رقیب “Wipeout” پس از اتمام دوره مانع می میرد


مقامات و منابع نزدیک به تولید روز جمعه گفتند که یک مسابقه دهنده Wipeout پس از اتمام دوره مانع درگذشت.

سارا اردلانی ، سخنگوی پزشک قانونی لس آنجلس گفت ، این مرد که حدود 30 سال داشت ، کمی قبل از ساعت 19 روز چهارشنبه در بیمارستان فوت کرد. تا زمان اطلاع بستگان ، علت مرگ گزارش نشده و نام مرد پنهان مانده است.

رئالیتی شو ، که در آن شرکت کنندگان با گوی های بزرگ و تله هایی که غالباً به تصادفات چشمگیری منجر می شوند ، از یک مانع شدید استفاده می کنند ، از سال 2008 تا 2014 در ABC ادامه داشت و توسط TBS و شرکت تولیدی Endemol Shine آمریکای شمالی دوباره راه اندازی شد.

دو نفر از نزدیکان تولید گفتند که این مرد دوره را در صحنه ای در سانتا کلاریتا ، کالیفرنیا ، هنگامی که نیاز به مراقبت پزشکی داشت ، به پایان برد. کادر پزشکی در محل به او کمک کردند تا اینکه امدادگران رسیدند و او را به بیمارستان منتقل کردند. مردم به شرط ناشناس ماندن صحبت کردند زیرا مجاز به سخنرانی در جمع نبودند.

آنها گفتند که نمایش پنجشنبه و جمعه متوقف شد و برای هفته آینده یک هفته تعطیل برنامه ریزی شده است. رقبا قبل از مسابقه تحت معاینه پزشکی قرار می گیرند.

“ما وقتی از مرگ وی باخبر می شویم بسیار خراب می شویم و عمیق ترین همدردی ما با خانواده است.” TBS در بیانیه ای گفت.

Endemol Shine با صدور بیانیه ای اظهار داشت: “ما به خانواده صمیمانه تسلیت می گوییم و افکارمان در این زمان با آنها است.”

TBS در ماه آوریل اعلام کرد که برنامه دوباره برمی گردد و در سپتامبر گفت که مجری های جدید آن جان سینا و نیکول بایر خواهند بود. هنوز تاریخی برای اولین نمایش مشخص نشده است.

مرگ اولین بار توسط TMZ گزارش شد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*