رپر Bad Bunny آزمایشات مثبتی برای ویروس کرونا می دهد


هنرمند رگیتون Bad Bunny آزمایش مثبتی برای کووید -19، سخنگوی رپر روز دوشنبه به CBS News گفت. این خبر پس از لغو شرکت هنرمند در این هنرمند منتشر می شود جوایز موسیقی آمریکایی.

طبق گفته های او ، سوگل سولا ، تبلیغاتگر رپ 26 ساله ، که نام اصلی او بنیتو مارتینز اوکاسیو است ، هیچ علائم عمده ویروسی را نشان نمی دهد. سولا روز دوشنبه به سی بی اس نیوز گفت: “از امروز ، او احساس خوبی دارد.” “دعا برای ماندن در همان حالت.”

Bad Bunny مجبور بود تک آهنگ جدید خود “Dákiti” را با هنرمند پورتوریکیایی Jhay Cortez در لس آنجلس اجرا کند. در عوض ، Bad Bunny روز یکشنبه در این مراسم حضور یافت تا جایزه خواننده زن لاتین مورد علاقه را به خواننده Becky G اهدا کند. وی همچنین برای آخرین ضبط “YHLQMDLG” دو جایزه برای هنرمند مرد مورد علاقه لاتین و آلبوم مورد علاقه لاتین دریافت کرد.

اسم حیوان دست اموز بد
Bad Bunny برای جوایز موسیقی آمریکایی 2020 در 22 نوامبر 2020 در لس آنجلس سخنرانی کرد.

کوین مازور / تصاویر گتی


خواننده و رپر متولد پورتوریکو در پی سقوط با خوانندگان رپ آمریکایی Cardi B و Drake در میهن خود و در ایالات متحده مشهور شد. وی پس از حضور با جنیفر لوپز در نمایش نیمه وقت سوپر بول سال گذشته ، به اولین هنرمند لاتین در محیط شهری تبدیل شد که روی جلد مجله رولینگ استون ظاهر شد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*