[ad_1]

مسکو – مقامات روسی روز سه شنبه گفتند كه آنها یك قاتل زنجیره ای تحت تعقیب كه بعنوان “دیوانه ولگا” مظنون به كشته شدن حداقل 26 زن مسن بین سالهای 2011 و 2012 مظنون بود را دستگیر كردند. مظنون به نام “رادیك تاگیروف 38 ساله” توسط نیروی انتظامی دستگیر شد مقامات در شهر کازان در جنوب غربی روسیه اوایل روز سه شنبه به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی در مورد قتل هایی که مقامات به یک مرد نسبت می دهند.

volga-killer.jpg
یک ویدئو پلیس ، قاتل زنجیره ای ادعا شده Radik Tagirov را در ولگا ، روسیه نشان می دهد.

فیلم پلیس ولگا


این قاتل زنجیره ای به عنوان “دیوانه ولگا” در مطبوعات لقب یافته است زیرا بسیاری از جنایات ادعایی وی در چندین منطقه در امتداد رودخانه ولگا ، طولانی ترین رودخانه اروپا انجام شده است. حداقل این قتل ها در 12 شهر مختلف انجام شده است.

تاگیروف پیش از این در سال 2009 به جرم سرقت محکوم شده بود. محققان در بیانیه ای اعلام کردند که فرد مظنون با استفاده از شواهد DNA و چاپ کفش به دست آمده از صحنه جنایت شناسایی شد.

گزارش های قبلی در رسانه های محلی حاکی از آن بود که بیشتر قربانیان وی زنان مسنی بین 75 تا 90 سال بودند که به تنهایی زندگی می کردند. محققان گفتند که مظنون به عنوان یک کارمند اجتماعی یا خدمات عمومی برای ورود به آپارتمان ها مطرح شده است.

به محض ورود ، مظنون زنان را با دستها یا اشیا nearby نزدیک خود خفه کرد و اغلب اوقات از خانه های آنها اشیای قیمتی و پول می گرفت. در سال 2017 ، بازرسان فدرال پاداش اولیه 1 میلیون تا 3 میلیون روبل (حدود 40 هزار دلار) برای اطلاعاتی که به شناسایی قاتل کمک می کند ، سه برابر کردند.

گزارش ها حاکی از آن است که تعداد کل قربانیان می تواند به 32 نفر برسد و این وی را به یکی از پرکارترین قاتلان زنجیره ای در روسیه مدرن تبدیل کرده است.

در ویدئویی که توسط پلیس به صورت آنلاین منتشر شد ، تاگیروف دستبند زد و اعتراف کرد که مرتکب قتل شده است ، اما تعداد آنها را مشخص نکرد.

پلیس در پاسخ به این س whyال که چرا همه قربانیان او زنان مسن بودند و چرا تصمیم گرفت آنها را بجای سرقت فقط بکشد ، گفت که نمی تواند این موضوع را توضیح دهد.

وی در پاسخ به انگیزه او برای ارتکاب اولین قتل گفت: “همه اینها خود به خود اتفاق افتاد. من می خواستم غذا بخورم. من با مادرم زندگی کردم. وی گفت که دقیقاً به خاطر نمی آورد که چه زمانی این اتفاق افتاده است.

تاگیروف گفت که او خفه کردن زنان را انتخاب کرده است زیرا فکر می کند این “برای آنها آرام ، سریع” و “بدون درد” است.

گفته می شود که مظنون اولین قتل خود را در سال 2011 در کازان انجام داده است. ماه ها بعد در همان سال ، چندین زن دیگر در همان شهر پیدا شدند. یکی موفق به زنده ماندن شد ، اما او نابینا بود و نمی توانست مهاجم را توصیف کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir