[ad_1]

پسندیدن ویروس کرونا رهبران محلی در حال اتخاذ تدابیر شدیدی برای کاهش سرعت انتشار ویروس در آغاز فصل تعطیلات هستند. تعداد عفونت های جدید گزارش شده هر روز در ایالات متحده فقط در سه هفته دو برابر شده است و اکنون آمریکایی ها هر روز در سطوحی می میرند که از بدترین ماه های همه گیر مشاهده نشده است.

شهردار شیکاگو لری لایت فوت روز پنجشنبه شورایی را صادر کرد و از ساکنان خواست تا از روز دوشنبه برای 30 روز آینده در خانه بمانند. لایت فوت گفت: “و گرچه سخت است و سال سختی است ، اما باید به شما بگوییم که باید برنامه های عادی شکرگذاری را لغو کنید.”

محدودیت ها نیز در سطح ایالت در نظر گرفته شده اند. فرماندار ایلینوی JB پریتزکر روز پنجشنبه گفت که می تواند تحمیل کردن دستور دولت برای اقامت در خانه در روزهای آینده.

در میشیگان ، فرماندار گرچن ویتمر هشدار داد که بیمارستان ها به طور خطرناکی از تجهیزات حفاظت شخصی تخلیه می شوند. ویتمر گفت: “شماره پرونده های ما به شدت در حال جهش است. در حال حاضر ، این منحنی یک خط مستقیم است و به سمت بالا است.”

در نیویورک ، ساکنان هنگام افزایش میزان مثبت شدن ، آماده می شوند. میزان مثبت شهر در روز پنجشنبه به 2.6٪ رسید و آستانه 3٪ را بست که باعث تغییر جهت یادگیری از راه دور در تمام مدارس دولتی شد.

یکی از والدین گفت که یادگیری کاملاً از راه دور برای پسر 3 ساله او که اوتیسم دارد ویرانگر خواهد بود. وی گفت: “او نمی تواند هر بار بیش از 10 دقیقه بنشیند. سپس او فقط ناامید شده و گریه می کند.” “واقعاً سخت بود.”

در نیوجرسی ، جهش بدتر است. این هفته ، ایالت بالاترین مورد روزانه خود را از ماه آوریل اعلام کرده است. شهردار نیوارک ، راس باراکا ، حداقل در بقیه ماه ماه در ساعت های 9 شب منع رفت و آمد منع شده است.

باراکا گفت: “اگر من فردا برای کاری که در نیوارک انجام می دهیم انتخاب نشوم ، برایم مهم نیست” ، خانواده من در اینجا زندگی می کنند. دوستان من در اینجا زندگی می کنند. شش افسر پلیس کشته شده اند.

در کنتاکی ، دادگاه عالی ایالتی روز پنجشنبه محدودیت های عمومی جدید صادر شده توسط فرماندار دموکرات سرخ را تأیید کرد. محدودیت ها شامل الزام مردم به ماسک زدن در ملا public عام است که بسیاری مخالف آن بودند.

اندی بشیر ، فرماندار ، گفت: “من وقتی سیاست به این نبرد می رسد با سیاست تمام شده ام.” “این مربوط به نجات جان کنتاکی است. دوره”.

در ساحل غربی ، خطوط سپر به سپر برای آزمون COVID-19 تا شب در استادیوم داجر لس آنجلس ادامه دارد. کالیفرنیا اکنون در آستانه تبدیل شدن به دومین ایالت است که پس از تگزاس به یک میلیون مورد ویروس کرونا رسیده است مرحله تاریک را بزنید اوایل این هفته.

دکتر مایکل استرهلم ، عضو گروه کار COVID-19 رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، پیشنهاد محاصره در سراسر کشور را دارد.

استر هولم گفت: “ما می توانیم برای چهار تا شش هفته مسدود كنیم و اگر این كار را انجام دهیم ، می توانیم به اندازه آسیا ، مانند نیوزیلند و استرالیا تعداد را كاهش دهیم.”

اما پیام او در همه جا طنین انداز نیست. آنچه به عنوان بزرگترین پارک آبی سرپوشیده در این کشور توصیف می شود روز پنجشنبه در آستین ، تگزاس افتتاح شد. در همین حال ، اولین کشتی تفریحی که از ماه مارس در دریای کارائیب قایقرانی می کند ، در باربادوس پهلو گرفته است زیرا آزمایش یک مسافر از نظر ویروس مثبت است. مسافران دیگر باید در کابین خود بمانند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر