[ad_1]

پس از دو هفته پخش ، راشل مادو از MSNBC پنجشنبه شب با بازگشت احساسی ، به بینندگان گفت که شریک زندگی او سوزان میکولا ، “مرکز جهان او” ، کووید -19. مدو گفت که “در یک لحظه ما واقعاً فکر می کردیم که احتمال مرگ او وجود دارد” و از بینندگان خواست تا “برای جلوگیری از بدست آوردن آن ، آنچه می توانید انجام دهید.”

مادو گفت ، Mikula دو هفته پیش تشخیص داده شد. روزی که میکولا مثبت بود ، مادو گفت که او منفی است و از آن زمان این دو نفر از هم جدا شده اند. مادو گفت که میکولا طی دو هفته گذشته بیمارتر شده است اما بهبود می یابد.

مدو گفت: “نتیجه نهایی این است که او خوب خواهد شد. او در حال بهبود است. او هنوز هم خودش را نگه داشته اما خوب خواهد بود.” “ما مانند گذشته نمی ترسیم ، اما در واقع احساس نمی شد که در ابتدا کار خواهد کرد.”

مادو با عاطفه از رابطه خود گفت ، میكولا “مركز جهان من” بود. مادو گفت ، این زوج بیش از 21 سال با هم بوده اند.

“راهی که من درباره آن فکر می کنم این نیست که خورشید است ، بلکه این است که من هواپیمایی هستم که به دور آن می چرخم – این امر باعث شناخت بیش از حد سایر سیارات می شود. فکر می کنم جای تاسف است که این سیاره است. و من یک ماهواره هستم و آنجا هستم و بوق می زنم ، این صدا ایجاد می کند و چراغ می زند و من فقط سعی می کنم او را خوشحال کنم. ” “… رابطه من و سوزان در آخر روز تنها چیزی است که بدون تردید می کشم یا می میرم.”

مدو همچنان از بینندگان می خواست که تصمیمات و برنامه های خود را “به خصوص با تعطیلات آینده” “کالیبره” کنند.

“فقط باور کنید ، هر آنچه را که در زندگی خود به عنوان یک خطر قابل قبول محاسبه کرده اید ، به عنوان یک خطر اجتناب ناپذیر ، چیزی که مایلید با این ویروس پشت سر بگذارید زیرا ، سلام ، از نظر آماری احتمالاً برای شما و عزیزانتان خوب خواهد بود.” من اینجا هستم تا به شما بگویم این را کالیبره کنید. “

وی به تعداد بستری شدن در بیمارستان که طی چند هفته گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته اشاره کرد. رکورد 73000 نفر در روز چهارشنبه در ایالات متحده بودند بستری برای COVID-19 و داده ها نشان می دهد که بسیاری از بیمارستان ها انتظار دارند با ادامه موارد ، با کمبود پرسنل روبرو شوند. به طور کلی ، مادو توضیح داد ، “دیگر جایی برای شما در بیمارستان نیست.”

مجری اخبار و سیاست اذعان داشت که ممکن است اکنون که بیش از نیم سال است با بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنند ، مردم تمایل بیشتری به ریسک پذیری داشته باشند ، اما گفت این ویروس به مردم “انتخاب” نمی کند که چه کسی یا چه مقدار تأثیر می گذارد کسی.

مادو گفت: “من هر كاری می كردم ، كوهها را به من منتقل می كردم ، كه به جای سوزان در چند هفته گذشته بیمار بودم. من هنوز هم چیزی برای آن می دهم ، اما این چیز چنین انتخابی را به شما نمی دهد.” “شما نمی توانید بگویید که من آماده ام خودم آن را بگیرم و شانس بازی کنم … لازم نیست شما باشید. این شخصی خواهد بود که در دنیا بیشتر به او اهمیت می دهید و چگونه می توانید از عهده آن برآیید. ؟ ”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و همچنین مقامات محلی ، ایالتی و فدرال به مردم توصیه می کنند از سفر برای شکرگذاری خودداری کنند. بسیاری از افراد همچنین توصیه می کنند که افراد برای جلوگیری از گسترش بیشتر تعطیلات را فقط با کسانی که زندگی می کنند جشن بگیرند.

مادو این احتیاط را تکرار کرد و گفت: “بله ، آن را می مکد ، اما بسیار کمتر از این خواهد بود که شما یا کسی از خانواده شما بیمار و بیمار شود.”

مدو گفت: “این چیز لعنتی ترسناک است. هر کاری که مایل بودید انجام دهید تا خطر ابتلا به آن را بدست آورید ، آن را انجام نمی دهید.” “فقط این کار را نکن.”[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی