[ad_1]

الیوت پیج ، بازیگر نامزد اسکار که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های “Juno” و Netflix در “آکادمی چتر” شناخته می شود ، روز سه شنبه اعلام کرد که تراجنسیتی است. پیج که پیش از این با نام الن پیج شناخته می شد ، نام و ضمایر جدید خود را در شبکه های اجتماعی اعلام کرد.

پیج در نامه ای کاملا صریح و صریح نوشت: “سلام به دوستان ، من می خواهم با شما در میان بگذارم که من یک خلسه هستم ، ضمایر من او هستند و اسم من الیوت است.” “من خوشحالم که این را نوشتم. در اینجا هستم. من در زندگی خود به این مکان رسیده ام. من از مردم حیرت انگیز که در این سفر از من حمایت کردند بسیار سپاسگزارم. من نمی توانم بیان کنم که این عشق به چه اندازه قابل توجه است. سرانجام ، آنچه که من برای پیگیری خود اصیل خود کافی هستم. “

پیج ادامه داد: “من بی نهایت از بسیاری از افراد جامعه ترنس الهام گرفتم.” “از شجاعت ، سخاوت و سخت کوشی شما برای ساختن این جهان به مکانی فراگیرتر و دلسوزانه متشکرم. من هر حمایتی را ارائه خواهم داد و به تلاش برای جامعه ای دوستانه تر و برابر ادامه خواهم داد.”

صفحه از پیام برای برجسته سازی استفاده می کند خشونت نامتناسب هدف قرار دادن زنان تراجنسیتی از سیاه و لاتین و نرخ بالای خودکشی در جامعه ترانس. وی همچنین از رهبران سیاسی که برای انکار افراد ترنس تلاش می کردند انتقاد کرد دسترسی به مراقبت های بهداشتی لازم.

پیج نوشت: “حقیقت این است که اگرچه من در حال حاضر احساس عمیقاً خوشبختی می کنم و می دانم چه مقدار امتیاز را در اختیار دارم ، اما می ترسم. من از حمله ، نفرت ،” شوخی “و خشونت می ترسم.” “برای اینکه صریح بگویم ، من سعی نمی کنم لحظه ای شاد و لحظه ای را که من آن را جشن می گیرم سرکوب کنم ، اما می خواهم به تصویر کامل نگاه کنم. آمار حیرت انگیز است.”

پیج گفت که او از سکوت در مبارزه برای حقوق ترنس امتناع می ورزد.

پیج در پایان گفت: “من عاشق ترنس هستم. و عجیب و غریب بودن را دوست دارم. و هرچه بیشتر نزدیک بمانم و آنچه را که هستم در آغوش بگیرم ، هرچه بیشتر آرزو می کنم ، قلبم رشد می کند و بیشتر رشد می کنم.” “برای همه افرادی که هر روز با آزار و اذیت ، نفرت از خود ، سو abuse استفاده و تهدید به خشونت دست و پنجه نرم می کنند: من شما را می بینم ، شما را دوست دارم و تمام تلاشم را می کنم تا این دنیا را به سمت بهتر تغییر دهم.”

پیج سالها یکی از برجسته ترین فعالان دگرباشان جنسی در هالیوود بوده است. نیک آدامز ، مدیر نمایندگی تراجنسیتی GLAAD گفت: “الیوت پیج شخصیت های خارق العاده ای روی صفحه به ما داد و طرفدار صریح همه افراد LGBTQ بود.” “اکنون او الهام بخش بی شماری از خلسه ها و افراد غیر باینری خواهد بود. همه افراد تراجنسیتی لیاقت این را دارند که خودمان باشیم و مانند ما پذیرفته شویم. امروز ما از الیوت پیج قابل توجهی تجلیل می کنیم.”

پیج که در کانادا متولد شده است ، بیشتر با بازی در جونو شناخته می شود ، که در سال 2008 نامزد اسکار بهترین بازیگر زن ، خانه و مجموعه مردان ایکس شد. پیج در حال حاضر ستاره مجموعه کتابهای طنز موفق آکادمی چتر Netflix است که فصل دوم آن را اوایل سال جاری منتشر کرد.

سال گذشته ، پیج اولین کارگردانی خود را با مستند “چیزی در آب وجود دارد” انجام داد ، که به بررسی چگونگی تأثیر نامناسب آسیب محیطی بر کانادایی های سیاه پوست و جوامع ملل اول در نوا اسکوشیا می پردازد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir