رونوشت: شهردار مایک دوگان از چهره ملت ، 29 نوامبر سال 2020.


در زیر متن مصاحبه با مایک دوگان ، شهردار دیترویت ، پخش شده در روز یکشنبه ، 29 نوامبر سال 2020 ، از چهره ملت.


مارگارت برنان: مایک دوگان ، شهردار دیترویت اکنون به ما پیوست. صبح بخیر بر شما آقای شهردار.

MAYOR MIKE DUGAN: ممنون که مارگارت را به من معرفی کردید.

مارگارت برنان: چه عاملی باعث ایجاد عفونت می شود و انتظار دارید در چند هفته آینده چه چیزی را مشاهده کنید؟

شهردار داگان: خوب ، اعدادی که شما نشان می دهید مساحت هستند. شهر دیترویت تصویری از سخنان دکتر بیرکس است. او در دفتر من بود و ما وقت را در آن گذراندیم. اما در واقع دیترویت کمترین میزان آلودگی را در میشیگان ، جایی که نیمی از حومه اطراف آن است ، دارد و این به دلیل تغییر رفتار است. میشیگان در مارس و آوریل با نیویورک جعل شد. و طی چند هفته ، هزار نفر در بیمارستان بستری شدند و 50 نفر از همسایگان ما هر روز می میرند. امروز حدود 200 نفر در بیمارستان بستری هستیم و روزانه یک یا دو نفر را از طریق COV از دست می دهیم. هنوز هم خیلی بالا است. اما تعهد به آزمایش ، تعهد به ماسک ها نشان داده است که می توانید سرعت عفونت را به شدت کاهش دهید.

مارگارت برنان: وقتی می گویید رفتار تغییر کرده است ، شما اختیار دارید. چه چیزی تغییر کرده است؟

شهردار داگان: خوب ، در ماه مارس و آوریل ما نمی دانستیم ، مطمئناً مردم دیترویت داده هایی را در نظر گرفتند که نشان می دهد اگر یک آفریقایی-آمریکایی مبتلا به COVID شود ، شما دو تا سه برابر بیشتر از قفقازی ها می میرید. و بنابراین در دیترویت ، خطوط مونتاژ در DNA ما وجود دارد. ما بزرگترین و مثرترین مکان را برای آزمایش در غرب میانه در زمین های نمایشگاه ایجاد کرده ایم. ما روزانه 1000 تا 1200 نفر را آزمایش کردیم و در تمام تابستان و پاییز ، اگر در شهر رانندگی کنید ، دیترویت ماسک می زد. این امر لزوماً در جوامع اطراف صحت نداشت و فرماندار بارها آن را تکرار کرد. اما به معنای واقعی کلمه در دیترویت میزان عفونت کمتر از نیمی از آن در حومه اطراف است. اگر شما–

مارگارت برنان: بله.

شهردار داگان: – به ماسک ها تعهد دهید ، ما نیازی به توقف اقتصاد این کشور نداریم.

مارگارت برنان: بله.

شهردار داگان: اما این بدان معنی است که شما مجبورید این کار را انجام دهید. اینقدر سخت نیست

مارگارت برنان: شما قبل از شهردار شدن مدیر اجرایی یک بیمارستان بودید. چندین سیستم بهداشتی در میشیگان وجود دارد که گفته می شود آنها به کارکنان بیمارستان می گویند که بیایند سر کار ، حتی اگر از نزدیک با یکی از عزیزان که COVID-19 دارند تماس داشته اند. کمبود نیرو در بیمارستان های محلی چقدر بد است؟

شهردار داگان: همانطور که در آوریل اشاره کردم ، ما در دیترویت خوب هستیم –

مارگارت برنان: آیا شما هر آنچه را که نیاز دارید دارید؟

شهردار داگان: – ما هزار نفر در بیمارستان بستری بودیم. امروز حدود 200 داریم. در شهر. اکنون با رفتن به خارج از حومه شهر اوضاع متفاوت است. بنابراین اکنون تمرکز ما بر روی واکسیناسیون بسیار زیاد است. و من با تعدادی از شهرداران با رئیس جمهور منتخب بایدن گفتگو کردم ، وی تأکید کرد که تفاوت زیادی بین واکسن ها و واکسن ها وجود دارد. و اکنون ما در حال بررسی این واقعیت هستیم که وقتی روزانه 1200 نفر را آزمایش می کردیم ، کار بزرگی بود. برای انجام واکسن ها ، باید روزانه 5000 را فقط در دیترویت واکسن بزنیم. و این کشور هنوز هدف قرار نگرفته است. بنابراین ، به نظر من ، مردم می گویند واکسن ها می آیند ،

مارگارت برنان: بسیار خوب

شهردار داگان: – واکسن ها در راه است ، ما به عنوان کشوری شروع به کار با آنچه که واقعاً انجام خواهیم داد ، نکرده ایم –

مارگارت برنان: خوب ، –

شهردار داگان: – واکسن را به افراد تزریق کنید.

مارگارت برنان: نه ، این یک نکته عادلانه است. در نهایت ، این کار به عهده استانداران است. بنابراین شما در مورد ایالت میشیگان چه می دانید و چه اتفاقی در شهر شما خواهد افتاد؟

شهردار داگان: خوب ، فرماندار ویتمر از ابتدا عالی بود ، اما مسیری که ما از واشنگتن می گیریم به معنای واقعی کلمه روز به روز تغییر می کند. اما ما در دیترویت می دانیم که می خواهیم مرکز همایش های خود را بگیریم ، پارکینگ های اطراف استادیوم های فوتبال و بیس بال خود را خواهیم گرفت ، زیرا وقتی آزمایش های بزرگ را در تابستان انجام می دادیم ، زمان خوبی بود. در طوفان های برف نمی توانید واکسیناسیون عمده را در ژانویه ، فوریه و مارس انجام دهید. بنابراین ، ما احتمالاً تمام ساختارهای اساسی پارکینگ را در نظر خواهیم گرفت. و به محض در دسترس بودن واکسن ها ، ژانویه یا فوریه ، ما 5000 روزی واکسیناسیون می کنیم و قصد داریم واکسن بزنیم. ما می دانیم که داروخانه ها مفید خواهند بود. پزشکان و بیمارستانها مفید خواهند بود. اما مقیاس آنچه ما در مورد این کشور صحبت می کنیم هرگز آزمایش نشده است. در واقع ، ما در حال حاضر شبانه روز هستیم …

مارگارت برنان: بله.

MAYOR DAGAN: – آمادگی برای واکسیناسیون عمده فروشی.

مارگارت برنان: شما درمورد اینکه آمریکایی های آفریقایی تبار با چه سختی نسبت به ویروس برخورد کردند صحبت کردید. به نظر شما در شهر شما چه کسی باید در اولویت باشد؟ آیا باید افراد را براساس مشخصات جمعیتی آنها اولویت بندی کنید؟ آیا باید براساس شغلشان اولویت بندی کنید؟

شهردار داگان: خوب ، من فکر می کنم که ما در حال رفتن هستیم – مطمئناً اشغال ابتدا آغاز خواهد شد ، و آنچه اکنون فدرال ها در مورد آن صحبت می کنند ابتدا کارگران بیمارستان هستند ، سپس EMT ، پلیس ، آتش نشانی و مواردی از این دست. و بعد فکر می کنم افراد بالای 65 سال. مرگ و میر در افراد بالای 65 سال بسیار بیشتر از افراد جوان است. این روشی است که آنها درباره آن صحبت می کنند. من واقعاً خوشحال خواهم شد وقتی جو بایدن این مسئله را کنترل می کند و جهت مشخصی می گیریم ، اما پروتکل های موجود را دنبال خواهیم کرد.

مارگارت برنان: بسیار خوب.

شهردار داگان: شما به فکر شهر دیترویت با 700،000 نفر هستید.

مارگارت برنان: بله.

شهردار داگان: اگر موفق به واکسیناسیون روزانه 5000 نفر شوید ، هنوز سه یا چهار ماه صحبت می کنید.

مارگارت برنان: بله.

شهردار داگان: و این همان چالشی است که همه در کشور دارند.

مارگارت برنان: بله. و ما آن را پوشش خواهیم داد. بسیار متشکرم ، آقای شهردار. FACE THE NATION یک دقیقه دیگر برمی گردد. با ما بمان.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*