رتبه بندی گرانترین کشورها برای بازدیدهای اضطراری


آیا تا به حال به بیمارستان اورژانس مراجعه کرده اید؟ شاید شما پای خود را شکسته اید یا یک آپاندیس پاره شده دارید. هنگام بروز فوریت های پزشکی ، مراجعه به اورژانس می تواند به معنای تفاوت بین مرگ و زندگی باشد.

اما ، مانند بسیاری از موارد در سیستم مراقبت های بهداشتی آمریکا ، هزینه این نوع مراقبت از بیمارستان با صرفه جویی در زندگی بسته به محل زندگی یا بیمارستانی که مراجعه می کنید بسیار متفاوت است.

متخصصان قیمت گذاری بیمارستان برای تخمین متوسط ​​هزینه ویزیت در یک اورژانس متوسط ​​- رایج ترین نوع ویزیت – در هر کشور ، داده های فاکتور از تقریبا 4500 بیمارستان در سراسر کشور را جمع آوری کردند. (درد حاد با منشا ناشناخته یا تب بالاتر از 100.5 درجه فارنهایت را در نظر بگیرید.)

قیمت کل شامل هزینه های اضطراری ، آزمایشگاه و آزمایش های اشعه ایکس ، هزینه های داروخانه ها و لوازم و سایر هزینه های بیمارستان است. هر خط همچنین شامل هزینه هایی است که با هدف پرداخت خود تأمین کنندگان خدمات بهداشتی درمانی است.

در این گالری شماره ها قبل از اعمال بیمه درمانی ارائه شده است. در اینجا 50 ایالت (و واشنگتن دی سی) با هزینه های بیمه اولیه برای حضور در یک سرویس فوریت های پزشکی متوسط ​​رتبه بندی شده اند.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
شماره تلفن وکیل در کرج + خوب + خانواده - گروه وکلای آریا دادیار