، محصولات آمازون اکو و تلویزیون های سامسونگ نیز می گویند ، در جمعه سیاه تقاضا داشتند.

کیت ایدی ، نایب رئیس Adobe Analytics گفت: “به طور کلی ، موارد محبوب امسال به اتوماسیون خانه و انواع دیگر محصولات متمرکز شده است که به مصرف کنندگانی که در خانه می مانند و با گذراندن وقت بیشتر در خانه زندگی خود را راحت تر می کنند” پرداخته است.

ایدی گفت: “بازی های ویدیویی همیشه محبوب هستند. صنعت بازی بهترین سال خود را می گذراند.”

تجارت کوچک شنبه، که امسال به ویژه در برابر تأثیر همه گیر شدن در فروشگاه های مستقل از اهمیت ویژه ای برخوردار بود ، همچنین به نظر می رسد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. به گزارش ادوبی ، شرکت های با درآمد سالانه 10 تا 50 میلیون دلار رشد تقریبا 300 درصدی فروش را در مقایسه با یک روز عادی گزارش می دهند.


با وجود فریدا سیاه ، مشاغل کوچک دست و پنجه نرم می کنند …

01:52

کیم راجرز ، مالک Brooklyn Sweet Spot ، یک نانوایی در بروکلین ، نیویورک ، گفت که معمولاً روز شنبه بعد از شکرگذاری تجارت زیادی انجام نمی شود ، و خاطرنشان کرد که بسیاری از مصرف کنندگان هنوز با پس مانده ها سر و کار دارند. اما امسال فروش روزانه آن در مقایسه با سال گذشته حدود 33 درصد رشد داشته است.

راجرز به CBS MoneyWatch گفت: “ما به طور قطع شاهد افزایش فروش بوده ایم ، و من فکر می کنم این به این دلیل است که مردم امسال بیشتر متعهد به حمایت از مشاغل کوچک به دلیل جو سیاسی هستند. آنها از خریدهای کوچک و خریدهای سیاه بیشتر آگاهی دارند.” . “من چون هر دو هستم سود بردم ، بنابراین فکر می کنم این بخشی از دلیل چنین افزایشی نسبت به سال گذشته باشد.”

ژاکلین راجرز ، صاحب Greentop Gifts ، یک تجارت کوچک که به تنوع تعطیلات خانوادگی و کاری از طریق دکوراسیون منزل و لباس کمک می کند ، در مقایسه با روز مشابه سال 2019 فروش خود را سه برابر کرد. پرفروش ترین آن: بسته بندی برای هدیه با یک فرشته سیاه.

راجرز به CBS MoneyWatch گفت: “نمایندگی مهم است و ما به طور قطع شاهد افزایش سفارشات در این تجارت کوچک در روز شنبه بوده ایم.”

سه شنبه دادن

در روز سه شنبه ، مصرف کنندگان فرصت بازگشت دارند حمایت از موسسات خیریه که نیاز به کمک مالی دارند با این حال ، فشار برای حمایت از موسسات خیریه به سختی مصرف را کند کرده است. با ادامه معاملات ، داده های اولیه Adobe حاکی از آن است که کل هزینه های آنلاین برای روز ممکن است از 4 میلیارد دلار فراتر رود ، که 26 درصد نسبت به سال قبل افزایش دارد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir