سربازان آمریکایی شکرگذاری را در میان بیماری همه گیر جشن می گیرند: ‘COVID واقعاً ما را متحد می کند’


شمال عراق – برای بسیاری از کارمندان آمریکایی مستقر در خاورمیانه ، پنجشنبه ناهار جشن شکرگذاری برگزار نمی شود. در عوض ، آنها فاصله شدید اجتماعی را تمرین می کنند و با آنها غذا برای بردن باقی می ماند.

بیش از 100 نفر از سربازان آمریکایی فقط در یک پایگاه در شمال عراق به COVID-19 آلوده شده اند ، اما کلانتر تیجانیابیمبولا ، متخصص ارتش ایالات متحده به خبرنگار خارجی CBS News ، هالی ویلیامز ، گفت که هنوز جای تشکر دارد.

“من لباس رسمی را دوست دارم. من احترام را دوست دارم. وقتی فریاد می زنند” بله آقا ، بله آقا ، بله آقا. تیجانیابیمبولا ، مکانیکی که به بالگردهای تهاجمی آپاچی خدمت می کند ، گفت: “من آن را دوست دارم وقتی مردم فقط به شما احترام می گذارند.”

TJ ، همانطور که شناخته شده است ، چهار سال پیش از نیجریه به ایالات متحده آمد و سپس منصوب شد. وی به CBS News گفت که قصد دارد با پایان تور ، شهروند ایالات متحده شود.

وی گفت: “من از اینکه در راه ساختن زندگی بهتر برای خانواده ام ، و ایجاد آینده بهتر برای فرزندم هستم ، سپاسگزارم.”

افسر ارشد پزشکی پایگاه فرمانده کریس کول ، متخصص بیهوشی در مرکز پزشکی والتر رید است. وی در انتظار معالجه آسیب های رزمی به عراق آمد ، اما در عوض واحدهای قرنطینه را راه اندازی کرد.

کال گفت: “COVID بر خلاف همه واحدهای فردی ما واقعاً بر این اساس ما را به عنوان یک بشریت گرد هم آورده است. در واقع ، از بسیاری جهات ، ما را به گونه ای گرد هم آورد که هرگز تصور نمی کردم.

در آن سوی مرز سوریه ، جسی شاتالوف از تولسا ، اوکلاهما ، وظیفه تأمین آب روان نیروها را در یک اردوگاه کوچک کویری بر عهده دارد.

پدربزرگ ، که در ویتنام خدمت می کرد ، الهام بخش ارتش شد.

او برای پسر 4 ساله اش ، ویکتور ، که پنج ماه دیگر او را ندیده بود ، یک پیام ساده داشت: “دوستت دارم. دلم برایت تنگ شده است. مامان به زودی به خانه می آید. همین!”

هنگام گشت زنی در شهرها و روستاهای سوریه ، گروهبان ویلیام میلز ، چترباز از لشکر 82 هوابرد ارتش که از مریلند می آید ، گفت که وقتی خانواده اش غایب بودند ، او سپاسگزار لحظات خوش در کنار بچه های محلی بود.

میلز گفت: “این فکر شما را به جای دیگری می برد ، شما به نوعی وضعیتی را که فراموش می کنید فراموش می کنید – فقط آرامش و قدم زدن بسیار خوب است.”

هزاران مایل دورتر از خانه بودن در میان یک بیماری همه گیر ، به برخی از کارمندان خارج از کشور دیدگاه جدیدی در مورد معنای قدردانی داده است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*