رأی دهندگان دنور لغو ممنوعیت پیت بول را پس از بیش از 30 سال تصویب می کنند


گزارش CBS دنور ، رأی دهندگان دنور پایان دادن به ممنوعیت استفاده از پیت بول در شهر کلرادو را تأیید کرده اند. ممنوعیت گاو نر گاو نر 30 سال است که وجود دارد و سگهای تریر دیگری را نیز شامل می شود.

در ماه فوریه ، رای گیری در شورای شهر برای رفع این ممنوعیت توسط مایکل هنکاک ، شهردار دنور ، وتو شد.

در تلاش دیگری برای رفع این ممنوعیت ، که پس از حمله مهلک به کودک 3 ساله در جنوب غربی دنور اعمال شد ، کریس هرندون ، مشاور پیشنهادی را ارائه داد که به رای دهندگان اجازه تصمیم گیری می دهد. طبق گزارش CBS دنور ، شورای شهر این پیشنهاد را تصویب کرد. این معیار در انتخابات عمومی به رأی گیری اضافه شد.

رأی دهندگان اکنون صحبت کرده و اقدامی را تصویب کرده اند که مالکان گودال گاو را ملزم به ثبت نام ، میکروچیپ و واکسیناسیون سگ های خود می کند. CBS Denver گزارش داد ، در ماه فوریه ، هانكوك در مورد موثر بودن این سیستم س questionال كرد و گفت فقط 20 درصد از حیوانات خانگی دنور دارای مجوز هستند.

سرانجام ، هانكوك گفت كه از رأی گیری درباره این اقدام حمایت می كند. به گفته CBS دنور ، هنكوك گفت: “من همیشه گفته ام كه ​​اگر هرندون ، عضو هیئت مدیره آن را به رای مردم بكشد ، ما به رای مردم احترام خواهیم گذاشت.” “دقیقاً مانند شهردار ، من نمی توانم لایحه ای را که از شورای شهر ارائه شد ، امضا کنم که می دانیم در پاسخ به تجربه دنور با پیت بول چه می دانیم ، اما ما به خواست مردم احترام خواهیم گذاشت.”

حتما بخوانید:
بایدن انتظار داشت با شرکای جهانی در COVID ، درگیری ها و اوضاع هسته ای درگیر شود ، درگیر شود و آنها را تعامل کند

این اقدام همچنین دو پیت بول در هر خانه را محدود می کند و مالکان را مجبور به پرداخت هزینه سالانه می کند. گزارش CBS دنور ، مقامات کنترل حیوانات ممکن است پس از سه سال این نیازها را دوباره ارزیابی کنند.

لغو از اول ژانویه اعمال می شود.

به گفته CBS دنور ، در نهایت این شهر ممکن است اجازه دهد پیت بول ها مانند هر نژاد دیگر مجوز بگیرند.


منبع: elitenews.ir