گروه ساختمان سازی ما با بیش از 20 سال سابقه در بخش های مختلف ساخت و ساز در خدمت شما ملت عزیز ایران است. یکی از پرطرفدارترین زمینه های بهینه سازی فضای خانه این روزها دکوراسیون داخلی منازل و ساختمان ها می باشد و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان به جای اینکه به طراحی داخلی خانه و ساختمان دست بزند، با وسایل و عناصری که در یک محیط وجود دارند، سر و کار دارد. یک مجموعه چراغ نئون با قرارگیری تصادفی به شکل نوشته «آینده روشن است» صلبیت قطعات رنگی در قسمتهای متخلف فضا را میشکند، چرا که طراحان قصد داشتند اندکی «تصادفی بودن» را به طراحی سیستماتیک اما متفاوت فروشگاه وارد نمایند. پس شعار آن دو نیز متفاوت خواهد بود. چرا که ایده های تازه ای که به ذهن شما می رسد بیانگر هویت و شخصیت شما است و پیاده کردن آن می تواند دکوراسیون فروشگاه شما را متفاوت تر و منحصر به فرد نشان دهد. نکته دیگر این است که اگر گوشی های دست دوم هم برای فروش دارید حتما بخش جداگانه ای را در ویترین و فروشگاه برای نمایش دادن آن ها در نظر بگیرید. از دیگر ایده های کاربردی در طراحی ویترین مغازه موبایل فروشی این است که در کنار گوشی ها اطلاعات کوتاهی در مورد مشخصات فنی آن ها ارائه دهید.

اگر شما فروشگاه مبلمان دارید یا تمایل دارید به تازگی وارد این شغل شوید بهتر است توجه داشته باشید که طراحی داخلی فروشگاه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و روی جذب مشتری و فروش محصول بیشتر تاثیر زیادی دارد از این رو بهتر است در هنگام دیزاین دکوراسیون فروشگاه مبلمان حساسیت لازم را به خرج دهید. به همین دلیل در انتخاب رنگ بهتر است نیم نگاهی به هم صنفان خود داشته باشید و درکنار آن رنگی را انتخاب کنید که بازتابی از موقعیت و اهداف شخصی شما است. نوع چینش دکوراسیون، سبک دکوراسیون و طراحی داخلی مغازه عینک فروشی باید با توجه به موقعیت مکانی، میزان فضای داخلی مغازه و تعداد و نوع محصولات و غیره صورت بپذیرد. نورپردازی مطلوب یکی از مهمترین عناصر در طراحی فضای داخلی فروشگاه و ویترین مغازه طراحی داخلی مغازه رشت موبایل فروشی است. اگر ایده خاصی در ذهن خود برای چیدمان دکوراسیون دارید اصلا نیازی به نگرانی نیست، زیرا قبل از شما افراد و گروه های زیادی دست به طراحی داخلی دکوراسیون منزل زده اند و شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای آن ها ایده بگیرید و با ترکیب ایده ها با خلاقیت و سلیقه خود طراحی جدیدی را خلق کنید. نورپردازی باید به نحوی صورت گیرد که نیازی به خارج کردن کالا از ویترین برای مشاهده بهتر آن نباشد.

پس از خروج طلاها از گاوصندوق و چینش ویترین مغازه، نوبتبه بازگشایی ورودی گالری میرسد. به علاوه رنگ های روشن مثل سفید، زرد، صورتی نمای خیره کننده تری به ویترین مغازه می دهند.همچنین استفاده از رنگ های پاستلی مثل سبز نعنایی، آبی ملایم ،هلویی و یاسی نمایی مدرن تر به آن می بخشد. طراحی دکوراسیون داخلی واحد های تجاری و فروشگاه ها به یکی از مهمترین چالش های صاحبان کسب و کار تبدیل شده است. طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.

شما می توانید دسته بندی خود را بر اساس برندهای مختلف یا قیمت های متنوع آن ها انجام دهید و بهتر است گوشی های ارزان تر را در قسمت های بالاتر و در راستای دید مشتری ها قرار دهید تا آن ها را تشویق کنید به مغازه شما وارد شوند. رنگ ها در فرهنگ های مختلف نیز معانی خاصی به خود می گیرند و بسته به تعداد مراجعه کنندگان شما دارد. بهتر است برای اینکه بتوانید جوابگوی نیاز های این عزیزان باشید، دکوراسیون خود را به صورتی طراحی کنید که گنجایش انواع البسه مختلف در تنوع بالا را داشته باشد. ولی بدون شک مغازه ای که طراحی جالبی نداشته باشد و استاندارد های طراحی دکوراسیون داخلی قنادی در آن رعایت نشده باشد، نظر افراد را برای خرید جلب نخواهد کرد. زیرا بیشتر مدل های موبایل را می توان حتی در مغازه های کوچک نیز پیدا کرد. به این ترتیب احساس رضایت خواهند کرد و به احتمال زیاد از مشتری های دائمی شما خواهند شد. مثلا اگر دکور و ویترین کوچکی دارید استفاده از رنگهای سرد برای بزرگ دیدن دکور مغازه موثر است.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی