دیو چاپل: “نمایش چاپل را تحریم کنید.” آن را تماشا نکن مگر اینکه به من پول بدهند. “


دیو چاپل ، کمدین ، ​​روز سه شنبه با انتشار ویدئویی در اینستاگرام از طرفدارانش خواست تا تا زمانی که پول بیشتری برای آنها بدست نیاورد ، قسمت هایی از نمایش کمدی مرکزی خود را پخش نکنند. این درخواست در پایان یک فیلم طولانی از چاپل که یک روال معمول انجام می داد ، ارائه شد که در طی آن او فاش کرد Netflix این سریال را پس از درخواست از آنها خارج کرده است.

چاپل گفت: “لطفاً ، اگر هرگز از من خوشتان آمده است ، اگر فکر می کنید چیز مفیدی در من وجود دارد ، لطفاً ، لطفاً این برنامه را تماشا نکنید.” “من نمی خواهم تو هیچ شبکه ای را تحریم کنی. مرا تحریم کن. نمایش چاپل را تحریم کن. آن را تماشا نکن مگر اینکه من حقوق بگیرم.”

بیشتر ویدیوی تقریباً 19 دقیقه ای مربوط به چاپل است که ادعا می کند به دلیل قراردادی که قبل از ترک ناگهانی نمایش شاپل امضا کرده ، پول اضافی برای کارش دریافت نکرده است ، حتی به عنوان شرکت های بزرگ رسانه ای سود حاصل از کار او.

وی توضیح داد: “من این قرارداد را به روشی امضا کردم که پدری 28 ساله که شکسته بود قرارداد امضا کرد.” “من ناامید شده بودم و نیاز به راهی داشتم. و این پول خوبی نبود و شرایط خوبی نبود ، اما “چه کار دیگری می توانم انجام دهم؟ “گفت”

بعد از دو فصل موفقیت آمیز ، چاپل یک قرارداد تمدیدی با ارزش 50 میلیون دلار با کمدی مرکزی امضا کرد. بعد از تأخیرهای بی شماری در تولید ، چاپل نمایش و کشور را ترک کرد. سپس کمدی مرکزی با استفاده از اسکیس هایی که قبلاً منتشر نشده بود ، فصل سوم کوتاه شده را هموار کرد.

“مردم فکر می کنند من از نمایش چاپل درآمد زیادی کسب کرده ام.” وقتی نمایش را ترک کردم ، هیچ وقت پولی دریافت نکردم. آنها مجبور نبودند به من پول بدهند زیرا من قرارداد را امضا کردم. اما آیا چنین است؟ “چاپل از حضار پرسید.” من فهمیدم كه این افراد كار مرا تحویل می دهند. و آنها هرگز مجبور نبودند از من سال کنند و هرگز مجبور نبودند که به من بگویند. کاملا قانونی ، زیرا من قرارداد را امضا کردم. اما آیا چنین است؟ “

این کمدین همچنین HBO Max را به چالش می کشد ، که اخیراً پخش جریانی نمایش را نیز آغاز کرده است. او می گوید که فروشگاه چاپل را در مقابل HBO آزاد کرد و آنها قبل از رفتن به کمدی مرکزی او را رد کردند.

او ادعا می کند که رهبرانی که زمین را رد کردند از او پرسیدند ، “ما به چه چیزی نیاز داریم؟”

چاپل گفت: “و این همه سال بعد ما اینجا هستیم ، و آنها نمایشی را که من به آنها ارائه داده ام پخش می کنند.” وی سپس توضیح داد که موفق شده است Netflix را وادار کند که برنامه را به سادگی از آنها س downloadال کند.

وی گفت: “وقتی فهمیدم آنها برنامه چاپل شو را پخش می كنند ، من عصبانی شدم.” “چگونه آنها نمی دانستند؟ بنابراین شما می دانید که من چه کاری انجام داده ام؟ من با آنها تماس گرفتم و به آنها گفتم که این باعث می شود حالم بد شود. و شما می خواهید بدانید که چه کاری انجام داده اید؟ آنها توافق کردند که این کار را از سیستم عامل خود بردارند تا فقط می تواند احساس بهتری داشته باشد. “

این ویدئو با انتقاد مستقیم Chappelle از ViacomCBS ، صاحب Comedy Central ، به دلیل آنچه او معامله ای ناعادلانه می داند ، به پایان می رسد. وی اذعان کرد که مدیران فعلی ممکن است از وضعیت آگاه نباشند ، همانطور که بیش از یک دهه پیش اتفاق افتاده است و آنها را تشویق کرد که به بخش حسابداری مراجعه کنند تا ببینند نمایشگاه چاپل در مقایسه با چقدر پول کسب کرده است. او دستمزد گرفت.

وی سپس شرکت را به معامله با وی دعوت کرد.

ViacomCBS ، صاحب CBS News ، نیز به درخواست نظر پاسخ نداد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*