رون کلاین به عنوان رئیس ستاد بایدن خدمت می کند


رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه اعلام کرد که رونالد کلاین رئیس ستاد وی خواهد بود.

کلاین ، که رئیس دفتر آقای بایدن در زمان معاونیت رئیس جمهور بود ، و همچنین معاون سابق رئیس جمهور ال گور ، انتخاب طبیعی برای این نقش است. کلاین ، 59 ساله ، به عنوان “پادشاه” ابولا در دولت اوباما خدمت کرده است و اغلب از رفتار رئیس جمهور ترامپ با بیماری همه گیر COVID-19 انتقاد کرده است.

“رون طی سالهای زیادی که با هم کار کرده ایم برای من بسیار ارزشمند بوده است ، از جمله اینکه اقتصاد ایالات متحده را از یکی از بدترین رکودهای تاریخ خود در سال 2009 نجات دادیم و بعداً یک اورژانس بهداشت عمومی وحشتناک را پشت سر گذاشتیم. 2014 ، “بایدن در بیانیه ای گفت. “تجربه عمیق ، متنوع و توانایی او در کار با مردم در سراسر طیف سیاسی دقیقاً همان چیزی است که من در رئیس ستاد کاخ سفید به آن احتیاج دارم ، زیرا ما با این لحظه بحران روبرو می شویم و کشور خود را دوباره به هم می رسانیم.”

کلاین انتخابات را “یک افتخار مادام العمر” خواند و گفت که مشتاقانه منتظر برخورد با برنامه آقای بایدن است.

ران کلاین ، هماهنگ کننده پاسخ به ابولا هنگام دیدار با رهبران سازمانهایی که به بحران ابولا پاسخ می دهند ، هنگام حضور در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور در کاخ سفید در واشنگتن ، به سخنان معاون رئیس جمهور آمریکا گوش می دهد
رون کلاین ، دیده شده در واشنگتن دی سی ، در 13 نوامبر 2014.

لری داونینگ / رویترز


به گفته منابع آگاه از برنامه های گذار ، به زودی موقعیت های سطح بالای دیگری در کاخ سفید پیش بینی می شود. این مشاوران شامل مشاوران دیرینه بایدن مانند بروس رید و استیو ریچتی هستند که هر دو به عنوان رئیس ستاد آقای بایدن در حالی که معاون رئیس جمهور بود ، به همراه استراتژیست ارشد مبارزات انتخاباتی مایک دونیلون فعالیت می کردند.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
واکسن کرونا چه تاثیری بر قیمت اجاره ویلا دارد؟