سردار حمدانی مردی در عرصه مجاهدین است * صحت نیوز


صحت نیوز/همدان همرزام شهید همدانی گفت: حسین همدانی مرد مجاهدی نه در ایران بلکه در شر علم بود.

به گزارش سرخط نیوز، سردار علی اکبر امیرپور پنجشنبه 29 مردادماه در تجمع عبدالمردومی در میدان امامزاد حمدان با توهین به شهدای تدفین حرم در فیلم سردار حمدانی، ایذه کرد: شهید حمدانی معروف است. شهید همدانی.

امیرپور تصریح کرد: حسین حمدانی مردی پاک مجاهد در ایران است، در شر علم است و سرمست از نام زیبا و زیبای خورشید است.

و با بیان اینکه حسین حمدانی یک شخص نیست، بلکه یک تشکیلات انقلابی است که به ولایت و ارتش بدون مرز متصل است، گفت: او کسی است که بدون دو جبهه برای جمهوری اسلامی هزینه کرد.

عنایت کلی ین حمزم شهید رضا همراه با شهادت کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد شهید کرد شهید هادان هادان کرد کرد کرد. شهید حسین حمدانی به یاری خدا و امام عطار (علیه السلام) وارد جنگ سوریه شد و اسلام را شکست داد.

امیرپور گفت: حسین حمدانی اولین فردی بود که لشکر 27 محمد رسول الله را تأسیس کرد و از اولین فرماندهان بود.

وی ادامه داد: انصارالحسین(ع)، خیبر شکن، سپاهی که شکریبور را ترجیح داد و هر کدام از این رزمندگان در مقاومت مقدس دردان همدانی شدند.

ایزا همرزم شهید حمدانی گفت: صدا و مداحی شهید حمدانی را از ایگان ایقانی و عربینی شنیدم.

امیرپور با اشاره به اینکه سردار حمدانی در عملیات فجر 2 در خط مقدم جبهه حضور داشت و مجروح شد، افزود: دکتر

و با بیان اینکه حاج حسین بعد از پنج ماه از آمدن به گیلان لشکر مقدس گیلان را تشکیل داد و گفت: شهید مردان کسی نبود که پاهایش را بکشد و بگوید من بابا و کریمه نیستم. باسروی بعد از جنگ همان مرد بود.

حتما بخوانید:
کولر گازی 30000 قیمت خرید و لیست اسپلیت های 30000 با گارانتی

یاران شهید همدانی به آنها گفتند: همه شهدای همدانی معروف هستند، اما مردم بیمنه بدون ترس در اطراف او پرسه می زنند و اهل شکیفی می گویند.

امیرپور گفت: قیام از سال 1355 از تهران شروع شد و در آن سال ها می خواستند کاری انجام دهند اما با زیرکی مردم و نیروهای ولایی به جایی نرسیدند.

انتهای پیام