رئیس جمهور اوباما 60 دقیقه از 2007-2012


در ویدئوی بالا ، استیو کرافت خبرنگار 60 دقیقه ای اولین مصاحبه خود را با سناتور وقت باراک اوباما در سال 2007 آغاز می کند. کرافت برای تهیه ناهار در خانه خود در شیکاگو به خانواده اوباما می پیوندد و با سناتور دموکرات ایلینوی گفتگو می کند برنامه وی برای کاندیداتوری برای ریاست حزب دموکرات در سال 2008.


2008: مصاحبه با 60 دقیقه اوباما و بایدن

14:41

در اولین مصاحبه خود به عنوان نامزدها ، سناتور باراک اوباما و سناتور جو بایدن در سال 2008 با استیو کرافت صحبت کردند تا درباره انتخابات پیش رو بحث کنند. این مصاحبه به ماهیت تاریخی نامزدی آقای اوباما ، نقشها و استراتژیهای مختلف برای مبارزات انتخاباتی و مبارزه با سناتور جان مک کین و فرماندار سارا پیلین می پردازد.


2008: چهل و چهارمین رئیس جمهور باراک اوباما

18:14

باراک اوباما ، رئیس جمهور منتخب و خبرنگار 60 دقیقه ای استیو کرافت در اولین مصاحبه خود پس از انتخابات ، در مورد اقتصاد ، برنامه نجات 700 میلیارد دلاری دولت و اهداف آقای اوباما به عنوان فرمانده کل کشور صحبت کردند. بعداً ، میشل اوباما ، بانوی اول آینده ، به مصاحبه پیوست و در آن زن و شوهر در مورد انتقال به زندگی در کاخ سفید صحبت کردند.


2009: اوباما در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده …

13:12

یک سال بعد ، پرزیدنت اوباما و استیو کرافت در کاخ سفید ملاقات می کنند تا در مورد مراقبت های بهداشتی درباره همه موارد بحث کنند: تصویب یک لایحه جامع ، مدیریت بودجه فدرال و جلب حمایت عمومی در تلاش برای تعمیرات اساسی سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده.


2010: اوباما می گوید: “این هنوز یک شغل در …

25:30

پرزیدنت اوباما در نوامبر 2010 مجدداً 60 دقیقه در دفتر بیضی شکل صحبت کرد تا درباره برخی از چالش های ریاست جمهوری خود بحث کند. خبرنگار 60 دقیقه ای استیو کرافت رئیس جمهور را برای خسارات دموکراتیک در انتخابات میان دوره ای 2010 ، افزایش بیکاری و هزینه های مراقبت های بهداشتی سیاسی تحت فشار قرار می دهد ، زیرا این مسئله اختلاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان را افزایش می دهد.


2011: اوباما در مورد ترور بن لادن

37:20

پرزیدنت اوباما در اولین مصاحبه خود از زمان مجازات ترور اسامه بن لادن ، رهبر تروریست فراری در پاکستان ، در مورد تهیه و اجرای این طرح ، آنچه که هنگام تماشای او از ذهنش گذشته است ، و راز محرمانه این عملیات بحث کرده است. آقای اوباما همچنین در حال تصمیم گیری درباره تصمیم بن بن لادن در دریا است ، زیرا این مصاحبه همچنین به روابط ایالات متحده با پاکستان می پردازد.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
اقتصاددانان به زودی از رکود اقتصادی "دو برابر" می ترسند