رندی آروازارنا ، هافبک بازی Tampa Bay Rays در مکزیک به جرم “مشکلات” با شریک سابق دستگیر شد


سری جهانی - Tampa Bay Rays مقابل Los Angeles Dodgers - بازی شش
رندی آروزارنا ، Tampa Bay Rays ، پس از ضربه تک به لس آنجلس داجرز در پنجمین حمله از سری بازی های جهانی MLB 2020 MLB 2020 در تاریخ 27 اکتبر 2020 در آرلینگتون ، تگزاس ، واکنش نشان داد.

رونالد مارتینز / گتی


مکزیکوسیتی – رندی آروازارنا بازیکن خارج از تیم تامپا بای دو هفته پس از برنده شدن جایزه بابی روت برای با ارزش ترین بازیکن در دوره پس از فصل ، در ایالت یوکاتان مکزیک به دلیل وضعیتی درمورد اختلافات مربوط به حضانت دستگیر شد.

دادستانی یوکاتان روز سه شنبه تأیید کرد که آروزارنا “به دلیل مشکلات با شریک سابق خود” بازداشت شده است. این دفتر توضیح نداد که این مشکلات چیست ، اما ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده حاکی از آن است که ممکن است در مورد یک کودک اختلاف وجود داشته باشد.

آروزارنا هنوز به طور رسمی متهم نشده است. قوانین مکزیک به دادستان ها دو روز فرصت می دهد تا در مورد تعقیب قانونی تصمیم بگیرند. مظنونان معمولاً تا زمان تصمیم گیری در زندان نگهداری می شوند.

ریس در بیانیه ای کوتاه گفت: “ما گزارش هایی داریم که رندی آروزارنا در مکزیک بازداشت شده است.” “ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد این وضعیت هستیم و فعلاً نظری بیشتر نداریم.”

آروازارنا اظهار نظری نکرده و مشخص نیست که آیا هنوز وکیلی داشته است.

لیگ برتر بیس بال احتمالاً به عنوان بخشی از سیاست خشونت خانگی مشترک خود با انجمن بازیکنان ، تحقیق خواهد کرد.

دفتر کمیساریا در بیانیه ای گفت: “ما از این موضوع آگاه هستیم و در حال بررسی آن هستیم.”

Arozarena پس از فصل برای قهرمان ال ریز ، که سری جهانی را به لس آنجلس داجرز از دست داد ، در 20 بازی با 37 هومر و 14 RBI در 0.377 ضربه زد. تازه کار پس از فصل توسط رئیس نیویورک انجمن نویسندگان بیس بال آمریکا برای جایزه Babe Ruth به عنوان MVP انتخاب شد.

رسانه های محلی گزارش دادند که آروزارنا اوایل این ماه در مریدا ، پایتخت یوکاتان با یک کلمبیایی ازدواج کرد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*