ازدواج با افراد تبعه کانادا یا افراد دارای اقامت دائم این کشور، موجب اخذ اقامت در این کشور برای افراد بیگانه می شود. با ویزای ازدواج و اقامت الحاق اقامت دائم این کشور را کسب خواهید کرد. به منظور کسب اقامت از طریق ازدواج در این کشور، باید از spousal sponsorship استفاده کرد. کسب اقامت کانادا از طریق ازدواج از دو روش عمده به شرح زیر برخوردار است. اقامت در کانادا از طریق ازدواج و بررسی شرایط آن از اهمیت بالایی برخوردار است. انواع روش های مهاجرت و امکان مهاجرت با مدرک دیپلم به کشورهای مختلف از روش های گوناگون، روش های مناسب مهاجرت افراد دیپلمه، تحصیل با مدرک دیپلم، ویزای کار با مدرک دیپلم، بورسیه تحصیلی با مدرک دیپلم در این نوشتار به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا بدون پول در طول این مدت زمان در صورت جدایی افراد از یکدیگر، تعهد باطل نشده و فرد موظف به پرداخت هزینه ها است. این استان دارای صنایع هوافضا، اطلاعات و فناوری، بیوتکنولوژی و داروسازی و مواردی است که اقتصاد قدرتمند این استان منحصر به فرد کانادایی را تشکیل داده اند. آزمون CELPIP که مخفف Canadian English Language Proficiency Index Program می باشد به معنی برنامه شاخص مهارت زبان انگلیسی کانادایی است که اداره مهاجرت و شهروندی کانادا آن را طراحی کرده است. در شرایطی که در بیرون از کانادا اقامت داشته باشید، همسر (شهروند کانادایی) باید اسپانسر شما شود. افرادی که در خارج از کانادا با تبعه کانادایی ازدواج کرده باشند، جهت دریافت اسپانسرشیپ همسری باید اسنادی مبنی بر وضعیت زندگی خود ارائه دهند. چنانچه از طریق یکی از برنامههای اکسپرس اینتری کانادا یعنی برنامه نیروی کار ماهر فدرال، برنامه اسکیلد تریدز فدرال و یا کلاس تجربه کانادایی برای مهاجرت به کانادا درخواست خود را ارائه دهید، در کمتر از 6 ماه به تمامی فرآیندهای درخواست شما رسیدگی خواهد شد.

علاوه بر من با درخواست ویزای توریستی همسر و پسرم که در فایلی جداگانه درخواست خود را داده بودند نیز موافقت شد. بنابراین با توجه به هریک از این روش ها، اقامت این کشور به راحتی اخذ خواهد شد. ممکن است در آینده بنا بر مصالح اقتصادی و یا اجتماعی مجدد تصمیم بگیرم در کانادا مقیم شوم اما تا آن زمان هنوز زمان زیادی باقی مانده است و من همچنان ریشه در این خاک دارم. دانشجویانی که دوره تحصیلی آنان 3 الی 8 ماه به طول می انجامد، به همین میزان پس از تحصیل اجازه دارند در کانادا اقامت داشته و به دنبال کار باشند. توجه: اگر شرایط شما به نحوی است که فکر می کنید شانس پناهندگی هم دارید، صفحه پناهندگی به کانادا را بخوانید. درآمد در کانادا به چه نحوی است؟ همسر و پسرم و خواهر همسر و پسرشان و مادر همسرم در این زمان که من درخواست renounce خود را ارائه می دادم مشغول جمع آوری مدارک برای ارائه درخواست ویزای توریستی به کانادا بودند.

مهاجرت به کانادا دامپزشکی در همین فاصله که من جهت تصمیم گیری مردد بودم، همسر و خواهر همسرم برای renounce وضعیت اقامت دائم خود اقدام کردند و منتظر پاسخ بودند. اتباع ایرانی با اقامت دائم پس از چندسال تابعیت این کشور را کسب کرده و قادر به حفظ تابعیت دوگانه مهاجرت به کانادا راحت تره یا استرالیا خود خواهد بود. اشخاص پناهجو در برخی موارد تا سالها قادر به ادامه تحصیل نخواهند بود که این امر باعث جلوگیری از پیشرفت این اشخاص میشود.از دیگر معایب مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی میتوان به عدم امکان بازگشت به کشور اصلی خود اشاره کرد. درصورتی که نمره CRS شما برای ورود به یکی از سه برنامه اصلی اکسپرس اینتری به اندازه کافی بالا نیست، بهترین گزینه بعدی مهاجرت به کانادا، روش مهاجرت مرتبط با برنامه نامزدهای استانی (PNP) است. همه ما از انتخاب خود احساس رضایت می کنیم چرا که با مشورت با وکیلی متخصص و آگاه از تمامی گزینه های ممکن و موجود مطلع شدیم و بدون هیچ شتابی بهترین و مناسب ترین مسیر را انتخاب کردیم.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی