زنده تماشا کنید: کاخ سفید پس از شکست در انتخابات ترامپ ، اولین جلسه مطبوعاتی را برگزار کرد


سخنگوی کاخ سفید Kaylee McEnnany جمعه بعد از ظهر جلسه توجیهی داشت – اولین جلسه توجیهی خود از اول اکتبر و از زمان شکست رئیس جمهور ترامپ در انتخابات. آقای ترامپ از تأیید امتناع کرده و همچنان ادعاهای دروغین مربوط به تقلب در رای دهندگان را تبلیغ می کند.

طی یک جلسه توجیهی ، ماکنانی گفت که “آغاز پایان همه گیری با رهبری رئیس جمهور ترامپ آغاز شد.” وی همچنین بر نقش دولت در حمایت از تولید واکسن تأکید کرد. بیش از 250،000 آمریکایی بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند و نزدیک به 12 میلیون آمریکایی مبتلا به COVID-19 شده اند.

ماكناني همچنين از پذيرفتن رياست جمهوري منتخب جو بايدن خودداري كرد. روز سه شنبه ، مک انانی در مجری فاکس نیوز شان هانیتی ظاهر شد ، و آنچه را که او ادعا می کرد 234 صفحه تحت سوگند است ، مطرح کرد و ادعای کلاهبرداری در وین کانتی ، میشیگان را مطرح کرد. با این حال ، مدافعان وین کانتی پیروزی آقای بایدن را در این شهرستان تصدیق کردند و پیروزی رئیس جمهور منتخب در سراسر ایالت تأیید شد. طبق گفته وزیر امور خارجه میشیگان ، هیچ گونه حمایت قانونی برای لغو گواهینامه وجود ندارد.

ماکنانی در هفته های اخیر بارها در فاکس نیوز حضور داشته است. روز پنجشنبه ، او در مصاحبه ای گفت که محدودیت های اعمال شده توسط ایالات برای کاهش شیوع آن کووید -19 آنها “اورولین” بودند.

ماکینانی به فاکس نیوز گفت: “آمریکایی ها می دانند چگونه از سلامتی خود محافظت کنند. ما ماههاست که با COVID دست و پنجه نرم می کنیم.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*