سارا فولر از وندربیلت به دلیل اینکه می خواهد در بازی فوتبال Power 5 بازی کند ، تاریخ ساز می شود


به گزارش Vanderbilt Athletics ، سارا فولر ، بازیکن فوتبال زنان Vanderbilt ، شنبه را به عنوان اولین زنی که در کالج کنفرانس Power 5 بازی فوتبال انجام داد ، تاریخ را ثبت کرد. فولر در بازی روز شنبه برابر میسوری به عنوان بازیکن بازی کرد.

Power 5 شامل بزرگترین کنفرانس های ورزشی مانند SEC ، ACC ، کنفرانس Big Ten ، کنفرانس Big 12 و کنفرانس Pac-12 است.

بنا به گفته دانشکده ، به دلیل آزمایش COVID-19 ، متخصصان مختلف بخشی از تیم فوتبال Vanderbilt مجبور به قرنطینه شدند ، این دروازه بان بزرگسال به عنوان یک ضربه استخدام شد. سرمربی درک میسون به ESPN فولر گفت او “گزینه ای برای ما” است. وی افزود: “او پایی قوی دارد. خواهیم دید چه چیزی می دهد.”

فولر به دانشگاه وندربیلت گفت كه فرصت كمك به تیم “افتخاری” خواهد بود.

فولر گفت: “من فکر می کنم شگفت انگیز و شگفت انگیز است ، اما من همچنین سعی می کنم این را به اشتراک بگذارم زیرا می دانم این شغلی است که باید انجام دهم و می خواهم به تیم کمک کنم و می خواهم بهترین کاری را که می توانم انجام دهم.” گفت “کنار گذاشتن این جنبه تاریخی فقط به من کمک می کند تا روی آنچه باید انجام دهم تمرکز کنم. من نمی خواهم به هیچ وجه آنها را گمراه کنم.”

سازگاری با عجله در حمایت از فولر برای تصاحب این میدان عجله کرد. تیتان های تنسی در توییت خود نوشتند: “زمان وقت شماست ، سارا فولر”.

جن ولتر ، اولین مربی زن در NFL ، در توییتر خود نوشت: “بله: زنان می توانند فوتبال بازی کنند. بله: زنان می توانند فوتبال بازی کنند. بله: زنان قبلاً با مردان کنار آمده اند و خوب بودند … آنها آنجا بودند. انجام شد.”

در طول بازی ، فولر برنامه ریزی می کند حمل پیام “به عنوان یک دختر بازی کنید” در پشت کلاه ایمنی خود ، یک سازمان غیر انتفاعی است که دختران را به ورزش و قرار گرفتن در معرض امکانات STEM تشویق می کند.

فولر به یک گروه نخبه از بازیکنانی که در بخش Football Bowl بازی کرده اند ، ملحق می شود ، از جمله Katie Hnida کیکر از نیومکزیکو و آوریل Goss از کنت.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*