[ad_1]

والت دیزنی روز دوشنبه گفت كه كارگران اضافی در پارک های موضوعی كالیفرنیا – از جمله دیزنی لند و دیزنی در ماجراجویی كالیفرنیا – با جنگ ایالات متحده با موفقیت روبرو می شوند. سقوط پرش از جدید موارد ویروس کرونا. رئیس جمهور دیزنی لند ، کن پوتروک در نامه ای گفت این اخراج ها برای کارمندان اجرایی ، استخدام شده و نیمه وقت اعمال خواهد شد.

دیزنی لند ، واقع در آناهیم ، شهرستان اورنج ، از آغاز همه گیری همه گیر در ماه مارس بسته شده است ، و این شرکت قبلا پر کارمندان ناچیز در ماه آوریل. ماه ها بعد در ماه سپتامبر ، دیزنی گفت که این میزان کاهش می یابد 28000 کارمند در دیزنی لند و پارک تفریحی والت دیزنی آن در فلوریدا به دلیل همه گیر شدن بیماری.

پوتروك نوشت: “ما انتظار داشتیم كه با توجه به توانایی اثبات شده در كار با پروتكلهای ایمنی و بهداشتی ، همانطور كه ​​در سایر پارکهای موضوعی دیگر در جهان داریم ، بتوانیم پارکهای خود را در آناهیم افتتاح کنیم. اما متأسفانه اینطور نیست.”

کریستین مک کارتی ، مدیر ارشد امور مالی ، در ماه مه گفت که دیزنی هر دو هفته با بستن جاذبه ها تقریباً 500 میلیون دلار ضرر کرد. دنیای دیزنی بازگشایی شد به ظرفیت محدود در ماه جولای ، اما دیزنی لند همچنان در خریدهای دولت در کالیفرنیا بسته است. قیمت سهام این شرکت در سال جاری حدود 13 درصد کاهش یافته است.

در ماه اکتبر ، کالیفرنیا دستورالعمل های دقیق بازگشایی را منتشر کرد برای پارک های تفریحی در این ایالت.

برای رسیدن به لایه “حداقل” ، که به عنوان لایه “زرد” نیز شناخته می شود ، شهرستان باید دارای هفت روز تنظیم شده به طور متوسط ​​کمتر از یک مورد روزانه در هر 100000 نفر باشد و میزان مثبت مثبت هفت روزه زیر 2٪ این بر جمعیت ها به طور متناسب تأثیر نمی گذارد محروم پارک های موضوعی اصلی تنها در 25 درصد ظرفیت و سایر محدودیت های بهداشتی قادر به بازگشایی در لایه زرد و حتی در آن زمان خواهند بود. پارک های تفریحی کوچکتر اگر و هنگامی که خانه هایشان به سطح نارنجی یا “متوسط” نقشه راه گردان می رسد ، می توانند جاذبه های فضای باز را باز کنند.

تصمیم برای بازگشایی دیزنی لند بحث برانگیز است. طرفداران ، مشاغل محلی و کارمندانی که باید به کار خود برگردند از Magic Kingdom خواستار بازگشایی هستند اما اتحادیه ها و سایر کارگران خواستار احتیاط بیشتر قبل از بازگشایی هستند.

بلافاصله مشخص نبود که تعداد کارمندان در آخرین تور تحت تأثیر قرار می گیرند. نامه این شرکت می گوید که کسانی که بی معنی هستند می توانند “پوشش مزایای بهداشتی و بیمه ای را حفظ کنند” ، “استفاده از بخشی یا تمام ساعات استراحت پرداختی موجود خود را … در صورت داشتن شرایط” انتخاب کنند کارگران می توانند برای مزایای بیکاری دولت درخواست دهند.


دیزنی برای قطع 28000 کارگر

02:18

کریستوفر جی بروکس در این گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir