[ad_1]

انتظار می رود که جو بایدن جمعه شب در دلاور سخنرانی کند در حالی که نامزد حزب دموکرات از پرزیدنت ترامپ در ایالت های حساس جورجیا و پنسیلوانیا سبقت گرفت.

بایدن قصد دارد سخنان خود را بیان کند ، حتی اگر رسانه های خبری هنوز او را به عنوان برنده پیش بینی نکرده باشند ، به گفته افراد آشنا با برنامه های او.

دستیاران روز جمعه را صرف برنامه ریزی های مقدماتی کردند تا امشب بار دیگر با این فرض که انتظار می رود بیش از 270 رأی انتخاباتی را کسب کند ، یعنی تعداد لازم برای لغو مقام ریاست جمهوری ، دوباره صحبت کند. اما اکنون یکی از دستیاران آشنا با اظهارات برنامه ریزی شده بایدن گفت که او تصمیم می گیرد “نه اعلام پیروزی ، بلکه به روزرسانی که قبلاً انجام داده بود – با شور و شوق حتی بیشتر”. معاون سابق رئیس جمهور در یادداشت های کوتاه قبلی ابراز اطمینان کرد که در نهایت برنده مسابقه خواهد شد.

پروژه های CBS News بایدن در حال حاضر 253 رای انتخاباتی دارد – 17 رای کمتر از 270 رای لازم برای کسب رای. CBS News گزارش می دهد که اگر بایدن پنسیلوانیا را که دارای 20 رأی انتخاباتی است ، به 273 برساند ، جورجیا که دارای 16 رأی انتخاباتی است ، به مجموع 269 رأی خواهد داد.


نحوه مشاهده اظهارات بایدن:

  • چی: جو بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین ، اظهاراتی ارائه می دهد
  • تاریخ: جمعه ، 6 نوامبر سال 2020
  • زمان: جمعه شب
  • محل: دلاور
  • نحوه تماشا: در پخش کننده بالا یا در دستگاه پخش تلفن همراه خود با CBSN زندگی کنید

نامزد دموکرات ابراز اطمینان کرد که در انتخابات پیروز خواهد شد. بایدن در اظهارات روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که “وقتی شمارش معکوس تمام شود ، من معتقدم که ما برنده خواهیم شد.”

در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ ادعاهای بی اساس مبنی بر تلاش دموکرات ها برای سرقت انتخابات را مطرح کرد و به دروغ گفت که آرا illegal غیرقانونی در حال شمارش است. مبارزات انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از شمارش آرا در چندین کشور پرونده های قضایی را آغاز کرده است.

تیم پری ، بو اریکسون و نیکول کیلیون در این گزارش همکاری کردند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir