دیدارهایی درباره شهید علی اندرزگو * صحت نیوز


به مناسبت شهادت سید علی اندرزگو، نقد و بررسی کتاب «سفر صبح» که با توجه به زندگی نامه شهید نوشته شده است، انجام می شود. همچنین به همین مناسبت، دبیرخانه جایزه ادبی شهید آندژی را برگزار خواهد کرد.

به مناسبت سالروز شهادت شهید علی اندرسگ، مراسم اهدای جوایز ادبی دبیرخانه شهید اندرسگ به مناسبت «مقایسه با مرور تاریخ معاصر و تطهیر چهره اولیای الهی» روز سه‌شنبه برگزار شد. ” اولین شهریور را ساعت 10 صبح در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می کند.

در این نشست دبیرخانه جایزه ادبی سیدعلی انژگ گزارشی از فعالیت های انجام شده در دو سال اخیر ارائه می کند و داوران، نویسندگان و ناشران نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص جایزه شهید انژگ و نحوه اجرای آن بیان می کنند. . تحریف تاریخ مدرن در زمینه کتاب و داستان

جایزه ادبی شهید علی اندرزگو در شهریور سال 96 اعلام شد و هر دو سال یکبار برگزار می شود. این جایزه به آثاری تعلق می گیرد که موضوع آنها پاکسازی چهره خاندان پهلوی و جلوگیری از تحریف تاریخ معاصر است.

انگلیسی स्र्यत्यानिलालानी

همچنین به مناسبت سالروز شهادت سید علی اندرزگو، دوازدهمین نشست نقد و بررسی کتاب با عنوان «طعم کتاب» با محوریت کتاب «سفر صبح» با نویسنده، منتقد و ناشر محمد عزیزی برگزار شد. 1401 از 15 در کتابفروشی ها و کتابخانه های ایران منتشر می شود.

کتاب «سفر صبح» داستان زندگی شهید مجاهد جهان سیدعلی اندرزگو است که پس از سالها مبارزه با رژیم تاگوت به زبان روزه در پایان شهریور ماه سال 57 به پایان رسید. .

حتما بخوانید:
میشیگان محدودیت های ناشی از جهش در موارد جدید COVID-19 را اعلام کرد

انگلیسی स्र्यत्यानिलालानी

انتهای پیام

Leave a Comment