ستاد انتخاباتی ترامپ بار دیگر به دنبال متوقف کردن گواهی نتایج انتخابات پنسیلوانیا است


مبارزات انتخاباتی ترامپ روز شنبه گزارش جدیدی را در یکی از پرونده های متعدد آنها در دادگاه فدرال پنسیلوانیا ارائه داد. تکرار مختصر ادعاهایی که به نظر می رسد کمپین در اوایل هفته جاری به پایان رسیده است.

این سند که روز شنبه ، پر از اشتباهات املایی ، از جمله نام فرماندار ، ثبت شد ، ادعا می کند که آرا illegal غیرقانونی شمارش شده و ناظران نظرسنجی به شمارش آرا دسترسی ندارند – ادعاهایی که مبارزات انتخاباتی ترامپ فقط یکشنبه گذشته کنار گذاشته شد. ، قبل از اینکه رودی جولیانی به عنوان رئیس جمهور منصوب شود چالش های حقوقی رو به رشد.

وكیل رئیس جمهور نوشت كه تأیید صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 باعث “خسارت جبران ناپذیری” خواهد شد و “فرماندار ولف” را به نقل از فرماندار پنسیلوانیا تام ولف آماده می كند تا رای دهندگان پنسیلوانیا را قبل از 8 دسامبر تعیین كند.بندر امن“مدت بعد از انتخابات.

قانون فدرال می گوید که ایالت ها حداکثر شش روز قبل از جلسه حضوری اعضای کالج انتخابات برای تأیید نتایج انتخابات و تعیین رأی دهندگان خود دارند ، تاریخی که مهلت “بندر امن” نامیده می شود. سناتور جمهوری خواه مارکو روبیو از فلوریدا قانونی را برای لغو این مهلت از 8 دسامبر تا 1 ژانویه وضع کرد که به ایالت ها فرصت بیشتری می دهد تا از شمارش آرای قانونی اطمینان حاصل کنند ، اما بعید است این اقدام قبل از روز انتخابات انجام شود.

علاوه بر این ، مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می کند که کتی بوکوار ، وزیر امور خارجه پنسیلوانیا “در یک طرح عمدی برای شمارش آرا mail نامه های پستی که مطابق با قانون پنسیلوانیا نیست ، به نفع جوزف بایدن قبل از رئیس جمهور دونالد ج. ترامپ. جولیانی ، هفته گذشته شناخته شده ، به رئیس قاضی متیو بران از شهرستان میانه پنسیلوانیا گفت: “این یک پرونده تقلب در رای دهندگان نیست.”

مورد ، ترامپ در برابر پرایمر ، دادگاه منطقه ای ایالت میانی پنسیلوانیا در تلاش است تا مانع از تأیید انتخابات Boockvar شود ، با این استدلال که تاکنون بدون هیچ مدرکی ، از دسترسی معنادار کمپین برای مشاهده و نظارت بر روند انتخابات از طریق ناظران نظرسنجی محروم شده است.

کمپین تخمین می زند بیش از 680،000 رأی گیری در دو شهرستان پنسیلوانیا ، آلنگی و فیلادلفیا “در صورت عدم اجازه نظارت” پردازش شود. یک شکایت اصلاح شده از مبارزات انتخاباتی ترامپ در 15 نوامبر ادعا کرد که برخورد متفاوتی با رای دهندگان از طریق پست در مناطق مختلف وجود دارد ، اما ادعاهای عدم دسترسی وی به مشاهده را رد کرد.

جولیانی در جلسه دادرسی روز سه شنبه ادعاهای بی اساس در مورد رای گیری پستی را مطرح كرد و ادعا كرد كه این “كلاهبرداری گسترده در سرتاسر كشور است كه بخشی از آن است”. مارک آرونچیک ، که به نمایندگی از برخی شوراهای انتخاباتی منطقه بحث می کرد ، جولیانی را خشمگین کرد و استدلال های او را “رسوا” خواند.

وکلای آقای ترامپ در دادگاه گفتند که این کارزار قصد دارد شکایت اصلاح شده دوم را “برای بازیابی ادعاهایی که سهواً از شکایت اصلاح شده آنها حذف شده و ادعاهایی را براساس حقایق تازه آموخته شده” ارائه دهد.

CBS News آقای بایدن را به عنوان برنده در پنسیلوانیا در 7 نوامبر پیش بینی کرد ، زمانی که وی با بیش از 34000 رای از ترامپ پیشی گرفت. 20 رأی کالج انتخابات در پنسیلوانیا وی را به 273 رساند که بیش از 270 رأی برای پیروزی در انتخابات لازم بود. پس از فراخوانی چندین ایالت دیگر ، انتظار می رود آقای بایدن 306 رأی در کالج انتخاباتی را به دست آورد.

نیکول اسگانگا و ملیسا کوین در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*