[ad_1]

در فصل دوم تحسین منتقدانش “زندگی من در اثر جرم” ، خبرنگار “48 ساعت” ارین موریارتی از عناوین قبلی عبور می کند تا با جرم و جنایت و عواقب آن روبرو شود.

پادکست CBS Audio Network و 48 Hours در همه سیستم عامل های پادکست موجود است. اولین نمایش فصل جدید چهارشنبه ، 30 سپتامبر بود.

در هر نسخه از کتاب “زندگی من در مورد جرم” ، موریارتی رویکردی قانع کننده ، صمیمی و گاه نادرست به جرم واقعی ارائه می دهد. برخی رسواستند ، برخی دیگر شناخته شده نیستند ، اما همه آنها شامل امضای امضاهای موریارتی است. او به سبک واقعی موریارتی ، شنوندگان را به سفر خود می برد ، به صحنه جرم ، پشت دیوارهای زندان و در یک فصل دوم ، تا آمریکای جنوبی می رود.

پادکست های هفتگی متنوع و متنوع هستند. از جمله داستان های تنظیم شده برای فصل دوم “زندگی من در مورد جرم” می توان به “زندگی و مرگ ایمی هارویک” ، تحقیقات موریارتی در مورد مرگ یک درمانگر و نویسنده مشهور هالیوود اشاره کرد که قتل او مربوط به خشونت خانگی بود. این قسمت شامل مصاحبه های احساسی آشکار موریاریتی با دوستانی است که ترس او را از سو abuse استفاده نشان داده و اینکه چگونه کار او به دیگران کمک زیادی کرده است.

مرگ توسط متن شامل داستان موریارتی در مورد نوجوان ماساچوست کنراد روی است که در سال 2014 درگذشت و مرگ وی باعث جنگ حقوقی بر سر اینکه آیا متن ها و پیام های یکی از دوستانش او را به جان خود سوق داده است. و در “ماموریت برادر” ، موریارتی به برزیل می رود تا قاتل متهم یک خلبان نظامی تزئین شده آمریکایی را پیدا کند.


مشترک شدن در Spotify | پادکست های اپل | Google Play کوک | RSS


فصل 2

عاشقانه آنلاین ، ازدواج سریع ، سپس قتل. و سپس سفر آغاز می شود … 10 سال برای عدالت.

یک درمانگر روابط جنسی و خانوادگی که برای کمک به دیگران در مبارزات و روابط شخصی خود اختصاص داده شده بود ، کشته شد. مظنون اصلی؟ دوست پسر سابقش

مادری که گلو شکاف دارد. شوهر سابق وی ادعا می کند که وی قصد خودکشی داشته است. او می گوید که گلوی او را بریده است. چه کسی حقیقت را می گوید؟ و سپس ، پلیس یک توطئه ناپسند را کشف می کند …

پس از یک شب بیرون رفتن یک مرد جوان در نیویورک ناپدید می شود. پلیس نزدیک به یک موفقیت بزرگ در این پرونده است.

مرد جوانی یک شب را با دوستانش در نیویورک می گذراند و سپس ناپدید می شود. آخرین جایی که دیده شد؟ آپارتمان 4C.

یک زوج مسن در خانه های خود با چاقو کشته شدند و هیچ مدرکی باقی نماند. اما ماه ها بعد ، پلیس یک تماس تلفنی دریافت کرد که سو raised ظن به یک قهرمان محلی سابق را افزایش داد.

مرد جوانی در کامیون خود دست به خودکشی می زند. اما پس از بازبینی پیامک های متنی وی ، تحقیقات در مورد خودکشی کاملاً متفاوت شد.

خبرنگار “48 ساعت” ارین موریارتی با فصل دیگری از تحقیقات غوطه وری و صمیمی در مورد جنایات واقعی بازمی گردد. در هر قسمت ، موریارتی شنوندگان را به راه خود هدایت می کند ، به صحنه جرم ، پشت دیوارهای زندان و در این فصل ، تا آمریکای جنوبی می رود. قاتلان زنجیره ای ، استالکرها ، شوهرها … همه چیز در این فصل از My Crime Life است.

بیوه

رائینلا لیث دهه ها را صرف مبارزه با سوic ظن های گذشته خود کرده است. گفته می شود شوهر اول او توسط گاوهای خود لگدمال شده است. مرگ شوهر دوم او به عنوان یک خودکشی سه شات گزارش شده است. آیا جزئیاتی برای اثبات بیوه ای قاتل نشان داده می شود؟ یا بالاخره پرستار سابق ناکس کانتی ، تنسی ، شایعات راجع به او پخش خواهد کرد؟ ارین موریارتی به زندگی بیوه راه سلوی سفر می کند ، در حالی که رینلا لیث به دلیل قتل شوهر دوم خود ، دیوید لیت در دادگاه است.

روند کار به شکلی تمام می شود که هیچ کس آمدن آن را نمی بیند. رائینلا لیث سرنوشت خود را می آموزد.

برخی از اعضای هیئت منصفه گذشته Raynella Leath وجود دارد که هرگز به آنها گفته نشده است. داستان مردی را بشنوید که در انتهای اشتباه اسلحه رائینلا لیث قرار داشت.

دادستانی استدلال های خود را ارائه داده است. حالا این به محافظت بستگی دارد. آیا دیوید لیث جان او را گرفت؟

هیچ شاهد عینی یا شواهد فیزیکی وجود ندارد که رینلا لیث را به مرگ شوهر دومش مرتبط کند. آیا شواهد عینی کافی برای متقاعد کردن هیئت منصفه به دلیل مقصر بودن وی در قتل وجود دارد؟

رائینلا لیث می گوید که شوهر دوم خود را در 13 مارس 2003 در بستر مرده یافت. او خودکشی را گزارش داد ، اما محققان مظنون به قتل هستند.

پیچ و خم هایی وجود دارد ، اما این یکی نفس شما را می گیرد. این زن دو شوهر خود را از دست داد ، هر دو تحت شرایط غیرمعمول. رسانه ها او را به عنوان بیوه سیاه برچسب می زنند. او می گوید هیچ اشتباهی نکرده است.

فصل 1

چگونه دوست دارید شب را در محل یکی از معروف ترین جنایات آمریکا بگذرانید؟ با خبرنگار “48 ساعت” بیایید ارین موریارتی برای My Crime Life ، مجموعه ای همه گیر از پادکست های تهیه کنندگان 48 ساعت ، مقصد واقعی جنایتکارانه آمریکا.

موریارتی شما را به خانه می برد و شب را در جایی سپری می کند که لیزی بوردن به قتل دو نفر با تبر متهم شده است. این مجموعه شش قسمتی به اندازه اثر 48 ساعته برنده جایزه موریارتی متنوع و متنوع است.

آیا شبی که ناتالی وود درگذشت بازی یا حادثه ناپاکی رخ داد؟ نگاهی بیندازید پشت دیوارهای ندامتگاه هیلز بدفورد ، زندان حداکثر امنیتی نیویورک برای زنان. شما نه تنها به داستان های آنها ، بلکه به کلاس موسیقی که به فرار از این جنایتکاران خشن کمک می کند – حداقل به طور موقت – گوش خواهید داد. و موریارتی هنگام معرفی ما به نویسنده و تهیه کننده جوان ، جاه طلب ترسناک هالیوود که به سادگی پسرش است ، سفر شخصی خود را با یک جنایت واقعی در پیش گرفته است.

خبرنگار 48 ساعته ، ارین موریارتی با خواهر ناتالی وود ، لانا ، به مرحله CrimeCon می رود و در جستجوی حقیقت درمورد اتفاقاتی است که برای بازیگر افسانه ای رخ داد که در نوامبر 1981 پس از ناپدید شدن از قایق تفریحی در ساحل جزیره کاتالینا در کالیفرنیا غرق شد از خانواده اش | ادامه مطلب

خبرنگار ارین موریارتی 48 ساعت در یک کارگاه ترانه سرایی در زندان زنان با حداکثر امنیت در بدفورد هیلز ، نیویورک شرکت می کند. | ادامه مطلب

پاتریک فلاهرتی 40 سال است که پشت میله های زندان است. او مرتکب تعدادی جنایت شد اما قتل نکرد. در این سفر پشت دیوارهای زندان ، ارین موریارتی خبرنگار 48 ساعته می پرسد: آیا مجازات با جرم مطابقت دارد؟ | ادامه مطلب

خبرنگاران 48 ساعته ارین موریارتی و ریچارد شلزینگر با یک نویسنده و تهیه کننده ترسناک هالیوود درباره فیلم های ترسناک خود صحبت می کنند. همانطور که خواهید شنید ، جنایت واقعی در خانواده رخ می دهد. | ادامه مطلب

ارین موریارتی شب را با لیزی بوردن گذراند و ما را از طریق پزشکی قانونی ، دادگاه و حکم خیره کننده منتقل کرد. | ادامه مطلب

داستان یکی از معروف ترین و پرهیجان ترین قتل های تمام دوران ها ، در جریان بازدید یک شب از موزه تختخواب و صبحانه لیزی بوردن ، ساختار شکنی شد. | ادامه مطلب

در اینجا نگاهی گذرا به آنچه در این مجموعه پادکست اصلی خواهید شنید ، است. ارین موریارتی شما را به پشت صحنه می برد و ماجرای پشت ماجرا را در برخی از پرتنش ترین و دلخراش ترین مواردی که در کار خود به عنوان روزنامه نگار جنایی پوشش داده است ، فاش می کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir