[ad_1]

در زیر متن مصاحبه با رئیس مبارزات انتخاباتی بایدن و سدریک ریچموند ، نماینده مجلس لوییزیانا ، که در روز یکشنبه ، 8 نوامبر 2020 ، از چهره ملت پخش شده است ، آمده است.


مارگارت برنان: پائولا ، متشکرم. ما به سراغ رییس مبارزات انتخاباتی بایدن و سدریک ریچموند نماینده مجلس لوئیزیانا می رویم. او در فیلادلفیا است. صبح شما بخیر.

نماینده CEDRIC RICHMOND: صبح بخیر.

MARGARET BRENAN: 73 روز تا روز افتتاح وجود دارد. من می دانم که شما یک پیروزی دیگر کسب کرده اید ، اما این ساعت از قبل شروع شده است. رئیس جمهور منتخب شب گذشته اعلام کرد که قصد دارد یک کارگروه COVID تشکیل دهد. درمورد اینکه آنها چه کاری انجام خواهند داد و اولین اولویت های وی چه هستند می توانید به ما بگویید؟

هرزه. ریچموند: خوب ، من می توانم به شما بگویم که آنها برنامه Biden COVID را می گیرند و آن را به عناصر خط مشی و عملیاتی تبدیل می کنند تا در روز اول آماده اجرای برنامه و چشم انداز نحوه برخورد خود باشیم. کووید. و البته ، این شامل آزمایش ردیابی قابل اعتماد و مقابله با پیامدهای اقتصادی COVID است.

مارگارت برنان: بایدن تقریباً رأی آورد – رئیس جمهور منتخب ، باید بگویم ، تقریباً 74.5 میلیون رأی آورد. اما پرزیدنت ترامپ 70 میلیون رای دهنده بسیار چشمگیر شرکت کرد. آیا این نشانه محکمی نیست که ترامپیسم نمرده است؟ این نیرویی است که باید در نظر بگیرید.

هرزه. ریچموند: نه ، نگاه کنید ، فکر می کنم بایدن معاون رئیس جمهور نوع دیگری از رئیس جمهور باشد. من فکر می کنم او قادر خواهد بود اعضای جمهوری خواه پارلمان ، نمایندگان پارلمان ، جمهوری خواهان را در مجلس سنا در مورد قانونگذاری گردهم آورد. او به بسیاری از آنها خدمت می کند. اما هنوز باید به شماره های او نگاه کنید. او آریزونا را برد. او جورجیا را برنده خواهد شد. و این به او برخی از کوکتل ها و برخی از اهرم ها هنگام کار با سنا را می دهد.

مارگارت برنان: شاید برخی ، اما رئیس جمهور ترجیح داد فقط به دیوار به اصطلاح آبی ایالت های غرب میانه نزدیک شود. منظور من این است که ، اگر به فروپاشی ویسکانسین نگاه کنید ، به عنوان مثال ، بیشتر پیروزی او با زمینه های بزرگی در شهرهایی مانند میلواکی حاصل شد. اگر نگاه کنید – مناطق روستایی ، از 23 شهرستان که در سال 2016 به پرزیدنت ترامپ رأی دادند ، فقط دو منطقه است و قبل از آن رئیس جمهور اوباما واقعاً تغییر کرد. بنابراین این تقسیم بندی هنوز وجود دارد. به نظر شما چرا به نظر می رسد اختلاف بین آمریکای روستایی و شهری عمیق تر شود؟

هرزه. ریچموند: خوب ، ما مجلس را کنترل می کنیم. دموکرات ها مجلس را کنترل می کنند. این موضوع مربوط به سنا است و سناتورها در سراسر کشور انتخاب می شوند. بنابراین وقتی ما پیروزی ما در سراسر کشور را در مکانهایی مانند جورجیا می بینید ، فکر می کنم این زنگ بیداری برای بسیاری از سناتورها است ، روز دیگری است. و می دانید دولتمردان ، آنها به نسل بعدی نگاه می کنند. سیاستمداران ، آنها به انتخابات بعدی نگاه می کنند. بنابراین ، واقعیت این است که میدان جنگ برای دو سال دیگر برای سنا بسیار متفاوت خواهد بود ، من فکر می کنم این یک اهرم برای رسیدن به برنامه ما است. اما دوباره ، ما می خواهیم با هر دو طرف کار کنیم ، زیرا در نهایت ، آمریکایی ها در تلاشند تا کمک کنند. گفته قدیمی این است که وقتی دو فیل با هم درگیر می شوند ، فقط علف ها رنج می برند.

مارگارت برنان: می دانید ، بسیاری از نظرسنجی های CBS به طور مداوم نشان می دهد كه مردم آمریكا هر دو طرف را مقصر می دانند ، خصوصاً وقتی صحبت از این عدم تأمین مالی فوری برای COVID-19 باشد. فکر می کنید این یک اشتباه برای دموکرات ها بود که قبل از انتخابات در این مورد سازش نکردند؟

هرزه. ریچموند: خوب ، نه ، ببین ، اگر ما کمک خود را به COVID جدا کنیم ، آنگاه مردم عقب می مانند و شرکت ها از آن مراقبت می کنند. شکست واقعی این بود که ما یک رئیس جمهور ایالات متحده داریم که تلفن را بر نمی دارد و با رئیس پارلمان تماس نمی گیرد.

هرزه. ریچموند: سخنران پلوسی کاملاً واضح بود که آماده حرکت است ، او برای دیدار در نیمه راه آماده است. اما در پایان روز ، باید از کارگران خط مقدم مراقبت کنیم. ما باید پول را به پلیس و مقامات محلی برای پلیس و آتش نشانان و کارگران خط مقدم تأمین کنیم. اگر بسته کمک COVID بدون آن ، بدون توجه به مردم آمریکا و ایالت ها و دولت های محلی تهیه کنیم ، این یک بسته توخالی است که همچنان به شهرهای داخلی و کشورهایمان آسیب می رساند.

مارگارت برنان: آیا انتظار دارید این قبل از ژانویه تصویب شود؟

هرزه. ریچموند: امیدوارم چنین باشد ، و یا هفته آینده یا دوباره جلسه خواهیم بود و این یکی از اولویت های ما خواهد بود.

مارگارت برنان: من می دانم که دموکرات ها در اکثریت باقی مانده اند ، اما شما کرسی های خود را به عنوان یک حزب در پارلمان از دست داده اید. به نظر شما آیا باید تغییری در رهبری ایجاد شود؟

هرزه. ریچموند: نه ، نمی کنم.

مارگارت برنان: پس آیا شما همچنان از بلندگو Pelosi حمایت می کنید؟

هرزه. ریچموند: دارم.

مارگارت برنان: Whip Clayburn ، همکار شما فاکس ، اخیراً گفت ، “این پلیس و مدیکر را برای همه خنثی کرد ، و سوسیالیسم یک آلباتروس دور گردن ما بود.” او در مورد انتخابات گذشته صحبت می کرد. آیا قبول دارید که این پیام ها ، که در واقع به برخی از رای دهندگان مترقی ، برخی از رای دهندگان جوان انرژی داده است ، در نهایت به حزب شما آسیب رسانده است؟ آیا محاسبه ای باید در میان دموکرات ها اتفاق بیفتد؟

هرزه. ریچموند: خوب ، من مطمئناً فکر می کنم باید گفتگویی انجام شود. اکنون نگاه کنید ، جناح مترقی حزب ما برای حزب ما بسیار مهم است ، اما من فکر می کنم آنچه Whip Clyburn سعی داشت بگوید این است که مهم نیست که آرمان ها و ارزش های شما چقدر مترقی است و می خواهید چه کار کنید و برنامه های شما چقدر جسورانه است اگر بیشتر پارلمان را حفظ نکنیم ، ما برنده نخواهیم شد ، شما نمی توانید هیچ یک از این برنامه ها را اجرا کنید. بنابراین اگر نمی توانید برنده شوید نمی توانید مدیریت کنید. بنابراین من فکر می کنم حزب ما باید اطمینان حاصل کند که ما یک کتاب جامع در مورد آنچه می خواهیم انجام دهیم ، چگونگی کمک به مردم آمریکا داریم. اما هنگامی که مجلس نمایندگان را از دست بدهیم و اگر مجلس نمایندگان را از دست بدهیم ، در اقلیت خواهیم بود و حداقل برای دو سال لایحه ای تصویب نخواهیم کرد. و فکر می کنم حرف او این است که ما باید اطمینان حاصل کنیم که اول پیروز می شویم و دوم می دویم. بنابراین وقتی ما حکومت می کنیم ، ارزش های خود را مدیریت خواهیم کرد. اما وقتی نمی توانیم قانونی را تصویب کنیم ، نباید در مورد آن صحبت کنیم. و برخی از عناوین صدمه دیده است. تعریف پلیس عنوانی است که به دموکرات ها لطمه می زند ، به خصوص وقتی واقعیت این است که هیچ کس خواستار لغو پلیس نیست. ما خواهان کشف مجدد شیوه اجرای عدالت کیفری در جوامع پلیس در این کشور هستیم. بنابراین ، من فکر می کنم اساساً آنچه Whip می گوید ، و با آن موافقم این است که کلمات پیامدهایی دارند. و در این انتخابات ، این سخنان برای برخی از اعضای دموکرات هزینه داشت.

مارگارت برنان: از اینکه امروز صبح وقت خود را صرف کردید بسیار متشکرم. تبریک می گویم. FACE THE NATION یک دقیقه دیگر برمی گردد. با ما بمان.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر