[ad_1]

آخرین به روزرسانی در 4 دسامبر 2020 ، ساعت 7:11 بعد از ظهر EST

“به مدت سه هفته قبل از کریسمس و در سراسر خانه ، هیچ موجودی به جز این موش درحال هم زدن نبود در حالی که سانتا برای اتصال به زوم تلاش می کرد” به همین دلیل بچه ها هنگام حضور او صدای او را شنیدند – هیچ.

“آیا می توانی صدای من را بشنوی ، TJ؟” سانتا از کودکی که منتظر بود از طریق زوم با او صحبت کند ، پرسید.

وی گفت: “داشتن یک بابانوئل در سال 2020 یک مبارزه مداوم است.” “و کتمان نمی کنم که نمی دانم چه کار می کنم.”

ویروس کرونا سانتا را برای آن اوقات ساده تر از حالت های پولاروئید و آب نبات های دور افتاده همراه با هدیه ، آرزو کرد.

خوشبختانه برای سانتا و یارانش ، گروه های پشتیبانی در سراسر کشور وجود دارد. در این چت ها ، جن ها با چالش های فناوری به یکدیگر کمک می کنند تا در عادی بودن خود جهت یابی کنند.

برای سانتا باب جردن ، که در خارج از بوستون به تعطیلات می رود ، انتقال از مهمانی های خصوصی به دیدارهای مجازی دودکش مخصوصاً دشواری برای صعود است. او «مقیاس مانکن ها» را بدست آورد که به او کمک کرد ، اما به اطراف کارگاه خود نگاه کنید و ببینید که چه جن قدیمی آنالوگ شاد است. هنوز هم او وب کم گرفت.

جوردن گفت: “و من میکروفون رونق و چراغ زنگ می خورم.” “بنابراین کمک می کند. بسیار عملی است. این اتفاق می افتد. کریسمس فرا می رسد زیرا شما می دانید که کسی را خوشحال خواهید کرد.”

و شاید به دلیل این عشق بی قید و شرط معجزه کریسمس اتفاق افتاده باشد – بابا نوئل بزرگنمایی را درک کرد. مثل الف ها در سراسر کشور.

در این ماه آنها هزاران بازدید مجازی انجام می دهند. و گرچه مثل دامان سانتا نیست ، اما از بعضی جهات بهتر است. چون اگر فکر و تلاش واقعاً مهم باشد ، بابانوئل بهترین هدیه سال خود را به ما داده است.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی