دیو چاپل: “نمایش چاپل را تحریم کنید.” آن را تماشا نکن مگر اینکه به من پول بدهند. “


دیو چاپل ، کمدین ، ​​روز سه شنبه با انتشار ویدئویی در اینستاگرام از طرفدارانش خواست تا تا زمانی که پول بیشتری برای آنها بدست نیاورد ، قسمت هایی از نمایش کمدی مرکزی خود را پخش نکنند. این درخواست در پایان یک فیلم طولانی از چاپل که یک روال معمول انجام می داد ، ارائه شد که در طی آن او فاش کرد Netflix پس از درخواست سریال ، این سریال را بیرون آورده است.

چاپل گفت: “لطفاً ، اگر هرگز از من خوشتان آمده است ، اگر فكر كرديد چيز ارزشمندي در من وجود دارد ، لطفاً ، لطفاً اين برنامه را تماشا نكنيد.” “من نمی خواهم شما هیچ شبکه ای را تحریم کنید. مرا تحریم کنید. نمایش چاپل را تحریم کنید. مگر اینکه به من حقوق بدهند ، آن را تماشا نکنید.”

بیشتر فیلم تقریباً 19 دقیقه ای مربوط به چاپل است که ادعا می کند به دلیل قراردادی که قبل از ترک ناگهانی نمایش شاپل امضا کرده ، پول اضافی برای کارش دریافت نکرده است ، حتی به عنوان شرکت های بزرگ رسانه ای سود حاصل از کار او.

وی توضیح داد: “من این قرارداد را به روشی امضا کردم که پدری 28 ساله که شکسته بود قرارداد امضا کرد.” “من ناامید شده بودم و نیاز به راهی داشتم. و این پول خوبی نبود و شرایط خوبی نبود ، اما “چه کار دیگری می توانم انجام دهم؟ “گفت”

بعد از دو فصل موفقیت آمیز ، چاپل یک قرارداد تمدیدی با ارزش 50 میلیون دلار با کمدی مرکزی امضا کرد. بعد از تأخیرهای بی شماری در تولید ، چاپل نمایش و کشور را ترک کرد. سپس کمدی مرکزی با استفاده از اسکیس هایی که قبلاً منتشر نشده بودند ، فصل سوم کوتاه شده را هموار کرد.

“مردم فکر می کنند من از نمایش چاپل درآمد زیادی کسب کردم.” وقتی نمایش را ترک کردم ، هیچ وقت پولی دریافت نکردم. آنها مجبور نبودند به من پول بدهند زیرا من قرارداد را امضا کردم. اما آیا چنین است؟ “چاپل از حضار پرسید.” من فهمیدم كه این افراد كار مرا تحویل می دهند. و آنها هرگز مجبور نبودند از من سال کنند و هرگز مجبور نبودند که به من بگویند. کاملا قانونی ، زیرا من قرارداد را امضا کردم. اما آیا چنین است؟ “

این کمدین همچنین HBO Max را به چالش می کشد ، که اخیراً نیز پخش جریانی نمایش را آغاز کرده است. او می گوید فروشگاه چاپل را مقابل HBO پخش كرد و آنها قبل از رفتن به كمیدی سنترال او را رد كردند.

او ادعا می کند رهبرانی که زمین را رد کردند از او پرسیدند: “ما به چه چیزی نیاز داریم؟”

چاپل گفت: “و این همه سال بعد ما اینجا هستیم ، و آنها نمایشی را که من به آنها ارائه داده ام پخش می کنند.” وی سپس توضیح داد که موفق شده است Netflix را وادار کند تا برنامه را به سادگی با پرسیدن آنها بارگیری کند.

وی گفت: “وقتی فهمیدم آنها برنامه چاپل شو را پخش می كنند ، من عصبانی شدم.” “چگونه آنها نمی دانستند؟ بنابراین شما می دانید که من چه کاری انجام داده ام؟ من با آنها تماس گرفتم و به آنها گفتم که این باعث می شود احساس بدی به من دست دهد. و شما می خواهید بدانید که آنها چه کردند؟ آنها موافقت کردند که این کار را از سیستم عامل خود خارج کنند ، درست مثل آن. می توانم احساس بهتری داشته باشم. “

این ویدئو با انتقاد مستقیم Chappelle از ViacomCBS ، صاحب Comedy Central ، به دلیل آنچه او معامله ای ناعادلانه می داند ، به پایان می رسد. وی اذعان کرد که مدیران فعلی ممکن است از وضعیت آگاه نباشند ، همانطور که بیش از یک دهه پیش اتفاق افتاده است و آنها را تشویق کرد که به بخش حسابداری مراجعه کنند تا ببینند نمایشگاه چاپل در مقایسه با چقدر پول کسب کرده است. او دستمزد گرفت.

وی سپس شرکت را به معامله با وی دعوت کرد.

ViacomCBS ، که صاحب CBS News نیز است ، به درخواست نظر پاسخ نداد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*