رودی جولیانی می گوید ترامپ انتخابات را به رسمیت نمی شناسد


اندکی پس از اینکه جو بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد ، رودی جولیانی در یک کنفرانس خبری گفت که رئیس جمهور ترامپ انتخابات را به رسمیت نمی شناسد. جولیانی روز شنبه در فیلادلفیا گفت: “بدیهی است که او دست کم هنگامی که حداقل 600،000 برگه رای گیری مورد بحث باشد ، عقب نشینی نخواهد کرد.”

وکیل شخصی رئیس جمهور بدون هیچ مدرکی ادعا می کند که آرا in در پنسیلوانیا ، ایالتی که آرای اصلی را به بایدن برای برنده شدن کاخ سفید به بایدن داده بود ، جعل کرده است. سه ناظر نظرسنجی به او پیوستند که گفتند از نظارت کافی بر روند شمارش آرا جلوگیری شده است.

جولیانی گفت که وی اظهاراتی از 25 ناظر داشته و در مجموع با 50 نفر با داستان های مشابه صحبت کرده است. جولیانی گفت: “من می توانستم حدود 50 نفر را با خودم بیاورم ، اما او جواب منفی داد ، زیرا” 50 خیلی زیاد است “و بعضی از آنها از قصاص ترسیدند.

به گفته جولیانی ، مبارزات انتخاباتی ترامپ قصد دارد چندین پرونده قضایی فدرال را به اتهام “رد صلاحیت برابر از بررسی” آرا تشکیل دهد. وی “ماشین دموکراتیک در فیلادلفیا” را به جعل سرشماری و “نگهداری (مخفیانه) آرا of مردگان” و دیگر ادعاهای بی اساس متهم کرد.

جولیانی بار دیگر گفت ، بدون ارائه هیچ مدرکی ، گفت: “به نظر من کسی در کمیته ملی دموکرات یادداشتی ارسال کرده است که می گوید جمهوری خواهان به این برگه های رای نگاه نکنند.”

وی ادعا می کند که بایدن ، که پس از روز ایالات متحده مقام نخست شمارش آرا را بدست آورد ، شاهدی بر فساد است. پرزیدنت ترامپ در ابتدا در پنسیلوانیا رهبری می کرد ، اما پس از تعداد بی سابقه رأی گیری نامه های پستی – که طبق قانون ایالتی اجازه شمارش قبل از روز انتخابات را ندارد – نتیجه را از دست داد.

حتما بخوانید:
یک پزشک هفته ها بعد از روز شکرگذاری درباره مشکلات ویروس کرونا بحث می کند

جولیانی گفت: “شما فقط چنین مشتریانی را بدون فساد از دست نمی دهید.”

جولیانی در مورد درخواست رئیس جمهور منتخب بایدن از شبکه های خبری مهم ، رسانه ها را به دلیل پناه دادن به “تعصبات نفرت انگیز” علیه رئیس جمهور ترامپ مسخره کرد. وی گفت: “شبکه ها در مورد انتخابات تصمیم نمی گیرند ، اما دادگاه ها.”

CBS News پیش بینی کرده است که جو بایدن پس از یک کارزار شدید که اختلافات عمیق در کشور را آشکار کرد ، با شکست دادن آقای ترامپ ، آرا elect انتخاباتی کافی را برای پیروزی در کاخ سفید به دست آورد. CBS News صبح شنبه پیش بینی کرد که بایدن برنده پنسیلوانیا شود و او را به 273 رأی کالج انتخاباتی برساند – بیش از 270 رأی برای پیروزی لازم است. پیش بینی پیروزی بایدن در نوادا چند ساعت بعد باعث افزایش آرا به 279 رأی انتخاباتی شد.

آقای ترامپ روز شنبه گلف خود را در حومه ویرجینیا گذراند.


منبع: elitenews.ir