[ad_1]

تیم والتز ، فرماندار مینه سوتا ، از سخنرانی خود در مورد COVID-19 در روز سه شنبه برای برجسته کردن داستان چهار نفر از ساکنان تحت تأثیر پاندمی ویروس کرونا، به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد “انسانیت را که در وسط آن است” از دست بدهد. این توجیهی چند روز پس از اعمال محدودیت های جدید ایالتی و در حالی كه والز و دیگر رهبران محلی از ساكنان می خواهند هنگام پریدن پرونده ها در فصل تعطیلات در خانه بمانند ، ارائه می شود.

محدودیت های جدید والز ، با هدف اجتماعات اجتماعی میان جوانان ، از روز جمعه اجرایی شد. اجتماعات خصوصی خصوصی در داخل و خارج از منزل اکنون به بیش از 10 نفر از حداکثر سه خانوار محدود شده است و بارها و رستوران ها هم در داخل و هم در فضای باز با حداکثر 150 نفر به ظرفیت 50٪ محدود می شوند.

سخنران اول نماینده سابق پارلمان نیک زرواس بود که هم اکنون در حال بهبودی از بیماری COVID-19 است. زرواس گفت بعد از پایین آمدن از پله ها پس از “به سختی قادر به ایستادن” به بیمارستان رفت و سپس پنج روز را در بخش مراقبت های ویژه گذراند. وی گفت: “من با این ویروس بسیار سخت گیر و مریض شدم.” “این خیلی سریع اتفاق افتاده و خیلی سریع پیشرفت می کند.”

وی گفت كه Zerwas پس از درمان با پلاسمای بهبودی ، رمدزیویر و استروئیدها توانست از بخش مراقبت های ویژه خارج شود. وی به عنوان فردی که با نقص مادرزادی قلب متولد شده بود ، گفت که خود را بسیار خوش شانس می داند.

زرواس جمهوری خواه در پاسخ به س byال خبرنگار در مورد انتقادات قبلی خود از محاصره در اوایل تابستان گفت که کشور در ماه نوامبر به دلیل افزایش پوشش جامعه با وضعیت کاملاً متفاوت دیگری روبرو است.

وی گفت: “همه چیز تغییر کرده است. ویروس اینجاست. اگر اکنون اقدام نکنیم ، خدا به ما کمک کند.”

سخنران دوم مادر یک دختر 17 ساله بود که با ویروس تشخیص داده شد. سارا وینستون گفت دخترش از تب 104.5 و همچنین نارسایی قلبی ، نارسایی کلیه و ناراحتی کبدی در بخش مراقبت های ویژه رنج می برد. سرانجام دخترش بهبود یافت ، اما وینستون گفت زمانی وجود دارد که هر دو مطمئن نیستند که وی از ویروس جان سالم به در برد یا خیر.

به دنبال وی دکتر جان كول ، پزشك اورژانس در شهرستان هنین ، كه به همراه همسر و چهار فرزندش ویروس تشخیص داده شد ، قرار گرفت. وی گفت ، هیچ یک از خانواده ها در بیمارستان بستری نشده اند ، اما دو هفته ای که خانواده علائم را تجربه کرده اند ، “یک تجربه وحشتناک” توصیف کرده است.

کول همچنین در مورد استرسی که با افزایش موارد COVID-19 بر سیستم بیمارستان دولتی دیده است صحبت می کند. وی گفت: “تعداد قابل توجهی از پرستاران و پزشکان” تماس گرفتند زیرا آنها مجبور به قرنطینه شدند یا آزمایش ویروس مثبت شدند. کول هشدار داد: “این فقط کمبود تخت ، پنکه یا تجهیزات نیست – ما می توانیم روی کمبود ارائه دهندگان خدمات بهداشتی متمرکز شویم.”

آخرین سخنران ستوان فرماندار پگی فلاناگان بود که برادر وی پس از تشخیص سرطان و COVID-19 در مارس درگذشت. فلاناگان گفت كه او “ظلم قابل ملاحظه ای” نسبت به خانواده هایی مانند خانواده های آنها كه در سایر بیماری ها كه از ویروس مرده بودند ، دارای خویشاوندی دیده است. فلاناگان گفت: “آنها هنوز زندگی باقی مانده است و COVID سالها از آنها و خانواده های آنها دزدی می كند.”

وی افزود: “صندلی های خالی روی میز وجود دارد که دیگر هرگز پر نمی شوند و ما باید این مسئله را جدی بگیریم.” “لطفا تمام تلاش خود را بکنید تا سال آینده میزهای شما کامل باشد.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی