[ad_1]

دفتر کمیسر بیس بال روز چهارشنبه گفت ، رابینسون کانو ، نفر دوم نیویورک متز پس از نشان دادن عملکرد مثبت ، برای فصل 2021 محروم شده است. این اداره گفت ، Canó ، كه در سال 2018 پس از آزمایش مثبت برای یك ماده ممنوع دیگر متوقف شد ، پس از انجام آزمایش مثبت برای استروئید Stanozolol ، 162 بازی تعلیق را به صورت رایگان دریافت كرد.

کانو ، هشت بار All-Star ، به دلیل محرومیت ، حقوق 24 میلیون دلاری خود را برای فصل آینده از دست خواهد داد. پس از پایان فصل 2021 ، وی دو سال در یک قرارداد ده ساله با 240 میلیون دلار فرصت خواهد داشت.

رئیس جمهور سندی آلدرسون گفت: بیانیه که او از این خبر “بسیار ناامید” شد. آلدرسون گفت: “این تخلف برای او ، سازمان ، هواداران و ورزش بسیار ناخوشایند است. متس کاملا از تلاش های MLB برای حذف مواد تقویت کننده عملکرد از بازی پشتیبانی می کند.”

رابینسون کانو
رابینسون کانو در 11 مارس 2020 در پورت سنت لوسی ، فلوریدا.

ریچ شولتز / گتی


اولین توقف کانو در سال 2018 اتفاق افتاد ، هنگامی که در هنگام بازی در Seattle Mariners آزمایش آزمایش Furosemide برای ادرار مثبت داد. در آن زمان ، MLB.com گزارش داد كه این دارو غالباً برای پنهان كردن مواد ممنوعه در آزمایش ادرار مورد استفاده قرار می گیرد ، اما كانو اصرار داشت كه این دارو را در جمهوری دومنیكن برای درمان “بیماری” به او داده اند و نمی داند كه این دارو ممنوع است. .

کانو در ادامه گفت: “من هرگز برای تقلب در قوانین بازی که دوست دارم کاری انجام نمی دهم.” بیانیه پس از اعلام تعلیق 80 بازی. قبل از شروع فصل 2019 با نیویورک متز معامله می شد.

CBS Sports می نویسد ، فصل 2020 بهترین فصل برای Canó بود. او 10 بازی خانگی را در 49 بازی و میانگین وات 316 ثبت کرد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر