راکی ، جغد کوچک روی درخت کریسمس در راکفلر ، دوباره به طبیعت رها شد


راکفلر ، جغد کوچک و محبوب ذخیره از درخت کریسمس مرکز راکفلر هفته گذشته ، سرانجام آزاد شد. وی پس از یک هفته توان بخشی ، این هفته در طبیعت آزاد شد.

راکی ، همانطور که با عشق شناخته شد ، سه شنبه شب توسط کارکنان مرکز حیات وحش Ravensbeard آزاد شد. جغد شمالی پیلا ، یکی از کوچکترین جغدها در آمریکای شمالی ، توسط کارگران نیویورک در صنوبر 75 متری نروژ کشف شد که حدود 170 مایل از ایالت اونونتا پیموده بود.

اینکه چطور او بر روی درخت قرار گرفت کمی راز دارد. سخنگوی مرکز راکفلر به CBS News گفت که در حالی که هر شاخه قبل از بسته بندی به صورت جداگانه بررسی می شود ، “پرندگان می توانند در طول سفر خود را به داخل درخت پیدا کنند.”

rocky-still-10.jpg
راکی در 24 نوامبر 2020 از الن کالیش ، بنیانگذار و مدیر مرکز حیات وحش Ravensbeard پرواز کرد.

مرکز حیات وحش Ravensbeard


در مرکز حیات وحش Saugerties در شهر نیویورک ، راکی ​​پس از تقریباً سه روز بدون غذا و آب به دلیل کم آبی و گرسنگی تحت درمان قرار گرفت. این مرکز گفت راکی ​​از “تمام موشهایی که می تواند بخورد” تغذیه شده است.

این مرکز گفت که برای اطمینان از اینکه راکی ​​بیشترین شانس را برای زنده ماندن در آزادی دارد با متخصصان و دامپزشکان پرندگان مشورت کرده است.

قبل از ادامه پرواز به جنوب ، راکی ​​هنگام غروب آفتاب آزاد شد تا بتواند مکانی امن برای استراحت پیدا کند. وی در یک جنگل سوزنی برگ در ایالت نیویورک آزاد شد.

انتشار راکی ​​موفقیت آمیز بود! این یک پرنده مقاوم است و ما خوشحالیم که دوباره آن را به زیستگاه طبیعی خود می بینیم. ما هستیم…

ارسال شده توسط مرکز حیات وحش Ravensbeard در سه شنبه ، 24 نوامبر 2020

راونزبرد اواخر روز سه شنبه در فیس بوک اعلام کرد: “آزادی راکی ​​یک موفقیت بود!” “او یک پرنده سخت است و ما خوشحالیم که او را دوباره به زیستگاه طبیعی خود می بینیم. ما مطمئن هستیم که راکی ​​عشق و حمایت شما را در طول سفر به جنوب احساس خواهد کرد.”

از طریق صفحه فیس بوک خود ، سازمان غیرانتفاعی از زمان استفاده از Rocky بیش از 17000 دلار درآمد کسب کرده است. الن کالیش ، بنیانگذار و مدیر مرکز ، به CBS News گفت که این پول به یک مرکز جدید می رود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*