سربازان آمریکایی در سوریه روز شکرگذاری را با کباب و فوتبال جشن می گیرند


سوریه – آمریکا نیروهای صبح روز پنجشنبه در یک بازی دوستانه با سوری ها روبرو شد شکرگذاری بازی فوتبال. این سوری ها متحدان آمریکایی هستند – جنگجویانی که علیه افراط گرایان داعش جنگیدند. آنها با همان شن و ماسه ، روز پنجشنبه با نتیجه 2-1 پیروز میدان شدند.

سرباز خوزه لازو ، چترباز از آرلینگتون ، ویرجینیا ، گفت: “شما کم و بیش فقط از بازی لذت می برید تا اینکه به رقابت بپردازید.”

لازو شکرگذاری را برای اولین بار دور از خانواده اش سپری می کند. در خانه ، او برای تیم فوتبال ارتش ایالات متحده بازی کرد.

وی گفت: “این زبان خود شما است.” “در واقع ، شما مجبور نیستید به یک زبان صحبت کنید ، اما فوتبال خود صحبت می کند.”

نیروهای آمریکایی در سوریه شکرگذاری را می خورند
اعضای خدمات ایالات متحده در 25 نوامبر 2020 یک وعده غذایی شکرگذاری در سوریه دریافت می کنند.

اخبار CBS


ماموریت ایالات متحده در اردوگاه صحرا کمک به تأمین امنیت و ثبات در این گوشه از سوریه جنگ زده است. این تلاش تا حدی برای به دست آوردن قلب و ذهن است ، همانطور که CBS News روز چهارشنبه در گشتی با یک دسته از لشکر 82 هوابرد مشاهده کرد. سربازان آمریکایی کاروان را به کودکان نشان دادند و آب نبات به دست دادند.

دسته ای از بوقلمون های محلی که در پایه هستند ، به این مکان طعم شکرگذاری بخشیده اند ، اما خوراکی نیستند. در عوض ، آنها عنکبوت ها را در آنجا کنترل می کنند.

شکرگذاری به سبک سوری شامل کباب و برنج تهیه شده توسط سرآشپزهای محلی بود. این بسیار متفاوت از خانه است ، اما برای Tashara Williams متخصص از Brunswick ، ​​جورجیا ، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که باید قدردان آنها بود.

وی گفت: “من البته دوست دارم در خانه باشم ، اما … شرایط ، من باید اینجا باشم ، بنابراین ، منظورم این است که چندان بد نیست”. “من فقط باید با مشت بزنم.”

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*