[ad_1]

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، در اولین مصاحبه های تلویزیونی خود پس از انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020.

دقیقاً 12 سال پیش ، آقای اوباما و همسرش میشل در “60 دقیقه” پس از انتخاب به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده ظاهر شدند. رئیس جمهور سابق به CBS News بازمی گردد تا با گیل کینگ در مورد “CBS Sunday Morning” و اسکات پلی در مورد “60 دقیقه” صحبت کند. مصاحبه ها در واشنگتن دی سی انجام می شود

این بحث ها اولین بحث آقای اوباما از زمان آغاز جو بایدن ، معاون رئیس جمهور و دوست صمیمی وی ، برای چهل و چهارمین رئیس جمهور خواهد بود. این مصاحبه همچنین به چاپ آینده کتاب جدید آقای اوباما ، سرزمین موعود ، که یکی از مورد انتظارترین کتابهای سال است ، می پردازد.

سرزمین موعود اولین کتاب در دو جلد مورد انتظار برای توصیف اولین دخالت های آقای اوباما در سیاست ، انتخابات وی در سال 2008 و مرگ اسامه بن لادن در سال 2011 است.

انتظار می رود سرزمین موعود 768 صفحه ای با تقاضای زیادی آغاز به کار کند. به گفته ناشر آقای اوباما ، خانه پنگوئن تصادفی ، 3 میلیون نسخه از نسخه آمریکایی قبلاً چاپ شده است. این کتاب در 17 نوامبر منتشر می شود و به 24 زبان از جمله اسپانیایی ، چینی ، یونانی و ویتنامی منتشر می شود.

ژاکت-زمین-وعده داده شده-تصویر-عکس-اعتبار-اول-dukovic.jpg
سرزمین موعود اولین کتاب در دو جلد مورد انتظار برای توصیف اولین دخالت های آقای اوباما در سیاست ، انتخابات وی در سال 2008 و مرگ اسامه بن لادن در سال 2011 است.

پاریس دوکوویچ


آقای اوباما در بیانیه ای با اعلام خاطرات خود گفت: “به نظر نمی رسد كه شما كتابی را تمام می كنید و من به این افتخار می كنم.” من چند سال گذشته را به فکر ریاست جمهوری خود گذراندم و در سرزمین موعود سعی کردم گزارشی صادقانه از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و زمان حضورم در دولت ارائه دهم: وقایع کلیدی و افرادی که آن را شکل داده اند ، آنچه را که درست کردم درست می کنند اشتباهاتی که من مرتکب شدم و نیروهای سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی که من و تیمم مجبور به مواجهه با آن بودیم – و اینکه ما به عنوان یک ملت هنوز در تلاش هستیم. “

پیش نمایش مصاحبه آقای اوباما پنجشنبه ، 12 نوامبر ، از CBS Evening News با نورا اودانل و جمعه ، 13 نوامبر ، از CBS امروز صبح پخش می شود. CBS News شامل گزیده هایی از مصاحبه در همه برنامه های CBS News و سیستم عامل های دیجیتال ، همراه با CBS News Radio خواهد بود. علاوه بر این ، مصاحبه ها همچنین به عنوان نمایش ویژه BET پخش می شوند و توسط شریک بین المللی BBC ارائه می شوند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir