[ad_1]

رئیس جمهور دونالد ترامپ اولین حضور رسمی خود را پس از شکست در مسابقه ریاست جمهوری سال 2020 انجام داد. او و بانوی اول روز جانبازان را روز چهارشنبه با بازدید از گورستان ملی آرلینگتون جشن گرفتند و برای مزار سرباز گمنام گل تاج گل گذاشتند

رئیس جمهور از پنجشنبه گذشته به طور رسمی ظاهر نشده است ، هنگامی که او به دروغ ادعای پیروزی در انتخابات را می کند و منتقدان و رسانه های خود را به سرقت انتخاب خود متهم می کند.

آقای ترامپ در قبرستانی که باران می بارید هیچ اظهار نظری نکرد ، در عوض با سکوت به لحظه احترام گذاشت. معاون رئیس جمهور مایک پنس در کنارش ایستاد.

رئیس جمهور آمریکا در جشن روز جانبازان در گورستان ملی آرلینگتون در آرلینگتون ، ویرجینیا شرکت کرد
رئیس جمهور ترامپ پس از گل انداختن مزار مقبره سرباز گمنام هنگام شرکت در جشن روز جانبازان در باران در قبرستان ملی آرلینگتون در آرلینگتون ، ویرجینیا ، 11 نوامبر 2020 سخنرانی کرد.

CARLOS BARRIA / رویترز


رئیس جمهور منتخب جو بایدن نیز از پیشکسوتان فیلادلفیا تشکر کرد. او و جیل بایدن بانوی اول آینده از یادبود کره ای فیلادلفیا بازدید کردند.

آقای ترامپ و ستاد انتخاباتی وی با چالش های قانونی روبرو هستند و رویه های شمارش آرا را در چندین کشور به چالش می کشند ، در هیچ یک از آنها نوع تقلب گسترده رای دهندگان که آقای ترامپ ادعا می کند گزارش نشده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir